کاربرد پارچه تترون چیست؟

کاربرد پارچه تترون چیست؟

یکی از پرفروش ترین پارچه های موجود در بازار، پارچه تترون است. امروزه خرید پارچه تترون بسیار افزایش پیدا کرده و آن را به یکی از پرفروش ترین پارچه ها تبدیل کرده است. کاربرد بسیار گسترده این پارچه باعث خرید و فروش عمده آن در بازار شده است. انواع تترون می تواند شامل تترون بیمارستانی، تترون پیراهنی، پارچه تترون طرح دار و… باشد. پیشرفت انواع دستگاه های نساجی باعث شده که تولید کنندگان این پارچه روز به روز بر کیفیت آن بیفزایند. پارچه تترون از بهترین محصولات کارخانجات نساجی است که برای مصارف متفاوتی به فروش میرسد. نساجی های مختلفی از جمله پارچه تترون بروجرد، پارچه تترون درنا و… اقدام به تولید این پارچه پرکابرد کرده اند. در نظر داشته باشید که قیمت پارچه تترون سفید و دیگر رنگ ها بسته به کیفیت پارچه متفاوت است. اگر از خریداران این پارچه هستید پس تا پایان مطلب با ما همراه باشید.

پارچه تترون چیست؟

پارچه تترون مانند بقیه پارچه ها دارای مشخصات منحصربفردی است که باعث شده در دوخت لباس های گوناگونی از این پارچه استفاده شود. استفاده از این پارچه از لباس های بیمارستانی گرفته تا انواع مانتو کاربرد دارد. الیاف تشکیل دهنده پارچه های تترون فلامنت و پلی استر ویسکوز است.

عرض پارچه تترون چقدر است؟

همان طور که در مطالب بالاتر گفته شد پارچه های تترون مصارف بسیار گوناگونی دارند و به همین دلیل است که در عرض های مختلفی تولید می شوند. عرض این پارچه می تواند ۹۰، ۱۱۰، ۱۵۰، ۱۸۰، ۲۰۰ و ۳۰۰ سانتی متر باشد که هر کدام برای مصارف خاصی استفاده می شوند. خرید پارچه تترون در عرض های مختلف کاربرد های مختلفی نیز دارد که در ادامه به بعضی از آن ها اشاره خواهیم کرد.

قیمت پارچه تترون سفید | پارچه تترون درنا | پارچه تترون طرح دار

کاربرد پارچه تترون

همان طور که می دانید هر پارچه ای دارای مشخصات مربوط به خود است که آن را از دیگر پارچه ها متمایز می کند. در واقع می توان گفت تفاوت پارچه ها در ضخامت پارچه، نوع و کیفیت نخ، نوع رنگرزی و… است که باعث می شود نوع مصرف پارچه نیز تغییر کند. تترون ها نیز در کیفیت های متفاوتی تولید می شوند که استفاده از آن را لباس های مختلف امکان پذیر می کند. مصارف عمده پارچه تترون به شرح زیر است:

تترون پیراهنی

شاید بتوان گفت بیشترین خرید پارچه تترون مربوط به دوخت پیراهن است. از بهترین پارچه های تترون می توان برای دوخت انواع پیراهن استفاده کرد. مصرف بسیار زیاد تترون در دوخت پیراهن باعث شده که تترون پیراهنی به صورت عمده در بازار معامله شود. سالانه مقدار بسیار زیادی از پارچه های تترون در رنگ های مختلف برای دوخت انواع پیراهن مردانه استفاده می شود.

همه اشخاص زمان خرید پیراهن دقت بسیار زیادی کرده و کیفیت پارچه برایشان اهمیت بالایی دارد. به همین دلیل است که لطافت پارچه برای دوخت انواع پیراهن بسیار اهمیت دارد. از مهم ترین پارچه های تترون برای دوخت پیراهن می توان به پارچه تترون ساده و رنگی و به خصوص تترون مشکی و سفید اشاره کرد. این پارچه ها یکی از پرفروش ترین پارچه هایی است که داخل کشور تولید می شود. انتخاب پارچه تترون عرض ۱۵۰ می تواند بهترین انتخاب برای دوخت پیراهن باشد.

