خرید اینترنتی از کارخانه تولید پارچه اسپان باند

خرید اینترنتی از کارخانه تولید پارچه اسپان باند

پارچه اسپان باند را می توان با بالاترین کیفیت و استثنایی ترین قیمت ممکن به صورت خرید اینترنتی از کارخانه ی تولیدکننده ی اسپان باند پس از دریافت کالیته سفارش دهید. مشاوره از پود

تولیدکنندگان پارچه اسپان باند در ایران

شرکت ها و مجموعه هایی که پارچه های اسپان باند را در ایران مورد تولید قرار می دهند کم نیستند و تعداد آن ها زیاد می باشد و در عین حال باید این توقع را هم داشته باشیم که کیفیت های متنوعی را ارائه می دهند.

کارخانه های تولیدکننده ی اسپان باند در شهرهای بزرگ و کوچکی مانند همدان، تهران، ملایر، کلاردشت، یزد، تبریز و اصفهان قرار گرفته اند و بالاترین میزان کیفیت اسپان باند را به بازار خرید و فروش آن عرضه می نمایند.

از پارچه های اسپان باند استفاده های فراوانی می شود و ما به صورت روزانه شاید با چند مورد آن برخورد داشته باشیم و خودمان ندانیم که این همان پارچه ی اسپان باند است.

کیفیت تولیدات کارخانه های مختلف در ایران بسیار متفاوت است و همین مورد سبب می گردد تا اسپان باند یک کارخانه و یا شهری بیشتر مورد پذیرش قرار بگیرد و شهر دیگر کمتر طرفدار داشته باشد.

پارچه اسپان باند

پارچه اسپان باند چه مصارفی دارد؟

شاید شما هم جزو افرادی هستید که برای اولین بار است که نام اسپان باند را شنیده اید و فکر می کنید که اصلا این دیگر چه نوع پارچه ای است و تا به حال با آن سر و کار نداشته اید.

جالب است بدانید که همه ی ما روزانه با این پارچه در زندگی هایمان سر و کار داریم و از آن استفاده های فراوانی می نماییم.

اسپان باندها از نظر قیمتی جزو پارچه های ارزان قیمت می باشد و به نوعی از پارچه های یکبار مصرف هم به شمار می آیند.

این نوع پارچه تنوع زیادی در رنگ و ضخامت دارا می باشد و به همین دلیل در صنوف و گروه های گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرند.

از جمله کاربردهایی که پارچه های اسپان باند دارا می باشند می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • استفاده از آن در صنعت بسته بندی و کاور کردن

از پارچه اسپان باند در تولید انواع روکش های مبل، لوازم خانگی، بسته بندی های میوه و حبوبات و چای، بسته بندی کیف و کفش، کاورهای کت شلوار و محصولات کارخانجات نیز استفاده می نمایند.

  • در عمراه و راه سازی

از اسپان باندها در صنعت عمران و راه سازی در جهت ساخت دیوارهای کاذب، نما و روکش ساختمان ها و غیره نیز استفاده می کنند.

  • استفاده در مصارف کشاورزی

در کشاورزی نیز از اسپان باند برای پوشش های گلخانه ای و مزارع، محافظ هایی برای انواع گل ها و نهال ها نیز استفاده می شود.

  • مصارف پزشکی و بهداشتی

در زمینه ی پزشکی و بهداشتی نیز از اسپان باندها کاربردهای فراوانی به چشم می خورد مانند: تولید انواع دستمال های مرطوب بهداشتی، روانداز و ملحفه های بهداشتی، لباس های بیماران، کلاه و ماسک های یکبار مصرف پزشکی، رویه های بهداشتی پدهای بانوان و پوشک بچه و موارد پزشکی و بهداشتی دیگر.

  • در فیلترسازی و فیلتراسیون ها

تولید انواع فیلترها و کیسه های جاروبرقی، انواع فیلترهای صنعتی، فیلترهای مایعات و آب و هوا نیز با استفاده از پارچه های اسپان باند ممکن است.

  • همچنین استفاده از اسپان باند در موارد متفرقه

از این پارچه در تولید مبل، صنعت خودروسازی، تولید انواع کالای خواب، چای های کیسه ای، صنایع نظامی، تولید انواع کفپوش ها و موارد متفرقه ی دیگر نیز استفاده می شود.

پارچه اسپان باند

پارچه اسپان باند برای ماسک

همان طور که متوجه شدید و مصارف پارچه های اسپان باند را برایتان نام بردیم، از پارچه های اسپان باند نیز در مصارف پزشکی و بهداشتی نیز استفاده می گردد.

در تولید انواع ماسک نیز از این پارچه بهره برده می شود و به جهت این که می تواند به صورت کامل و دقیق از ورود انواع میکروب و ویروس به داخلش جلوگیری نماید، همچنین یکبار مصرف می باشد و فرد می تواند به راحتی پس از استفاده و مصرف آن را دور بیندازد، از موارد مهمی به شمار می آید که با استفاده از پارچه اسپان باند تولید می گردد.

