خرید پارچه ترگال و کجراه تک از کارخانه

خرید پارچه ترگال و کجراه تک از کارخانه

پارچه ترگال تک مدارس با گرماژ ۲۴۰ گرم و پارچه کجراه تک با گرماژ ۳۰۰ گرم تولید می شود .پارچه ترگال تک برای فرم ممدارس و پارچه ترگال کجراه تک مناسب لباس کار است. جنس هر دو پلی استر ویسکوز فلامنت می باشند.نساجی تک در شرکت بهرنگان تکمیل رنگرزی می شود

پارچه ترگال راه راه طرح دار فرم مدارس ،خالدار ،چهار خانه ،طرح پزشکی ،راه راه در نساجی پود تولید و تکمیل می شوئد.خرید و لیست قیمت پارچه ترگال مدارس و کجراه تک از کارخانه ارزان تر از سایر بازارهای کشور، هم اکنون از طریق این مجموعه، به فروش عمده با تضمین در کیفیت می رسد. دریافت مشاوره از پود ۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴

قیمت عمده پارچه ترگال فرم مدارس

پارچه ترگال متری چنده؟

نوع رنگترگالکجراه
روشن۷۸۰۰۰۸۷۰۰۰
تیره۸۱۰۰۰۹۱۰۰۰
وِیژه۹۱۰۰۰۹۵۰۰۰
سفید۷۴۰۰۰۸۴۰۰۰
قیمت هر طاقه پارچه

مشاوره رایگان: تهران نیما محمد نژاد: ۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴- شهرستان ها: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

هر طاقه پارچه ترگال چند متر است؟

هر طاقه پارچه ترگال ۴۰ متر است که با عرض ۱٫۵ متر و عدل های ۳۲۰ متری (۸ طاقه ) بسته بندی می شود. قیمت هر طاقه پارچه در حدود سه میلیون و دویست هزار تومان است. قیمت پارچه فرم مدارس ترگال از لباس کار گران تر است.

قیمت پارچه ترگال درجه یک بستگی به گروه رنگی و گرماژ پارچه ترگال و ترگال کجراه دارد.خرید پارچه ترگال قیمت مناسب برای فرم مدارس را از نساجی معتبر اصفهان خرید کنید. پارچه ترگال و کجراه تک مناسب ترین پارچه برای فرم مدارس می باشد ،این پارچه هنوز با درصد بالایی از پارچه های تترون ،پرشیا و فیونا و لی پر مصرف تر است.عکس پارچه ترگال کجراه در سایت موجود است.

پارچه ترگال تک مدارس : خرید از کارخانه

 • گرماژ ۲۴۰ گرم
 • جنس پلی استر ویسکوز
 • رنگ ثابت شرکت بهرنگان
 • فلامنت کم و نخ بالا
 • مناسب برای فرم مدارس ،مانتو و اسکراب پزشکی
 • ارسال رایگان بیش از ۱۰ عدل تا مرکز

قیمت پارچه ترگال درجه یک مانتویی

قیمت عمده پارچه ترگال درجه یک مانتویی نساجی تک با توجه به گروه رنگبندی این پارچه تعیین می شود ،پارچه ترگال مانتویی تک بهترین انتخاب برای مزون ها می باشد.قیمت پارچه ترگال با توجه به متراژ خرید مشخص می شود.قیمت پارچه ترگال درجه یک ودرجه دو با هم فرق می کند ،ترگال درجه ۲ برای شلوار کردی استفاده می شود.قیمت پارچه ترگال کجراه تک به نسبت به شرکت های دیگر پایین تر است به دلیل حجم تولید زیادی که این کارخانه دارد.پارچه کتان ترگال تک با نام تجاری فیلور یزد بافت بهترین انتخاب برای شلوار و مانتو است.

پارچه های ترگال کجراه مدارس

خرید پارچه ترگال و پارچه کجراه مانتویی فقط از شرکت های معتبر بخرید که اگر اضافه اومد بتوانید مرجوع کنید.

 • نساجی تک
 • ترگال فدک
 • ترگال کاماش
 • کجراه بافتین
 • نساجی گلد بافت
 • نساجی پاسارگاد
 • نساجی گل پود
 • نساجی سپیدار
 • نساجی تیبا

معرفی انواع پارچه ترگال و کجراه نساجی تک

پارچه ترگال ساده جز پارچه های مصرفی موجود در بازار است که به دلیل خصوصیات خاصی که در این پارچه وجود دارد موجب شده تا از این پارچه استفاده های زیادی شود.پارچه ترگال خنک است.

