پارچه پیراهنی ونوس طلایی

پارچه پیراهنی ونوس طلایی

پارچه پیراهنی ونوس طلایی از باکیفیت ترین و مرغوب ترین پارچه های تولید نساجی های اصفهان می باشد که با توجه به کیفیت بالای آن در کنار قیمت مناسبی که دارد توانسته است فروش خوبی را تجربه نماید. مشاوره از پود

پارچه ها عموما اختراعاتی هستند که انسان ها با کمک آن ها توانستند در تمامی موارد، پیشرفت زیادی کنند.

استفاده از پارچه ها و آماده سازی آن ها در تولید موارد مختلف سبب شد که انسان ها بدانند چگونه می توانند از چیزهایی که در اطرافشان می باشد استفاده های خوبی بکنند.

همین موضوع موجب گردید تا به فکر اختراعات دیگری هم بیوفتند و مدام در حال پیشرفت باشند.

مشخصات پارچه پیراهنی ونوس طلایی

پارچه های پیراهنی یکی از انواع پارچه هایی می باشد که در کارخانه ها و نساجی ها مورد تولید قرار می گیرند.

از کارخانه های مهم در حوزه ی تولید پارچه پیراهنی، نساجی ونوس طلایی می باشد که توانسته است بسیار با درایت در این زمینه حرکت کند و پارچه هایی باکیفیت فوق العاده را تولید و در نهایت به بازار عرضه نماید.

پارچه های پیراهنی نساجی ونوس طلایی از جنس پلی استر ویسکوز می باشند و به شدت مقاوم و بادوام در برابر چروک شدن می باشند.

تراکم بافت آن ها کاملا استاندارد است و زیر دست بسیار لطیفی را دارا می باشد.

ترکیب رنگ های زیبا در این نوع پارچه در کنار قیمت مناسبی که دارد بسیار خودنمایی می کند.

کارخانه ی ونوس طلایی نیز برای مشتریانش شرایطی را قرار داده است که بر اساس آن، افراد بیشتر جذب این نساجی می شوند و تمایل به خریدهای بیشتر در آن ها تقویت می گردد.

به عنوان مثال بیان کرده است که تولیدی ها و افرادی که تمایل به خرید پارچه های پیراهنی به صورت تک رنگ دارند و تک طرح دارند، می توانند به همان شکل سفارششان را ثبت نمایند و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

این در حالی می باشد که کارخانه های تولید پارچه های پیراهنی اکثرا این شرایط را قرار نداده اند و نمی پذیرند که به این شکل اجناس تولیدی خود را به فروش برسانند.

کارخانه ی ونوس طلایی از قدیمی ترین و بزرگترین نساجی ها و تولیدکننده های پارچه پیراهنی در سراسر ایران می باشد.

در واقع می توان گفت به دلیل کیفیت بالای تولیداتش، تمامی بوتیک ها و تولیدی ها این نساجی را می شناسند و از محصولاتش خریداری کرده اند.

بافت یک دست در تولیدات این نساجی و استفاده از نخ های کاملا مرغوب سبب شده است تمامی محصولاتش از کیفیت ویژه ای برخوردار باشندو پارچه هایی با زیردستی نرم و عالی تولید شود.

از دیگر ویژگی های این پارچه های پیراهنی تولید ونوس طلایی می توان به قابلیت مهم آن اشاره نمود که در برابر شست و شوهای زیاد بسیار مقاوم می باشد و ثبات رنگ دارد.

پارچه پیراهنی ونوس طلایی
نساجی ونوس طلایی

مصارف عمده پارچه های ونوس طلایی چیست؟

از تمامی پارچه هایی که در بازار وجود دارند استفاده های فراوانی می شود، به گونه ای که شاید یک نوع پارچه را مشاهده فرمایید که از آن در تولید مثلا پیراهن مردانه و مانتوی زنانه استفاده شده است.

بنابراین به طور کلی می توانیم بگوییم هر فردی این اختیار را دارد که از پارچه ای که در دست دارد، هر استفاده ای که تمایل دارد بکند و هر آنچه که می خواهد از آن تهیه کند.

در واقع چیزی که بسیار رواج دارد و موارد استفاده ای که از پارچه های ونوس طلایی می شود بیشتر در زمینه ی تولید انواع پیراهن های مردانه و زنانه، مانتوهای زنانه، دوخت سرویس عروس، آماده سازی انواع فرم های مدارس و سرویس های آشپزخانه می باشند.

از این پارچه ها به عنوان خرجکار لباس و فرم ها و یونیفرم ها نیز استفاده می کنند و با استفاده از آن ها جذابیت لباس را بیشتر می نمایند.

در واقع خرجکار سبب می گردد تا لباس از سادگی کامل بیرون بیاید و تنوعی در آن به وجود آید.

