بزرگترین مرکز فروش پارچه تترون جشن تکلیف مدارس

بزرگترین مرکز فروش پارچه تترون جشن تکلیف مدارس

پارچه تترون جشن تکلیف مدارس از پارچه های مرغوب و با کیفیت کارخانجات  نساجی است که توسط بزرگترین مرکز فروش پارچه در کشور، با قیمت مقرون به صرفه ارائه می گردد.

آیا با عرض های مختلف پارچه تترون جشن تکلیف مدارس آشنایی دارید؟ آیا معتبرترین برندهای تولید کننده پارچه های تترون در کشور را می شناسید؟

خوب است بدانید که پارچه های تترون در عرض های مختلف تولید می شوند، تا برای مصارف گوناگون قابل استفاده باشند. اما به طور اختصاصی پارچه تترون جشن تکلیف مدارس در عرض‌ های پر استقبال تولید شده تا شرایط دوخت مدل های مختلف چادر فراهم گردد.

برای آشنایی بیشتر با عوامل موثر بر قیمت پارچه های تترون و معتبرترین تولید کنندگان پارچه تترون اطلاعات مناسبی در ادامه ارائه کرده ‌ایم.

انواع عرض پارچه تترون جشن تکلیف مدارس

پارچه های مناسب برای چادر نماز، یکی از منسوجات پرطرفداری است که در کشورهای اسلامی مورد استفاده قرار می ‌گیرند. یکی از نمونه های این منسوجات، پارچه های تترون می باشند.

معمولاً با شروع فصل مدارس، استقبال از پارچه های مناسب برای چادر نماز ،پارچه ترگال ،پرشیا لنین ،لی ،تنسل و چهار خانه بوریا افزایش می یابد. زیرا هر سال برای دانش آموزان دختر که به سن تکلیف می رسند، در مدارس جشن تکلیف برگزار می شود که باید برای آنها چادر نماز تهیه کنند.

یکی از گزینه های انتخابی برای چادر نماز جشن تکلیف مدارس پارچه های تترون است که در عرض های مختلف در بازار وجود دارد. به دلیل داشتن تنوع بالا از لحاظ جنس و کیفیت و همچنین قیمت این نوع پارچه در بین منسوجات دیگر بیشتر مورد توجه قرار می گیرد.

تترون چادر نماز جشن تکلیف
تترون چادر نماز جشن تکلیف

کارخانجات تولید کننده پارچه چادر نماز سعی دارند، تا پارچه های تترون را در عرض های رایج و پر استقبال از تولید کنند. چرا که انواع عرض پارچه تترون جشن تکلیف مدارس سبب شده تا به راحتی مدل های مختلف چادر دوخته شود و خیاط بدون نگرانی مدل مناسب را انتخاب نماید.

قیمت تترون عرض سه متر سفید

پر استقبال ترین عرض های پارچه چادری جشن تکلیف عبارتند از:

معمولاً در کارخانجات تمامی عرض های پارچه برحسب تعداد دستگاه ها و رویکرد اقتصادی آنها تولید می ‌شود. اما برخی از محصولات تولید شده در کارخانجات در یک عرض مشخص از استقبال بیشتری برخوردار می گردند.

پارچه تترون گلدار عرض ۱۱۰ سانتی متر بروجرد جزء پارچه های پر استفاده ای بوده که در این عرض بیشتر مورد توجه قرار می ‌گیرد. همچنین پارچه تترون عرض ۳ متر کاشان یکی دیگر از پارچه های پرطرفدار بازار است که در بازارهای فروش شهرت خوبی دارند.

قیمت تترون عرض ۱۱۰ گلدار چادر نمازی تک رنگ

معتبرترین برندهای تولید کننده پارچه چادری جشن تکلیف

استقبال بالایی که از پارچه چادری جشن تکلیف می ‌شود، سبب شده تا کارخانجات برای تولید پارچه ‌های تترون بیشتر فعالیت کنند. به همین جهت در حال حاضر برندهای مطرح در کشور در حوزه تولید پارچه تترون مناسب برای چادر نماز فعال می باشند.