پارچه های ترگال ساده از نوع پارچه های تخت باف تار و پودی است که به صورت ساده و مستطیلی بافت می شوند، اما پارچه های کجراه این طور که از نامش مشخص است دارای بافت کج و مورب می باشند.

در فرایند بافت این نوع پارچه معمولاً از نخهای تار و پودی استفاده می ‌شود و برای نخ پود آن نیز از نخهای فیلامنتی استفاده می کنند.پارچه ترگال قیمت مناسب تری به کتان و لی دارد.

خرید پارچه ترگال عمده سفید و رنگی

 پارچه های ترگال ساده را با درگیر کردن نخ های تار و پود به صورت ساده می بافند و پس از تکمیل بافت عملیات رنگ آمیزی بر روی آنها انجام می‌ شود.خرید پارچه ترگال کجراه و ترگال ساده با توجه به نیاز مشتری باید تهیه شود.پارچه ترگال چهار فصل است و بسیار لطبف و خنک است.

قیمت پارچه ترگال سرمه ای و خرید اینمحصول در فرم مدارس اهمیت پیدا می کند.بنابر نوع بافت و متریالهای به کار برده شده در حین تولید پارچه های ترگال انواع مختلفی از این پارچه تولید می‌ شود که بخشی از آنها عبارتند از:

 • پارچه ترگال ساده مرغوب:

این پارچه دارای بافت منظمی از تار و پود است و الیاف به کار برده شده در آن از جنس پلی استر و ویسکوز می باشد.

در واقع این پارچه تارهایی از جنس پلی استر و ویسکوز دارد و پود آن از جنس فلامنت می‌ باشد.قیمت پارچه ترگال مانتویی مرغوب مناسب است و در مزون ها استفاده می شود.

ترگال ساده نساجی تک مرغوب از لحاظ وزنی سبکتر از پارچه ترگال کجراه نساجی تک است، بیشتر برای دوخت لباسهای فرم اداری و مدارس و شلواری مردانه مورد استفاده قرار می ‌گیرد.

همچنین برای مشاغلی که با مواد خطرناکتر سرو کار ندارند نیز از این نوع ترگال استفاده می شود.

 • پارچه ترگال کجراه:

پارچه کجراه درجه یک همان طور که از اسم آن مشخص است دارای تار و پود  اوریب می باشد.

به طور کلی به دلیل نوع بافت این پارچه ها از ضخامت و استحکام بیشتری نسبت به نوع ساده برخوردار است.

 الیاف به کار برده شده در این پارچه از پلی استر و فلامنت می باشد. از این پارچه در فعالیت هایی مانند جوشکاری، ریخته گری و محیط های خطرناک استفاده می شود.پارچه ترگال کجراه برای مناطق سردسیربه عتوان لباس کار و شلواری مردانه نیز استفاده می شود.

زیرا این پارچه در برابر حرارت و مواد شیمیایی باید کاملاً مقاوم باشد و قابل شستشو بودن در دفعات مکرر از ویژگی ‌های مهم این پارچه ها است.

 • پارچه ترگال کجراه فیلامنتی:

برای پایین آوردن قیمت پارچه ترگال کجراه معمولا از الیاف مصنوعی بیشتر استفاده می شود.

میزان فلامنت در آن افزایش پیدا می‌ کند به این پارچه های حاصله ترگال کجراه فیلامنتی گفته می شود که به قصد ارزانتر شدن ترگال تولید می شود. 

از این نوع جنس کتان ترگال بیشتر برای تولید لباس کارهای تبلیغاتی و همچنین دوخت شلوار های کردی استفاده می شود. همچنین دارای وزن سبک تر نسبت به ترگال کج راه مانتویی می باشد.خرید پارچه کجراه فلامنت تهران از نساجی تک برای لباس کار ،فرم مدارس و لباس اتاق عمل استفاده می شود.این پارچه ورژن ایرانی پارچه فیونای چینی است.