تترون ملحفه سفید

پارچه های تترون در کارخانه های نساجی در انواع مختلفی از جمله ساده، طرح دار، رنگی و… تولید می شوند. برخی از تترون های رنگی و طرح دار برای تولید کالای خواب بسیار مناسب هستند و به همین دلیل فروش بسیار بالایی نیز دارند. از تترون های رنگی و چاپ دار می توان در دوخت انواع روتختی استفاده کرد. قیمت بسیار مناسب پارچه تترون باعث می شود که از پارچه تترون ملحفه سفید به عنوان روکشی برای تخت ها و به خصوص تخت هتل استفاده کرد. با این کار می توان مرتب روکش تخت را تعویض کرده و شست. این امر موجب افزایش رعایت بهداشت در مکان هایی مثل  هتل ها خواهد شد.

تترون بیمارستانی

برای تولید لباس های بیمارستانی در همه بیمارستان های کشور معمولا از پارچه های تترون استفاده می شود. بیشترین رنگ مورد استفاده در لباس های بیمارستانی، پارچه هایی به رنگ آبی، صورتی، مغز پسته ای و یاسی هستند. برای تولید انواع لباس های بیمارستانی مردانه و زنانه از پارچه تترون های عرض ۱۵۰ و ۳۰۰۰ استفاده می شود.

خریداران و دوزندگان لباس های بیمارستانی حساسیت کمتری نسبت به خرید پارچه تترون بیمارستانی دارند. قابل ذکر است که قیمت پارچه تترون های بیمارستانی نسبت به بقیه پارچه ها بسیار کمتر است چون در حجم انبوه تولید می شود. زمانی که برای خرید تترون بیمارستان اقدام می کنید حتما به ضخامت پارچه توجه کنید چرا که بدن نما بودن پارچه ممکن است باعث تایید نشدن آن از طرف مدیران بیمارستان شود.

تترون مقنعه ای

پس از دوخت پیراهن، دوخت انواع مقنعه آمار بسیار بالایی دارد. به همین دلیل است که تقاضا برای خرید پارچه تترون مقنعه ای در بازار بسیار زیاد است. از پارچه های تترون با عرض های۱۱۰، ۱۵۰ و ۱۸۰ برای دوخت انواع مقنعه استفاده می شود. لطافت و کیفیت پارچه نیز در این مساله بسیار مهم است و خریداران به این موضوع توجه بسیار زیادی می کنند. چرا که می خواهند پارچه در اثر شست و شو و استفاده طولانی مدت کیفیت خود را از دست ندهد. تنوع رنگ بندی پارچه های تترون بسیار زیاد است و برای دوخت فرم مدرسه از پارچه هایی با رنگ های گوناگون استفاده می شود. پارچه تترون مشکی نیز برای دوخت مقنعه برای محل کار یا دانشگاه مورد استفاده قرار می گیرد.

پارچه تترون طرح دار

در هر سال تحصیلی دوزندگان به دنبال پارچه تترون طرح دار یا ساده برای دوخت انواع چادر های جشن تکلیف هستند. برای دوخت چادر نماز می توان از پارچه های تترون با عرض ۱۱۰ و ۱۵۰ سانتی متر استفاده کرد. البته قابل ذکر است که از بعضی پارچه های تترون شیری رنگ با عرض ۳۰۰ سانتی متر نیز برای دوخت انواع چادر جشن تکلیف استفاده می شود.

تترون بیمارستانی | پارچه تترون بروجرد

تترون پیژامه ای

یکی دیگر از دلایل خرید پارچه تترون، دوخت انواع پیژامه است. پارچه های تترون پیژامه ای نیز در طرح های ساده و چهارخانه و همچنین در رنگ بندی های مختلف تولید شده و در بازار به فروش می رسند.

خرید پارچه تترون به صورت اینترنتی

با پیشرفت علم بیشتر خرید ها نیز به صورت اینترنتی انجام می شود که خرید پارچه تترون هم شامل ای قاعده می شود. خرید اینترنتی باعث کاهش گشت و گذار طولانی مدت در بازار برای خرید پارچه مورد نظر می شود.

