بهترین پارچه کجراه :لباس کار و فرم مدارس

بهترین پارچه کجراه :لباس کار و فرم مدارس

بهترین پارچه کجراه :لباس کار و فرم مدارس

مقدمه

یکی از پارچه هایی که امروزه برای دوخت لباس های مختلف مثل: لباس کار و فرم مدارس مورد استفاده قرار می گیرد، پارچه کجراه بوده که در کنار ظاهر زیبا، جنس فوق‌العاده ای نیز دارد.

این پارچه دارای مدل های مختلفی بوده که شما بسته به نوع کار خود می توانید مدل پارچه را انتخاب نمایید.

حال هنگام خرید این پارچه ممکن است برای بعضی از افراد این سوال ایجاد شود که بهترین پارچه کجراه کدام مدل بوده و چه ویژگی هایی دارد.

اگر شما هم جزو این دسته افراد هستید، قطعا با خواندن این مطلب، اطلاعات خوبی به دست خواهید آورد.

پارچه کجراه اسکراب پزشکی

اگر دنبال یک پارچه زیبا با تنوع رنگ بالا و کیفیت عالی هستید، قطعا پارچه کجراه، گزینه بسیار مناسبی می باشد، این پارچه دارای خطوط کجی بوده که همین خطوط باعث خاص شدن پارچه و زیبایی آن شده است.

در کنار زیبایی، جنس عالی و کیفیت این پارچه باعث شده تا خیلی از افراد به سمت آن جذب شوند و برای دوخت لباس های مختلف از آن استفاده کنند. این پارچه بافت فوق‌العاده مقاومی داشته که همین باعث می شود پارچه تا مدت ها ظاهر اولیه خود را حفظ کرده و دچار پوسیدگی و پارگی نشود.

ثبات رنگ بالای این پارچه نیز باعث شده تا خیلی از افراد از آن استفاده کنند چون هرچه این پارچه شسته شود، رنگ آن تغییر نمی کند و مثل روز اول خوشرنگ باقی می ماند.

در کنار موارد بالا، این پارچه خیلی کم چروک می شود، بنابراین نیازی نیست شما دائم آن را اتو کرده و یا نگران چروک شدن لباس خود در مهمانی ها یا محیط کار باشید.

به طور کلی می توان گفت پارچه کجراه با ویژگی هایی که دارد، برای انواع لباس ها مناسب بوده و طرح های آن مناسب برای همه سنین است.

مصارف پارچه کجراه رنگ مستقیم در لباس کار

این پارچه کجراه ۳۰۰ گرم و کجراه پاییزه اسکراب پزشکی دارای مصارف زیادی می باشد که از مهمترین آنها می توان به دوخت لباس کار و فرم مدارس اشاره کرد که این به دلیل مقاومت بالای این پارچه است. در واقع چه در مدارس و چه محل کار نیاز است از پارچه ای برای دوخت لباس ها استفاده شود که مقاومت کافی داشته باشد و خیلی زود کیفیت اولیه خود را از دست ندهد.

مورد دیگری که از این پارچه استفاده می شود برای دوخت مانتو شلوار ها به خصوص مانتو شلوار اداری می باشد که با تنوع رنگ بالای این پارچه، شما می توانید یک مانتو شلوار خوش دوخت و خوش رنگ داشته باشید.

گزینه دیگری که از این پارچه زیاد استفاده می شود، برای دوخت لباس های ورزشی است که این پارچه با ویژگی هایی که دارد، برای دوخت این نوع لباس ها، یک گزینه عالی می باشد.

در کنار موارد بالا، پارچه کجراه برای دوخت انواع حوله ها، پتوها، کیف ها و موارد این چنینی نیز کاربرد دارد.

به جز دوخت لباس از پارچه کجراه برای منسوجات بیمارستانی نیز استفاده می شود، به عنوان مثال بعضی از روتختی ها و روپوش های بیمارستانی از این پارچه دوخته می شوند.