پارچه پیراهنی ونوس طلایی
نساجی ونوس طلایی

پارچه پیراهنی مدارسی ونوس طلایی

نوعی از پارچه های نساجی ونوس طلایی هم وجود دارند که به آن ها پارچه پیراهنی مدارس گفته می شود.

از این پارچه ها در تولید انواع پیراهن های مدارس پسرانه و همچنین یونیفرم های آن ها استفاده می کنند.

همچنین از پارچه های پیراهنی در تولید انواع مانتو شلوارهای مدارس دخترانه نیز بهره می برند.

مهم ترین ویژگی این پارچه ها که خانواده ها تمایل زیادی دارند تا حتما پارچه های یونیفرم مدارس فرزندانشان آن را داشته باشد این است که در برابر چروک شدن مقاوم باشند.

و مورد دیگر این است که این لباس ها مدام باید مورد شست و شو قرار بگیرند و این موضوع را در هنگام تولید حتما باید در نظر گرفت که دوام کافی را داشته باشد برای این که نهایت تا پایان سال تحصیلی دانش آموز بتواند از آن استفاده نماید.

تمامی موارد فوق که بسیار مهم می باشند و در میزان فروش این پارچه ها تاثیر گزافی دارند را نساجی ونوس طلایی رعایت نموده است و پارچه های پیراهنی مدارسی را با کیفیتی باور نکردنی تولید و به تولیدی ها عرضه می نماید.

پارچه پیراهنی ونوس طلایی
نساجی ونوس طلایی

مرکز پخش پارچه صنایع ونوس طلایی اصفهان

هر نساجی و کارخانه ای برای خودش نمایندگی ها و مراکز پخشی را در شهرهای گوناگون راه اندازی می نماید.

این مسئله به این خاطر است که با کمک این مراکز پخش می تواند فروش بالاتری را تجربه نماید و خودش را بیشتر به جامعه معرفی کند.

این مراکز پخش می توانند در خود اصفهان باشند و یا این که در شهرهای دیگر هم قرار داشته باشند.

در هر صورت به هر شکلی باشد سبب افزایش شناخت سایرین نسبت به این نساجی شده و در نتیجه ی این شناخت، فروش آن نیز بالاتر می رود.

برای پیدا کردن این مراکز پخش می توان به راحتی از خود کارخانه استعلام نمود و کاملا با اطمینان متوجه شد که کدامیک از نمایندگی ها اعتبار لازم را برخوردار هستند و با کمال آرامش می توان هر حجم سفارش را به آن ها درخواست داد.

این اطمینان باید به شکلی باشد که فرد بداند حتما نمایندگی، پارچه ی اصل تولید همین نساجی را به وی تحویل می دهد.

برای خرید از مراکز پخش حتما قبل از مراجعه اطلاعات خود را در مورد انواع پارچه ها تکمیل نمایید و بدانید هر پارچه ای که تقاضای خرید آن را دارید از چه مشخصات و ویژگی هایی برخوردار می باشد.

در این صورت است که با دیدن آن پارچه می توانید تعیین نمایید که قیمتش به آن می خورد یا خیر و یا این که پاسخ این سوال را بیابید که از کیفیت لازم برخوردار می باشد یا بی کیفیت است؟

پارچه پیراهنی ونوس طلایی
نساجی بوریا فانوس ونوس ۱

فروش عمده پارچه پیراهنی ونوس طلایی

پارچه های پیراهنی ونوس طلایی را می توان به صورت عمده و با روش های گوناگونی خریداری کرد.

در فروش عمده فرد می تواند هر حجم از سفارشات خود را ثبت نماید.

در فروش عمده ی این نساجی همان طور که متوجه شدید این امکان وجود دارد که فرد هر طرح و هر رنگی را به صورت تکی و در حجم های گوناگون درخواست نماید.

پارچه های پیراهنی را معمولا تولیدی ها برای دوخت و آماده سازی موارد مدرسه ای و یا فروش خارج از تولیدی تهیه می کنند و از آن ها موارد مورد نیاز تولید می نمایند.

اکثر تولیدی ها چون با مدارس در حال کار هستند از روش انتخاب تک طرح و تک رنگ استقبال گرمی می نمایند و بر اساس آن لباس های مورد نیاز مدارس را آماده می کنند.

این فروش عمده را همان طور که بیان شد می توان به طرق گوناگون انجام داد مانند این که خریداران و مشتریان به صورت حضوری به درب کارخانه مراجعه نمایند و محصولات مورد نیازشان را به صورت عمده درخواست دهند و ثبت کنند.

این روش مزایا و معایب زیادی به همراه دارد که می توان بر اساس آن ها تعیین نمود که مزایای آن بیشتر است و یا معایبش و آیا خرید به این سبک می صرفد یا خیر.