نمایندگان مستقیم کارخانجات نساجی می توانند انواع محصولات خود را از طریق سایت ها و یا شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند. با این کار می توان در وقت بسیار صرفه جویی کرد و در مدت کوتاهی خرید خود را انجام داد.

برای خرید پارچه تترون می توانید به فروشگاه  پود که یکی از بزرگ ترین مراکز پارچه فروشی در شهر اصفهان است مراجعه کنید. برای خرید انواع پارچه می توانید با شماره های ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰ یا ۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴ تماس بگیرید. این مجموعه دارای سابقه ای چندین ساله در زمینه فروش انواع است و می تواند بهترین و با کیفیت ترین پارچه ها را با قیمت مناسب در اختیار شما قرار دهد.

انواع کارخانه تولید پارچه تترون

همان گونه که در مطالب بالاتر گفته شد از پارچه تترون در دوخت لباس های گوناگونی استفاده می شود. علاوه بر موارد گفته شده در بالا امروزه خرید پارچه تترون برای دوخت انواع لباس های پرستاری، روپوش های قنادی و… نیز مورد استفاده قرار می گیرد. به همین دلیل است که این پارچه در طرح ها و رنگ های بسیار متنوعی تولید می شود.

خریداران این پارچه نیز انواع پارچه تترون را با قیمت ها و کیفیت های مختلف، برای دوخت لباس های گوناگون انتخاب می کنند. قابل ذکر است که این پارچه در کیفیت های مختلفی نیز تولید می شود.

بهترین کارخانجات تولید کننده پارچه تترون کدام است؟

به جرات می توان گفت بزرگ ترین قطب صنعت نساجی کشور در شهر اصفهان است. انواع تترون توسط کارخانجات نساجی بسیار خبره و معتبری در شهر اصفهان تولید می شوند. کارخانه های بروجرد، سهند، درنا، سیب، پارس و… از مهم ترین و بهترین تولید کنندگان پارچه تترون هستند که در زیر دو مورد از آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم:

پارچه تترون درنا

پارچه تترون درنا یکی از با کیفیت ترین پارچه تترون در کشورمان است. خرید پارچه تترون درنا در عرض های ۹۰ و ۱۵۰ امکان پذیر است. این برند دارای تنوع بسیار بالایی در رنگ بندی است و شما بسته به مصرف خود می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. کارخانه این نساجی در شهر اصفهان وجود دارد. از پارچه های درنا برای انواع مصارف گفته شده در بالا استفاده می شود.

پارچه تترون بروجرد

پارچه تترون بروجرد یکی دیگر از انواع پارچه های تترون است که از الیاف پلی استر ویسکوز تولید می شود. این پارچه پس از رنگرزی بسیار حرفه ای در بازارها به فروش می رسد. از خصوصیات منحصر بفرد این پارچه می توان به ظرافت بالا، وزن بسیار کم، نرمی و لطافت و…. اشاره کرد. در واقع می توان گفت این پارچه دارای مشخصات کاملا منحصر بفردی است که آن را از دیگر پارچه ها متمایز می کند.

قیمت پارچه تترون سفید و رنگی

قیمت پارچه تترون سفید و رنگی به عموامل مختلفی بستگی دارد. یکی از مهم ترین عوامل که در زمان خرید پارچه تترون و قیمت آن بسیار تاثیر گذار است، میزان کیفیت پارچه است. به عنوان مثال قیمت پارچه تترونی که برای دوخت پیراهن و مقنعه استفاده می شود بسیار بیشتر از تترونی است که برای ملحفه یا پیژامه استفاده می شود.

یکی دیگر از عواملی که می تواند در قیمت پارچه تترون تاثیر گذار باشد، خرید بدون واسطه از کارخانه است. اگر شما دسترسی مستقیم به کارخانه داشته باشید مطمئنا می توانید پارچه را با قیمت مناسب تری خریداری کنید. البته که سفارش به صورت عمده نیز می تواند باعث کاهش قیمت خرید شود.

خرید پارچه تترون

تترون بیمارستانی

پارچه تترون مقنعه ای

قیمت پارچه تترون پیراهنی

اطلاعات تماس


پروژه ها


پارچه های لباس کار
پارچه های فرم مدارس
پارچه های بیمارستانی

ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل
تماس با پود