اسپان باندهایی که برای تولید ماسک از آن ها استفاده می شود به اسپان باندهای بیمارستانی شهرت دارند و از گرماژ و ویژگی های خاصی برخوردار هستند.

این نوع پارچه ها نیز از یک لایه تا چند لایه مورد تولید قرار می گیرند و از هرکدام در تولید مورد خاصی بهره برده می شود.

هرچه تعداد لایه های اسپان بیشتر باشد، ظرافتی که الیاف پارچه دارند و همچنین میزان نفوذناپذیری آن ها در برابر مایعات بیشتر می شود و به عنوان یکی از پرمصرف ترین منسوجات بی بافت به بازار معرفی می شوند.

اسپان باندهای چهار لایه ای در بازار وجود دارد که آن ها را با نام هایی همچون sms  و یا ssss مورد شناسایی قرار می دهند که این نوع پارچه از نفوذ انواع میکروب و باکتری به داخل آن جلوگیری می نماید و از آن در تولید انواع ماسک، گان جراحی و دیگر موارد بهداشتی استفاده می شود.

پارچه اسپان باند

پارچه اسپان باند ارزان و باکیفیت از کجا بخرم؟

برای اینکه بتوانید پارچه های اسپان باندی باکیفیت و ارزان خریداری نمایید لازم است تا با ویژگی ها و مشخصات آن ها آشنا شوید.

زمانی که این آشنایی صورت گرفت و توانایی این را داشتید که اسپان باندهای باکیفیت را از انواع بی کیفیت آن تشخیص بدهید، می توانید برای خریدآن اقدام نمایید.

شایان ذکر است که بیان کنیم برای خرید ارزان لازم است تا ابتدا واسطه ها و دلال ها را حذف نمایید تا به راحتی بتوانید با قیمت های واقعی موجود در بازار روبرو شوید.

زمانی که واسطه ها حدف شدند می توانید برای خریدهای خود به صورت مستقیم به تولیدکننده مراجعه نمایید و با این روش می توانید خریدهای خودتان را بسیار باکیفیت تر و ارزان تر تهیه نمایید.

خرید از طریق تولیدکننده روش های گوناگونی را شامل می شود که شما می توانید هریک از روش ها را که می پسندید انتخاب کرده و بر آن اساس سفارشاتتان را ثبت کنید.

البته که این موضوع را اصلا فراموش نکنید که شرایط موجود در جامعه و یا اقتصاد می توانند عواملی باشند که برای شما این را نیز تعیین کنند که روش خریدتان به چه شکلی باشد.

به عنوان مثال در زمان حاضر مشاهده می فرمایید که بیماری کرونا در حال رواج است و روز به روز بیشتر پیشرفت می نماید، کاری که باید جهت مقابله با این بیماری در نظر گرفت این است که فاصله های اجتماعی را رعایت نماییم و در عین حال از ایجاد ارتباط هایی که به اشکال دیگر هم می توانند شکل بگیرند استفاده کنیم.

یعنی می توان خریدها و سفارشات خود را از طریق اینترنتی و به صورت آنلاین انجام دهیم که هم ارتباطات خود را با سایر افراد کمتر کنیم و هم از قیمت های مناسب و شرایط ویژه ای که کارخانه ها و فروشنده ها برای خریدهای این شکلی تعیین نموده اند، بهره مند شویم.

مجموعه ی ما با فروش آنلاینی که دارد توانسته است پارچه های اسپان باند را با کیفیت بالا و خوب در کنار قیمت مناسب و به نسبت ارزان، به مشتریان ارائه بدهد.

بنابراین شما می توانید به راحتی از طریق وبسایت مجموعه ی ما هرگونه سفارش در زمینه ی اسپان باند را ثبت کنید و محصولات خود را در بهترین حالت ممکن و با رضایت کامل دریافت نمایید.

پارچه اسپان باند

قیمت پارچه اسپان باند بافتینه

مجموعه ی بافتینه یکی از چندین مجموعه ی معروف در زمینه ی تولید انواع اسپان باند می باشد که توانسته است خود را به عنوان یک برند معتبر در میان خریداران بر جای بگذارد.

قیمت تمامی پارچه های اسپان باند که از کیفیت های متفاوتی برخوردار هستند و همچنین از کارخانه های گوناگونی تولید می شوند، با دیگری فرق دارد.

برای این که بتوانید قیمت پارچه اسپان باند بافتینه را به دست بیاورید لازم است تا با تمامی مشخصات و ویژگی های پارچه های باکیفیت و مرغوب اسپان باند آشنا شوید و در مورد آن ها اطلاعاتی را به دست آورده باشید.

در این صورت به راحتی خواهید توانست نسبت به قیمت گیری و در نهایت خرید آن پارچه ها اقدام نمایید.