پارچه ترگال و کجراه تک

مشخصات ترگال خوب و درجه یک

یک پارچه ترگال خوب دارای مشخصات و ویژگی های منحصر به فردی است که موجب شده تا در بین انواع مختلف پارچه مورد توجه واقع شود. 

برخی از مشخصات کتان ترگال اعلا طرح کار خوب و درجه یک عبارتند از:

 • در برابر شستشوهای مکرر مقاوم است و رنگ آن از بین نمی رود.
 • در برابر سایش و کشش از مقاومت خیلی خوبی برخوردار است و به راحتی دچار پارگی و آسیب نمی شود.
 • به هیچ عنوان در طی استفاد پرز نمی دهد.
 • از استحکام بالایی برخوردار است.
 • در حین استفاده های روزانه به راحتی چروک نمی شود.
 • پس از شست و شو اتو پذیری خوبی دارد.

به عنوان مثال مقاومت سایشی و کششی این جنس ترگال کجراه در لباس های کار که فعالیت و تحرک زیادی دارند از اهمیت ویژه ای برخوردار می شود.

همچنین در برخی از موارد که باید لباسها به طور مداوم شست‌ و شو شده و با مواد ضدعفونی سرکار دارند، جنس ترگال کجراه مقاومت بالا در برابر این مواد اهمیت دارد.

پارچه ترگال : چی بدوزم؟

پارچه های ترگال به دلیل مقاومت خوبی که دارد در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد معمولا از این نوع پارچه ها برای دوخت انواع لباسهای فرم و لباسهای کار استفاده می شود.پارچه ترگال فروش بالایی دارد ،چون همه چی می شود دوخت.

قیمت مناسب این جنس ترگالین پنبه علاوه بر استحکام و مقاومت بالایی که دارد موجب محبوبیت این پارچه در حال حاضر شده است.

با پارچه ترگال پنبه چی بدوزم؟

 برخی از موارد استفاده از پارچه ترگال پنبه مونا تکس والافاستون را با یکدیگر بررسی می ‌کنیم:

 • لباس کار:

معمولاً از پارچه ترگال پنبه ای برای لباس کار استفاده می شود. بیشتر از نوع پارچه های ترگال کجراه برای دوخت لباسهای کار وپارچه ترگال شلوار کردی استفاده می‌ کنند که به این پارچه به طور کلی پارچه کار نیز گفته می شود.

 از این پارچه ها در مشاغل پرخطر مانند: کارکنان شرکت نفت، گاز و پتروشیمی، جوشکاری و یا کارمندان پمپ بنزین و تهیه لباس برخی از پرسنل فروشگاه های بزرگ و ارگانهای دولتی استفاده می شود.

پارچه کجراه پنبه ای را معمولاً به دلیل توانایی تبادل حرارتی بالا و نسوز بودن بیشتر از سایر موارد استفاده می کنند.

 • لباس فرم مدارس:

پارچه های ترگال پلی استر ویسکوز فلامنت در تنوع رنگی بالا تولید می ‌شود به همین سبب جزء مناسبترین و اولین گزینه برای تولید لباس فرم مدارس محسوب می شود.

 از آنجا که این لباس ها باید به طور مداوم شسته شوند انتخاب پارچه های ترگال می تواند بهترین گزینه باشد.

 • لباس بیمارستانی:

 از آنجا که پارچه های ترگال دارای رنگ ثابت هستند و در برابر مواد ضدعفونی کننده مقاومت خوبی دارند جزء محصولات پرکاربرد در این مکان ها می باشند.

  معمولاً تولید کننده های لباسهای بیمارستانی از خریداران همیشگی این محصول هستند.

 • لباسهای اداری:

 از پارچه های ترکال برای دوخت انواع مانتو، شلوار ها و لباسهای فرم مردانه برای استفاده در ادارات دولتی به کار می رود.

ترگال چه نوع پارچه ای است؟

پارچه ترگال از جنس پلی استر ویسکوز فلامنت با عرض ۱۵۰ سانتیمتر تولید می شود.

 به دلیل اتو پذیری خوب و چروکی کمی که این پارچه دارد و همچنین الیاف مناسبی که در روند تولید آن به کار برده شده هیچ گونه حساسیتی برای مصرف کنندگان به وجود نمی آورد و همین دلیل جزء انتخابهای اول برای دوخت این لباسها می باشد.