روش دیگر خرید عمده به صورت سفارش از طریق نمایندگی است که می تواند در این میان با واسطه ها برخورد داشته باشید که باید توجه خودتان را دو چندان نمایید تا گرفتار این افراد نشویذ.

روش اصلی خرید به صورت عمده که امروزه رواج بسیاری دارد و افراد زیادی به این روش از خرید روی آورده اند، خرید به سبک اینترنتی و آنلاین می باشد.

این روش هم از مزایا و معایب زیادی برخوردار می باشد که به موجب آن ها می توان تصمیم گیری نهایی خرید به کدام روش را گرفت.

خرید به روش اینترنتی در حال حاضر بسیار کارآمد می باشد و افراد زیادی با این روش خریدهای خود را ثبت و دریافت می کنند.

این که از چه سایتی خرید کنید بسیار مهم است و باید دقت کافی را اعمال نمایید تا هرگز درگیر افراد سودجو نشوید و در دام آن ها نیوفتید.

خرید از طریق سایت می تواند مزیت هایی را هم به همراه داشته باشد که فقط برای خریدهای آنلاین در نظر گرفته شده اند مانند این که بیان نمایند اگر خرید خود را به روش اینترنتی ثبت کنید می توانید از مزیت ارسال رایگان آن بهره مند شوید.

در این میان شرایط گوناگونی برای هر نوع خرید در نظر گرفته می شود و کارخانه ها و نساجی ها می خواهند تمامی روش ها را برای خودشان نگهدارند تا بتوانند فروش بهتری داشته باشند.

اما موضوع مهم این است که با توجه به شرایط موجود در جامعه و در کل دنیا که ویروس کرونا شیوع پیدا کرده است و اعلام نموده اند که ارتباطات کمتر شود تا بتوانیم زودتر این ویروس را ریشه کن کنیم، خرید به روش اینترنتی می تواند گزینه ی مناسبی باشد زیرا تا جایی که امکانش وجود دارد، ارتباطات را به حداقل ترین نوع ممکنش می رساند.

بنابراین متوجه شدید که پارچه پیراهنی ونوس طلایی را می توانید با روش های فوق خریداری نمایید و مورد استفاده قرار بدهید.

پارچه پیراهنی ونوس طلایی
نساجی بوریا فانوس ونوس

خرید ارزان پارچه های چهارخانه ونوس طلایی

از پارچه های چهارخانه نساجی ونوس طلایی برای تولید مواردی مانند موردهای زیر استفاده می کنند:

 1. دوخت انواع مانتوهای تابستانه
 2. آماده سازی انواع پیراهن های پسرانه و دخترانه، مردانه و زنانه
 3. استفاده به عنوان خرجکار پوشاک
 4. در صنعت عروسک سازی
 5. دوخت انواع سرویس نوزاد و سیسمونی ها در موارد گوناگون
 6. تولید سرویس های آشپزخانه شامل دم کنی و دستکش و پیشبند و موارد این چنینی مورد استفاده در آشپزخانه
 7. تولید انواع ملحفه و روتختی
 8. شلوار منزل و تولید انواع مختلف شلوارک که بسیار پرفروش هم می باشند.

موارد بیان شده در بالا را با استفاده از پارچه های چهارخانه ی ونوس طلایی تولید می نمایند که کاربرد فراوانی هم دارند.

این پارچه ها از مهم ترین ویژگی که دارند این می باشد که قیمتشان بسیار مناسب است و ارزان تر از سایر تولیدی های کارخانه های دیگر می باشند.

این موضوع در حالی می باشد که پارچه های ونوس طلایی از کیفیت بالایی برخوردار هستند و به عنوان یک برند شناخته شده می باشند.

با این حال تمام سعی خود را کرده است که محصولاتش را با قیمت مناسب به بازار عرضه کند.

این پارچه ها را می توان با روش های مختلفی ارزان تر خریداری نمود و استفاده کرد به عنوان مثال اگر شرایط خرید بدون واسطه وجود داشته باشد می توان آن پارچه ها را با قیمت مناسب تری خرید و در نتیجه ارزان تر برای فرد خریدار می افتد و سود وی بیشتر خواهد شد.

نکته ی مهم در این زمینه این است که هرچه حجم پارچه های خریداری شده بیشتر باشد، آن پارچه ها از قیمت پایین تری برخوردار می شوند و در واقع فروشنده این امکان را دارد که به خریدار تخفیف بیشتری بدهد.

همچنین اگر خریدار پول این خریدها را به صورت نقدی پرداخت نماید در این حالت فروشنده قیمت آن ها را کمتر حساب می کند و تمامی این موراد موجب می گردند که سود خریدار بیشتر شود.

