پارچه تترون گلپود :کردی و لباس کار

یکی از باکیفیت ترین پارچه های تترون، تترون گل پود است. فروش این پارچه بسیار زیاد است چرا که هم قیمت و کیفیت مناسبی دارد و هم در رنگ های بسیار متنوعی تولید می شود. این پارچه در عرض های ۱۰۰، ۱۵۰، ۲۰۰ سانتی متر تولید می شود. برای اطلاع از قیمت پارچه تترون گل پود می توانید با شماره های ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰ یا ۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴ تماس بگیرید.

تترون کردی : گل پود

ترگال گل پود کارخانه نساجی گل پود

تترون گل پود پاکویی

مناسب برای شلوار کردی ،ارزان فروشی 

تترون لباس کار گل پود

قیمت مناسب برای لباس تبلیغاتی

قیمت پارچه تترون مشکی عرض سه متر- پارچه تترون عرض 3 متر


استفاده از پارچه تترون پنبه با گرماژ ۱۷۰ گرم و عرض ۱۵۰ سانتیمتر با رنگرزی جت ارزان قیمت و رنگ‌های تیره برای شلوار کردی، به دلایل مختلفی قابل توجیه است. در زیر، می‌توانید برخی از این دلایل را بررسی کنید:

قابلیت جذب رطوبت و تنفس پوست:
پنبه یکی از بهترین جنس‌ها برای لباس‌های روزمره است، زیرا قابلیت خوبی در جذب رطوبت دارد و به پوست این امکان را می‌دهد که تنفس کند. این ویژگی از خصوصیات پارچه تترون با گرماژ ۱۷۰ گرم و عرض ۱۵۰ سانتیمتر به دلیل وجود پنبه در ترکیب آن می‌باشد.

خواص لطیف و نرم پنبه:
پنبه باعث ایجاد لطافت و نرمی در لباس می‌شود، که این خصوصیت برای شلوار کردی که ممکن است برای مدت طولانی در تماس با پوست استفاده شود، بسیار اهمیت‌زا است.

مناسب برای فصول گرما:
با گرماژ ۱۷۰ گرم، این پارچه مناسب فصل‌های گرما است و به افراد این امکان را می‌دهد که در فصول گرم به راحتی از آن استفاده کنند. این انتخاب برای شلوار کردی در فصل‌های بهار و تابستان به عنوان یک گزینه خنک و راحت می‌تواند مناسب باشد.

رنگرزی جت ارزان قیمت:
رنگرزی جت یک روش اقتصادی برای اعطای رنگ به پارچه است. با توجه به اینکه شلوار کردی اغلب به عنوان لباس رسمی و یا روزمره استفاده می‌شود، انتخاب رنگ‌های تیره معمولاً جذابیت بیشتری دارد و همچنین جذب کمترین نوع گردش هوا و لطافت رنگ از طریق روش جت باعث افزایش مقاومت و طول عمر رنگ در برابر شستشو می‌شود.

قیمت اقتصادی:
استفاده از پنبه با گرماژ ۱۷۰ گرم و رنگرزی جت ارزان قیمت، این امکان را به افراد می‌دهد که لباس‌های با کیفیت و شیک را با هزینه کمتری تهیه کنند، که یک مزیت مهم برای خریداران است.

در نهایت، انتخاب پارچه تترون پنبه با گرماژ ۱۷۰ گرم و عرض ۱۵۰ سانتیمتر با رنگرزی جت ارزان قیمت و رنگ‌های تیره برای شلوار کردی به دلیل ترکیب مزایای مختلفی از جمله راحتی، خواص پوستی، مناسبی فصلی و اقتصادی می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.

 

 

 

پارچه تترون گلپود اصفهان

خرید عمده پارچه تترون گل پود

قیمت تترون  گلپود

تترون مشکی گل پود

خرید تترون گلپود

تماس با پود