پارچه تترون سیب

پارچه تترون سیب یک نوع پارچه است که به عنوان مواد اولیه در دوخت لباس‌های زنانه استفاده می‌شود. این پارچه دارای خصوصیاتی مانند راحتی است. پارچه تترون سیب معمولاً در طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی موجود است که می‌تواند به سلیقه و سبک هر فردی بپوشد. پارچه تترون سیب در عرضهای ۹۰ و ۱۵۰ و ۱۸۰ تولید می شود. برای اطلاع از قیمت پارچه تترون سیب می توانید با شماره های ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰ یا ۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴ تماس بگیرید.

پارچه تترون سیب

کاتالوگ پارچه تترون سیب عرض ۹۰

کاتالوگ پارچه تترون سیب عرض ۱۵۰

کاتالوگ پارچه تترون سیب عرض ۱۸۰

چرا تترون سیب سفید باند قرمز بهترین است؟


نظافت و آسانی شستشو:
پارچه تترون به دلیل ساختار مواد خاصی که از ترکیب پلی استر و ریسن استفاده می‌شود، به خوبی از نظر آسانی شستشو و مقاومت در برابر لکه‌ها و آلودگی‌ها عمل می‌کند.

مقاومت به پیری و سایش:
تترون معمولاً مقاومت بالایی در برابر سایش و پیری دارد، که این ویژگی مهم در محیط‌هایی که پارچه‌ها به طور مداوم استفاده می‌شوند، مثل هتل‌ها و سرویس‌های رستورانی، اهمیت زیادی دارد.

ظاهر حرفه‌ای:
رنگ سفید به خاطر نظم و تمیزی که به محیط می‌بخشد، به عنوان یک رنگ حرفه‌ای در هتل‌ها و رستوران‌ها مورد ترجیح قرار گرفته است. همچنین، سفیدی پارچه تترون باعث افزایش احساس فضایی روشن و مطبوع می‌شود.

قیمت مناسب:
پارچه تترون به عنوان یک جایگزین ارزان‌تر به مواد دیگر مورد استفاده در تولید پارچه‌های هتل و رستوران ارائه می‌شود.

با این حال، انتخاب پارچه برای هر محیط و کاربردی وابسته به نیازها و ترجیحات خاص هر فرد یا سازمان است. همیشه مهم است که در نظر داشته باشید که هر پارچه ویژگی‌های خود را دارد و باید با نیازهای محیط مورد استفاده هماهنگ شود.

 

 

قیمت پارچه تترون سیب

پارچه تترون بیمارستانی سیب

خرید پارچه تترون سیب

قیمت پارچه تترون ژاپن در اصفهان
معرفی پارچه تترون سیب
قیمت پارچه تترون سفید عرض سه متر سیب

 

 

 

تماس با پود