این پارچه رقیب سر سخت پارچه فیونا است

 • لباس های ارتشی:

انواع پارچه های ترگال در طرح های ارتشی تولید می شود تا بتوان به وسیله آنها برای سربازان و برخی از کادری ها لباسهای فرم تهیه کرد.

زیرا این پارچه ها از مقاومت خوبی برخوردارند و برای این افراد که باید به طور مداوم از لباسهای فرم استفاده کنند مناسب می باشد.

 • ملحفه:

 به دلیل استقامت و استحکام بالایی که پارچه‌های ترکال دارند و همچنین بافت نرم آن برای تولید انواع ملحفه در مراکزی که باید به طور مکرر این محصولات مورد شستشو قرار بگیرند استفاده می شود.معایب پارچه ترگال این است که کش ندارد.

ترگال کجراه تک
ترگال کجراه تک

پارچه ترگال ساده تک و کجراه :تفاوت

اگر شما هم جزء خریداران پارچه ترکال هستید حتما این سوال برایتان به وجود آمده است که تفاوت پارچه ترگال ساده و پارچه کجراه درجه یک چیست؟

چرا از این پارچه ها در موارد مختلف استفاده می شود؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که پارچه ترگال ساده و کجراه تقریباً از یک متریال تولید می شوند و بسیاری از مشخصات آنها با یکدیگر مشابه می باشد.

پارچه ترگال فروش و خرید عمده

اما این پارچه ها با یکدیگر در دو مورد به صورت بارز تفاوت دارند از جمله: 

 1. گرماژ: پارچه های کجراه از گرماژ و ضخامت بالاتری نسبت به نوع ساده برخوردار هستند به همین سبب در مصارفی که لازم است تا از پارچه های کلفت تر استفاده شود به کار می روند.
 2. نوع بافت: در روند بافت این نوع پارچه خطوط مورب بر روی پارچه ایجاد می ‌شود که به راحتی توسط چشم قابل تشخیص می باشد.

در بازار برای شناسایی بهتر و آسانتر این دو پارچه از یکدیگر به پارچه ترگال ساده فقط ترگال گفته می‌ شود و کجراه برای ترگال کجراه استفاده می شود.قیمت پارچه ترگال ساده از پارچه کتان ترگال و پارچه ترگال کج راه ارزان تر است.

یک متر از پارچه ترگال ساده حدود ۲۴۰ گرم و یک متر ترگال کجراه حدود ۲۸۰ گرم وزن دارد.

کتان ترگال چیست؟

پارچه کتان ترگال با وزن ۳۳۰ گرم و الیاف پنبه برای لباس کار و مانتو و لباس مزونی با عرض ۱۶۰ سانتیمتر تولید می شود.پارچه کتان ترگال بافتش ساده است. برای کارخانه های باطری سازی ،ترانس برق ،معدن استفاده می شود .لیست قیمت پارچه نسوز ترگال در حدود ۲۱۰۰۰۰ تومان است.

نساجی تک اصفهان
نساجی تک اصفهان

بررسی انواع پارچه ترگال از لحاظ نحوه رنگرزی

در کارخانجات نساجی از شیوه‌ های مختلفی جهت رنگرزی پارچه ها استفاده می کنند، به همین جهت انواع پارچه ترگال از لحاظ نحوه رنگرزی نیز با یکدیگر متفاوت می باشند.

هر کدام از شیوه های رنگرزی بر اساس هزینه ‌هایی که برای کارخانجات به وجود می‌ آورد منجر به قیمت گذاری های متفاوت بر روی این پارچه ها می گردد.

معمولاً پارچه ترگال را در دو گروه ترگال رنگ ری اکتیو و ترگال رنگ مستقیم تولید می ‌کنند.

نکته خرید پارچه های نساجی تک این است که طاقه ها کد رهگیری داشته باشند.

نساجی پود اصفهان

در بررسی کیفیت این دو شیوه رنگرزی در می یابیم که پارچه های تولید شده با استفاده از شیوه رنگ ری اکتیو کیفیت بالاتری از لحاظ ثبات رنگی دارند؛ زیرا این نوع رنگ ‌ها جزء باکیفیت ترین محصولات در صنعت نساجی هستند که معمولاً طرفداران و تقاضا برای تهیه این مدل از پارچه در بازار بیشتر است.قیمت پارچه کتان ترگال پنبه سعادت متری ۲۱۰ تومان است که بهترین پارچه کتان ترگال بازار است.