در حالت پرداخت نقدی، فروشنده هم می تواند سود بهتری را دریافت نماید تا حالتی که محصولات خودش را به صورت چکی و یا اقساطی به فروش برساند.

در هنگام خرید بسیار توجه نمایید و دقت لازم را داشته باشید که کیفیت را فدای قیمت نکنید زیرا برخی اجناس بی کیفیت را با قیمتی بالاتر و البته کمتر از قیمت اصلی پارچه های اصل به فروش می رسانند و افرادی که رد این زمینه بی تجربه هستند ممکن است گرفتار این موراد بشوند.پارچه پیراهنی ونوس طلایی را با قیمت فوق العاده به صورت مستقیم یا از خود کارخانه و یا نمایندگی های معتبر آن، و یا از طریق پیشنهاد اصلی ما طبق روش آنلاین و اینترنتی خرید نمایید.

پارچه پیراهنی ونوس طلایی

پارچه پیراهنی با جنس پلی استر ویسکوز کلندر شده با لطافت بافت بسیار بادوام و مقاوم در برابر چروک شدن است.

پارچه پیراهنی شرکت پارچه پیراهنی ونوس طلایی

با تراکم بافت بالا، زیر دست لطیف،

جذاب و ترکیب رنگ زیبا و قیمت مناسب از بهترین نمونه های پارچه پیراهنی موجود در بازار است.

از دیگر محصولات شرکت ونوس طلایی

پارچه بوریا

پارچه فانوس طلایی

بوریا از یفیت بالاتری برخوردار است

از انجا که طرح های متنوع و زیبا پارچه پیراهنی ونوس طلایی

تمام سلیقه ها را راضی نگه داشته و همچنین با توجه به آنکه امکان سفارش به صورت تک طرح و رنگ انتخابی نیز هست

این پارچه پیراهنی بسیار مناسب برای یونیفرم شرکت ها و البسه فرم مدارس و بیمارستان ها

می باشد.

نساجی بوریا فانوس ونوس
نساجی بوریا فانوس ونوس

نساجی ونوس طلایی یکی از قدیمی ترین و

بزرگترین تولید کنندگان پارچه های پیراهنی کشور است

که تمام تولیدی ها  و بوتیک ها

با نام آن آشنا هستند. تنها با یک نگاه می توان تفاوت  در کیفیت و رنگ و زیر دست

پارچه های پیراهنی ونوس طلایی را با دیگر برند ها

مشاهده کرد. بافت یک دست، تراکم بالا و استفاده از جنس نخ مرغوب باعث شده تا پارچه ای با زیر دست نرم و عالی تولید شود.

کیفیت مرغوب این پارچه ها موجب شده تا بسیاری از تولیدی های

پوشاک مدارس و بیمارستان ها و  از آن استفاده کنند. طراحان و ایده پردازان

این شرکت از طرح های بسیار زیبا و متفاوتی برای طراحی پارچه های پیراهنی فرم مدارس  استفاده کرده اند. گروهپود  نمایندگی  اصلی این شرکت در تهران می باشد

جهت خرید با ما در تماس باشید ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

خرید پارچه پیراهنی ونوس طلایی اصفهان

پارچه ونوس طلایی
پارچه ونوس طلایی

پارچه پیراهنی فرم مدارس پسرانه و دخترانه 

پارچه پیراهنی که برای فرم لباس مدرسه انتخاب می گردد

باید شامل مشخصاتی باشد و جوابگوی استفاده به مدت زمان تحصیل دانش آموز باشد:

 • رنگبندی جدید و متنوع
 • طرح مناسب با فرم مدرسه و جذاب
 • زیر دست نرم وبا کیفیت و لطیف
 • ثبات رنگ در شستشو با دمای بالا

مشخصات پارچه پیراهنی ونوس طلایی

پارچه های پیراهنی بوریا از الیاف پلی استر ویسکوز تشکیل شده است

و در زمان تکمیل آن با کلندر شدن پارچه، زیر دست فوق العاده لطیفی  و با کیفیتی به دست آورده است.
چنین مواردی است باعث شده است که این پارچه همواره برای دوخت پیراهن های مردانه و مدارسی انتخاب و خرید فروش شوند.

قیمت پارچه پیراهنی زنانه
پارچه پیراهنی ترک
قیمت پارچه پیراهن مردانه خارجی
پارچه پیراهنی نخی زنانه
قیمت پارچه پیراهنی زنانه جدید
پارچه پیراهنی جدید
قیمت پارچه پیراهن مردانه میلاد ارشدی
پارچه پیراهنی ساده

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات تماس


پروژه ها


پارچه های لباس کار
پارچه های فرم مدارس
پارچه های بیمارستانی

ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل
تماس با پود