جهت دریافت قمت اسپان باند شرکت بافتینه می توانید از طریق اینترنتی اقدام کنید و به کارشناسان فروش مجموعه ی ما، درخواست دریافت لیست قیمت را بدهید.

پاسخ این نوع درخواست نیز به صورت اینترنتی داده می شود و لازم است بدانید که قیمت های ارسال شده کاملا به روز می باشند و مطابق با شرایط اقتصادی همان روز است.

بنابراین کاملا واضح است که دریافت لیست قیمت به این صورت نیز بسیار راحت تر و متناسب تر با شرایط می باشد.

زمانی که شما می توانید بدون هیچ گونه خرج اضافی، درخواست خود را مطرح نمایید و پاسخش را به راحتی و در زمان کوتاهی دریافت کنید، چرا باید از طریق روش های دیگر اقدام نمود و زمان و هزینه ی اضافی را متحمل شد.

پارچه اسپان باند بافتینه را می توانید با بالاترین میزان کیفیت و کمترین قیمت ممکن از طریق مجموعه ی ما و همچنین نمایندگی هایی که به صورت آنلاین هم در حال فعالیت می باشند، خریداری نمایید.

پارچه اسپان باند

چرا خرید اینترنتی پارچه اسپان باند؟

همان طور که متوجه شدید یکی از روش های خرید، به سبک آنلاین و اینترنتی می باشد که دارای مزایای زیادی است.

این روش از خرید امروزه طرفداران بسیار زیادی دارد و افراد زیادی با این روش خرید تمامی کارهای خود را انجام می دهند.

در این روش شما هیچ گونه محدودیتی چه از نظر مکانی و چه از نظر زمانی ندارید و این مورد برای شما میسر می باشد که درهر زمان از شبانه روز که احساس می کنید برای خرید مناسب است و زمان آزاد شما به شمار می آید، خواهید توانست از این راه اقدام کنید.

و یا این که شما می توانید به راحتی در هر مکانی که به اینترنت دسترسی دارید، نسبت به ثبت سفارشاتتان اقدام نمایید و خریدهای خود را از این راه ثبت نمایید.

شما موظف هستید در هنگام خرید، توجه خود را نسبت به این موضوع که وبسایت مورد نظر از همه نظر رسمی و معتبر باشد، زیاد کنید تا در نهایت دچار مشکل نگردید.

از این طریق می توانید به راحتی چندین کارخانه و یا نمایندگی را از نظر قیمت های ارائه شده و همچنین میزان کیفیت اجناسی که دارند بررسی نمایید و در نهایت بین آن ها یک مورد را برگزینید و از آن خریدهای خود را انجام بدهید.

با استفاده از روش های اینترنتی شما می توانید در کمترین زمان ممکن از کارخانه های تولید پارچه اسپان باند که در شهرهای دیگر هستند، خریدهای خود را قطعی کنید و آن ها محصولات سفارشی شما را در اسرع وقت برایتان ارسال می نمایند.

سایت فروش عمده پارچه های اسپان باند با قیمت درب کارخانه

پارچه های اسپان باند را می توانید از طریق وبسایت ما به صورت عمده و در هر حجمی که تمایل دارید، با قیمت مصوب کارخانه که درب کارخانه پرداخت می نمایید خریداری کنید.

مجموعه ی ما این قابلیت را دارد که قبل از ثبت سفارشات شما در صورتی که خودتان درخواست بدهید برایتان کالیته ی محصولات را ارسال نماید تا بتوانید هم با رنگ های پارچه های اسپان باند که توسط ما تولید می شود آشنا شوید، هم این که کیفیت پارچه های تولیدی را مشاهده فرمایید.

در این صورت خواهید توانست به راحتی با توجه به مواردی که بیان شد اقدام نمایید و خریدهایتان را نهایی و قطعی کنید.

خوبی و مزیت خرید به سبک اینترنتی و از طریق وبسایت این است که شما این توانایی را داریدکه به مقایسه ی شرکت های گوناگون بپردازید و با توجه به نظراتی که برای آن ها ارسال شده است متوجه شوید که کدامیک شرایط فروش بهتری را از هر نظری دارا می باشد.

خوشبختانه لازم است بگوییم مجموعه ی ما از آن جایی که از بهترین متریال در تولیدات خودش استفاده می نماید و در کنار این مواد خوب، بهترین و متخصص ترین کارمندان را جهت تولید اسپان باند برگزیده است سبب شده تا میزان رضایت مشتریانمان بسیار بالا باشد و مشتریان ثابت زیادی را داشته باشیم.

لازم به دکر است که در کنار موارد بالا که بیان نمودیم، وجود پیشرفته ترین دستگاه های تولید اسپان باند هم توانسته است در این میزان رضایت مشتریان سهیم باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات تماس


پروژه ها


پارچه های لباس کار
پارچه های فرم مدارس
پارچه های بیمارستانی

ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل
تماس با پود