همچنین پارچه هایی که با سیستم ری اکتیو مورد رنگرزی قرار می ‌گیرند از شفافیت بالاتری برخوردار می باشند و هیچ گونه مواد شیمیایی و همچنین تعریق بدن نیز نمی تواند در کیفیت رنگ آن تاثیر بگذارد.

اما پارچه هایی که با استفاده از رنگ مستقیم مورد رنگرزی قرار می گیرند ثبات رنگی بالایی ندارند و در طی شستشوهای طولانی مدت ممکن است که رنگ آنها کمرنگ شود.

قیمت پارچه ترگال سفید تک عمده

در بین تنوع بالای رنگ بندی های پارچه ترگال که توسط کارخانه تک تولید می شود، پارچه ترگال سفید یکی از پرمصرف ترین ها محسوب می گردد.

معمولان قیمت پارچه ترگال سفید در بازار با توجه به کیفیت الیاف و کیفیت رنگ آن مشخص می شود.

خوب است بدانید که قیمت عمده پارچه کجراه سفید نساجی تک به نسبت سایر پارچه های ترگال ارزان تر است؛ زیرا به دست آوردن ترکیب رنگ سفید هزینه کمتری برای کارخانجات دارد.قیمت پارچه ترگال عمده سفید بیمارستانی ۵۷۰۰۰ تومان است.

دسترسی به پارچه ترگال سفید نساجی تک با عرض ۱۵۰ سانتی متر و طاقه هایی با طول ۴۰ متر به آسانی در مراکز عرضه و فروش امکان پذیر است.

پارچه ترگال سفید
پارچه ترگال سفید

قیمت پارچه ترگال در تهران :رنگی و سفید


قیمت پارچه ترگال کجراه نساجی تک و ترگال ساده اعلا برای بیمارستان ها سفید اهمیت زیادی دارد به دلیل حجم خرید بالا فقط از نساجی تک و یا ترگال کاماش استفاده کنید.قیمت پارچه ترگال سفید نساجی تک به صرفه و اقتصادی است.

موارد استفاده و کاربردهای پارچه ترگال سفید اصفهان بسیار زیاد است که در اینجا به بخشی از مهمترین کاربردهای این پارچه می پردازیم:

در جهت دوخت یونیفرم مناسب برای پرستاران و پزشکان اغلب مواقع از پارچه‌ های ترگال کجراه سفید ساده استفاده می ‌شود؛ زیرا این پارچه از استحکام خوبی برخوردار بوده و لک پذیری آن کم است.

در جهت تولید انواع کالای خواب مانند ملحفه، رو انداز، زیرانداز و همچنین روبالشی ساده و رنگی جزء پرکاربرد ترین منسوجات موجود در مراکز درمانی است.

همچنین از پارچه‌ های ترگال سفید برای تهیه پرده و دوخت برخی از تجهیزات و کاورهای دستگاه های مخصوص استفاده می کنند.

پارچه های ترگال کجراه سفید جزء پرکاربردترین پارچه ها در جهت دوخت روپوش کارگران مشغول در صنایع غذایی می باشد.

چگونه پارچه ترگال با کیفیت خوب بخرم؟

در کشور ما نساجی های اصفهان زیادی در زمینه تولید پارچه ترگال فعالیت می کند و معمولاً محصولات با کیفیت بالا و متنوع به بازار عرضه می نمایند.

به دلیل تنوع بالای پارچه های تولید شده در اصفهان ممکن است که برخی از افراد سودجو از این مسئله استفاده کرده و محصولات بی کیفیت را با قیمت بالا عرضه کنند.

در پاسخ به این سوال باید گفت که اگر شما هم از قصد تهیه پارچه ترگال با کیفیت خوب را دارید به شما توصیه می ‌کنیم تا از مراکز معتبر در اصفهان خرید خود را انجام دهید.