تهیه پارچه های برند و مطرح، خیال مصرف ‌کننده را از کیفیت پارچه و نوع الیاف به کار برده شده در روند تولید آن راحت می کند. چرا که با آرامش خاطر از محصول خریداری شده برای طولانی مدت استفاده می نمایند.

در حال حاضر کارخانجات متعددی در زمینه تولید پارچه چادری جشن تکلیف در حال فعالیت هستند که از مهمترین کارخانجات معتبر می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • پارچه تترون کاشان
 • پارچه تترون روژان
 • پارچه تترون ستاره سهیل
 • پارچه تترون سیب
 • پارچه تترون نگین
 • پارچه تترون گلدن لایف
 • پارچه تترون گلچهر
 • پارچه تترون ریسمان
 • پارچه تترون بروجرد

هر کدام از برندهای ذکر شده در این بخش با استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا و به کار بردن ماشین آلات و تجهیزات مدرن در خطوط تولید خود، سعی دارند با کیفیت های بالایی، پارچه تترون جشن تکلیف مدارس را تولید و به بازار ارائه دهند .

با بررسی‌ های صورت گرفته، تمامی برند های مطرح از لحاظ ویژگی ‌های خاص پارچه های تترون مانند نرمی در زیردست، لطافت و ظرافت، ثبات در رنگ و کیفیت بافت مشترک بوده و همه آنها در بالاترین سطح کیفیت قرار دارند.

تترون چادر نماز جشن تکلیف
تترون چادر نماز جشن تکلیف

عوامل موثر بر قیمت پارچه چادر نمازی برای جشن تکلیف

پارچه تترون جشن تکلیف مدارس یکی از منسوجات پر استفاده ای که در ابتدای سال تحصیلی حجم استقبال از آن افزایش پیدا می کند و نکته مهمی که در هنگام تهیه این پارچه ها مد نظر قرار دارد، قیمت پارچه تترون است.

البته کیفیت یک عامل بسیار مهمی بوده که خریدار در ابتدا مدنظر قرار می ‌دهد و با مشخص کردن کیفیت لازم، به دنبال یافتن قیمت مناسب برای پارچه تترون می باشد.

معمولاً به دلیل ثابت نبودن بازارهای مالی در شرایط حال حاضر با قیمت های متفاوتی از پارچه های تترون چادر نمازی در بازار روبرو خواهید شد؛ اما برخی از عوامل فنی هم وجود دارند که به طور کلی بر قیمت پارچه ها تأثیر می گذارند.

در اینجا به برخی از عوامل موثر بر قیمت پارچه چادر نمازی برای جشن تکلیف اشاره می کنیم:

 • تنوع در عرض پارچه های تترون
 • نوع الیاف بکار برده شده در روند تولید پارچه
 • کیفیت چاپ و رنگ پارچه ها
 • برند و کارخانه تولید کننده
 • نحوه فروش و ارائه به بازار
 • حجم خرید پارچه

بزرگترین مرکز فروش پارچه های تترون چادری

خرید پارچه تترون به خصوص برای دوخت چادر عموماً توسط مراکز تولیدی و در ابتدای سال توسط مدارس صورت می ‌گیرد، به همین جهت به دنبال یافتن مراکز فروش این پارچه ها به شکل مستقیم می باشند.

تترون چادر نماز جشن تکلیف
تترون چادر نماز جشن تکلیف

این مجموعه به عنوان بزرگترین مرکز فروش پارچه تترون جشن تکلیف مدارس و به طور کلی پارچه های تترون مناسب برای چادر نماز است. به همین جهت تنوع بالای پارچه از لحاظ طرح و همچنین عرض در این مجموعه در دسترس قرار می گیرد.

در صورتی که به دنبال یافتن مناسب ترین قیمت برای پارچه های تترون چادری می باشید، بدون صرف وقت و هزینه اضافه با کارشناسان فروش این مجموعه ارتباط برقرار نمایید. با انتخاب این مجموعه برای خرید، مزایای زیادی به دست می آورید که مهمترین آن دسترسی به پارچه های با کیفیت بالا و برندهای معتبر است. همچنین یک خرید کاملاً اقتصادی و مقرون به صرفه انجام می دهید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات تماس


پروژه ها


پارچه های لباس کار
پارچه های فرم مدارس
پارچه های بیمارستانی

ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل
تماس با پود