با توجه به موارد بالا می توان گفت این پارچه به دلیل ویژگی هایی که دارد برای دوخت موارد مختلفی کاربرد داشته که این نشان دهنده پرکاربرد بودن این پارچه است.

بهترین پارچه کجراه ری اکتیو رنگ حیدر

هنگام خرید پارچه کجراه برای بعضی از افراد این سوال ایجاد می شود که بهترین پارچه کجراه کدام مدل این پارچه است؟

قبل از پاسخ به این سوال باید بگوییم سه نوع از معروف ترین مدل های این پارچه شامل: پارچه کجراه فلامنت، کجراه فیلامنت ویسکوز و کتان کجراه است که هر کدام دارای ویژگی های خاص خود هستند.

پارچه کجراه فلامنت بیشتر برای دوخت لباس های ورزشی کاربرد دارد و پارچه فیلامنت ویسکوز که یک پارچه ترکیبی بوده برای دوخت مواردی مثل لباس های کادر درمان، پیراهن های زنانه و مردانه و غیره کاربرد داشته و از مهم ترین ویژگی های آن می توان به حجم کم و وزن سبک آن اشاره کرد.

مدل دیگر این پارچه که کتان نام دارد در بازار با نام پارچه کجراه پنبه ای نیز شناخته می شود و به دلیل استفاده از پنبه در الیاف آن، قیمت آن کمی نسبت به دو مدل قبلی بیشتر است.

با توجه به این مطلب می توان نتیجه گرفت که بهترین پارچه کجراه با توجه به نوع کار شما مشخص می شود، چون هر یک از این مدل ها برای دوخت موارد مختلفی قابل استفاده هستند.

قیمت پارچه کجراه نقدی و اقساطی

برای تعیین قیمت پارچه کجراه معیارهای مختلفی وجود دارد که اصلی ترین نوع آن، مدل پارچه می باشد، چون این پارچه دارای مدل های مختلفی بوده که هر کدام دارای بافت و الیاف متفاوتی هستند.

گزینه بعدی کیفیت پارچه می باشد، بعضی از پارچه ها دارای کیفیت بالاتر و بهتری هستند که قطعا این مورد باعث می شود تا قیمت آنها افزایش پیدا کند.

در کنار موارد بالا، اینکه پارچه از چه فروشگاهی خریداری شود نیز بر قیمت تاثیر گذار است، پس حتما به این مورد دقت کنید که پارچه را از کجا خریداری می کنید.

علاوه بر موارد بالا، گاهی میزان تقاضا و عرضه یک پارچه بر قیمت آن تاثیر گذار است.

حال اگر می خواهید این پارچه را با قیمت مناسب تر از بقیه فروشگاه ها تهیه کنید، می توانید به فروشگاه ما مراجعه نمایید.

خرید پارچه کجراه

قطعا بیشتر اشخاص برای خرید پارچه به دنبال فروشگاهی هستند که به آنها انتخاب‌ های متنوعی ارائه دهد و علاوه بر این مورد  کیفیت نیز برای آنها از اهمیت بالایی برخوردار است.

ما در مجموعه خود که در زمینه فروش پارچه های مختلف مشغول به فعالیت هستیم، این دو مورد را برای مشتریان خود فراهم کرده ایم.

در فروشگاه ما از جنس‌ها و طرح‌ های زیبا و منحصر به فرد گرفته تا رنگ‌های متنوع و جذاب، همه چیز در دسترس شما است و شما می توانید خریدی عالی و بدون نقص داشته باشید.

اگر به دنبال بهترین پارچه کجراه با تنوع و کیفیت عالی هستید، مطمئن باشید در فروشگاه ما می توانید آن را پیدا کنید.

مطمئن باشید تمامی پارچه های ما از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردار هستند و ما این را به مشتریان خود تضمین می دهیم.

اطلاعات تماس


پروژه ها


پارچه های لباس کار
پارچه های فرم مدارس
پارچه های بیمارستانی

ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل
تماس با پود