قیمت پارچه کتان ترگال پنبه

پارچه ترگال خوبه؟

 در اینجا به بررسی چند روش خرید مناسب پارچه ترگال اصفهان اشاره می کنیم از جمله:

 • مراجعه به کارخانه های تولیدی و خرید مستقیم و بدون واسطه موجب می شود تا دسترسی مصرف کنندگان به تنوع بالای محصول زیاد بوده و براحتی بتوانند مناسبترین گزینه ‌ها را انتخاب کنند و به دلیل حذف واسطه ها و ارتباط مستقیم با تولید کننده این محصول را با قیمت مناسبی به دست بیاورد.
 • مراجعه به نمایندگی‌های معتبر پخش در اقصی نقاط مختلف کشور این امکان را برای همه افراد به وجود می آورد تا در صورت نیاز بتوانند بدون واسطه به مراکز عرضه این محصول دسترسی پیدا کرده و با قیمت مناسب تری خرید خود را انجام دهند.
 • خرید از طریق سایتهای آنلاین که دارای نماد اعتماد الکترونیک هستند نیز این امکان را به وجود می ‌آورد تا در بین تنوع بالای محصولات خرید مقرون به صرفه انجام دهند.

قیمت پارچه ترگال و کجراه تک

به دلیل تنوع بالا پارچه ترگال ساده و کجراه در بازار ممکن است با انواع مختلفی از لیست قیمتی مواجه شوید.

باید گفت که عوامل مختلفی وجود دارد که می‌ تواند بر قیمت پارچه ترگال ساده و ترگال کجراه تاثیرگذار باشد.قیمت پارچه ترگال مدارس نساجی تک به صورت عمده مستقیم از کارخانه از سایت nasajitak.ir خریداری کنید.

برخی از عوامل موثر بر قیمت پارچه ترگال و کجراه تک عبارتند از:

 • نوع جنس پارچه که ساده و یا کجراه باشد و همچنین میزان استفاده از الیاف مختلف نیز مورد اهمیت است
 • گرماژ پارچه و ضخامت آن جز عواملی است که می تواند بر قیمت پارچه تک تاثیر بگذارد زیرا هرچه ضخامت پارچه بیشتر باشد میزان استفاده از الیاف به کار برده شده در آن بیشتر است.
 • عرض پارچه جزء عوامل بسیار مهم در تعیین قیمت آن می باشد زیرا تولید پارچه ها با عرض استاندارد موجب صرفه جویی در حین مصرف آنها می شود.
 • برخی از مشخصات پارچه مانند ثبات رنگ و نبود آب رفت نیز جزء عواملی است که می تواند بر قیمت عرضه این محصول تاثیر بگذارد.
 • نحوه خرید که به صورت مستقیم و حضوری انجام بگیرد و یا با واسطه صورت پذیرد نیز می تواند در نحوه قیمت‌ گذاری پارچه ها مهم تلقی شود.
پارچه ترگال و کجراه تک

 قیمت گذاری پارچه های ترگال : تاثیر رنگ

معمولاً برای شما در بازار این مسئله به وجود آمده است که یک پارچه مشخص با رنگ بندیهای مختلف دارای تنوع قیمتی می باشد.

 به عنوان مثال قیمت پارچه ترگال رنگ سفید مناسبتر از قیمت پارچه ترگال رنگ سرمه‌ ای می باشند.

این مسئله معمولاً به دلیل اختلاف قیمت بین مواد اولیه رنگ ها در بخش رنگرزی و همچنین شیوه رنگ پذیری پارچه ها نیز به وجود می آید.

 معمولاً یک اصل ثابت برای این‌ گونه قیمت گذاریها وجود دارد بدین صورت که رنگهای روشن همیشه ارزان تر از رنگهای تیره می باشند.

 معمولاً کارخانجات تولیدی گروه های رنگی با قیمت های یکسان را در یک گروه قرار می ‌دهند تا برای فروشندگان مشکل خاصی به وجود نیاید.

برخی از کارخانجات با به کار بردن سیستمهای مدیریتی خاص این تفاوت قیمتها را از بین برده اند که در برخی از موارد این روش به نفع مشتری نمی باشد.خرید پارچه کجراه تهران از اصفهان به دلیل مسافت کارخانه ها گرانتر است.

خرید اینترنتی پارچه ترگال تک اصفهان

به طور حتم تمامی مشتریان پارچه‌ های ترگال کجراه که قصد خرید عمده این پارچه را برای راه اندازی مراکز تولیدی خود و یا ادامه کار را دارند مطمئنا ترجیح می دهند که این پارچه را با قیمت مناسب و ارزان تهیه کنند.

اما آیا مناسب تر از قیمت اصلی خود کارخانه هم ‌توان پارچه ها را پیدا کرد؟

به طور حتم پاسخ به این سوال نه می باشد، معمولاً کارخانه‌ ها قیمت پایه و تمام شده خود را اعلام و اقدام به عرضه محصولات خود در بازار می کنند.

همه مراکز عرضه و فروشی که پارچه های ترگال را ارائه می دهند، با توجه به نحوه دسترسی به این پارچه ها قیمت های متفاوتی را اعلام می ‌نمایند.قيمت پارچه ترگال در اصفهان را فقط از سایت معتبر میلاد ارشدی استعلام بگیرید.

اما نمایندگی های اینترنتی جزء معدود مراکزی هستند که قیمت های پارچه کج راه قیمت خود را مطابق قیمت درب کارخانه اعلام می نمایند.

https://miladarshadi.com/product/tergal-kejrah-tak-fabric/

پس اگر هنوز هم برای شما این سوال وجود دارد که چرا خرید اینترنتی پارچه ترگال مهم است؟ در ادامه با همراه ما باشید تا با برخی از مزایای مهم خرید اینترنتی پارچه ترگال را بررسی کنیم:

 • دسترسی به قیمت های کاملاً مناسب و اقتصادی به دلیل حذف کامل واسطه ها
 • امکان ثبت سفارش و خرید پارچه در هر ساعت از شبانه روز و از هر نقطه کشور به آسانی
 • ارسال پارچه های خریداری شده از درب کارخانجات تولید کننده و کاهش هزینه های حمل و نقل
 • حضور مشاوران آگاه در این زمینه و ارائه اطلاعات مناسب و کاربردی برای انتخاب بهترین پارچه ها
 • ارسال محصول خریداری شده در کمترین روز کاری بسته بندی های کاملا مناسب جهت حفظ پارچه‌ ها از آلودگی های محیطی
 • مطابق بودن پارچه های ارسال شده با کالیته رنگ بندی

فروش پارچه ترگال تک از کارخانه

پارچه ترگال و کجراه تک از منسوجات بافته شده در کارخانجات اصفهان است که موارد مصرف بسیار زیادی دارد و به دلیل کیفیت بالای این نوع پارچه خرید و فروش آن از رونق خوبی برخوردار می‌باشد.

با توجه به تنوع بالای پارچه ترگال در بازار برای خرید مرغوبترین نوع پارچه ترگال با قیمت مناسب باید  مرکز فروش معتبر این پارچه را انتخاب کنید.

مرکز فروش جزء نمایندگی های معتبر عرضه این محصولات محسوب می‌شود که انواع مختلف پارچه ترکال ساده و کجراه تک را عرضه می کند.

با یکبار خرید از این مرکز فروش می توانید پارچه ترگال درجه یک با قیمت مناسب به دست آورید و برای همیشه مشتری دائمی این مرکز باقی بمانید.

این مرکز با داشتن به روزترین لیست قیمتی پارچه ترگال و کجراه تک از کارخانجات تولیدی و عرضه محصولات متنوع از لحاظ ضخامت و رنگ بندی می تواند بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد.

با خرید از این مرکز فروش می توانید محصول خریداری شده را در محل مورد نظر خود در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید. برای پارچه های بیمارستانی ارزان قیمت بهتر است از ترگال گل پود اصفهان استفاده کنید.

پارچه ترگالین پنبه و جنس ترگالین پنبه چیست؟

جنس ترگالین پنبه از الیاف فلامنت پلی استر پنبه است ،این پارچه در ردیف پارچه پرشیا است و کیفیت پایین تری از پارچه ترگال معمولی دارد،این پارچه ترگالین پنبه بیشتر برای موارد زیر استفاده می شود.

 • شلوار کردی
 • کت مجلسی
 • شلوار مجلسی

قیمت پارچه ترگال تک
قيمت پارچه ترگال تک در اصفهان
کالیته پارچه ترگال تک
پارچه ترگال تک اصفهان
خرید پارچه ترگال تک
فروش عمده پارچه ترگال تک

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات تماس


پروژه ها


پارچه های لباس کار
پارچه های فرم مدارس
پارچه های بیمارستانی

ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل
تماس با پود