خرید پارچه عمده + نکات مهم

خرید پارچه عمده + نکات مهم

خرید پارچه عمده با دانستن برخی از نکات مهم در مورد مشخصات و ویژگی های پارچه ها و شناخت مراکز عرضه و فروش معتبر منجر به خرید مقرون به صرفه می گردد. کارشناسان فروش این مجموعه برای خرید پارچه ارزان و مناسب ترین قیمت عمده پارچه اطلاعات مناسبی ارائه می دهند.

خرید پارچه عمده لازم است که حتماً از مراکز عرضه و فروش معتبر و بدون حضور واسطه انجام شود، تا قیمت عمده پارچه برای خریداران اقتصادی باشد. 

در حال حاضر فروش عمده پارچه توسط مراکز مختلفی انجام می شود که انتخاب مراکز وابسته به کارخانجات تولید کننده موجب خرید پارچه ارزان می شود، پس در انتخاب های خود بیشتر دقت نمایید.

پارچه چیست؟

پارچه از کنار هم قرار گرفتن الیاف طبیعی و مصنوعی و درهم تنیده شدن این الیاف در یک دیگر تشکیل می ‌شود که یک لایه کاملا انعطاف پذیر و پوشاننده به وجود می آید.

از هزاران سال قبل از میلاد مسیح کشت الیاف کتان صورت می گرفته و با شیوه های قدیمی پارچه بافی انجام می ‌شد. اما در حال حاضر با شناخت تکنیک های مدرن، اصول صنعت نساجی تفاوت زیادی پیدا کرده و به همین سبب پارچه ها تنوع بیشتری دارند.

در روند تولید پارچه ها از الیاف پشم، پنبه، ابریشم، کتان و بسیاری از مواد دیگر استفاده می شود. به همین دلیل با توجه به نوع الیاف بکار برده شده پارچه ها به چند گروه کلی طبقه بندی می گردند.

پارچه های طبیعی

پارچه های طبیعی پارچه های هستند که از مواد اولیه آنها از طبیعت به دست آمده و جزء پارچه های قابل تنفس، با دوام و نرم لطیف است که هیچ گونه حساسیتی برای پوست انسان به وجود نمی آورد.

پارچه های مصنوعی

پارچه های مصنوعی از فرایند تبدیل پلیمرهای مختلف به الیاف و نخ تشکیل می شود که در واقع منشاء طبیعی ندارند. این پارچه ها بسیار سبک، فوق ‌العاده ظریف و جاذب رطوبت هستند.

پارچه های ترکیبی

گاهی اوقات هم از الیاف مصنوعی و الیاف طبیعی در کنار یکدیگر برای بافت پارچه استفاده می شود که ویژگی های این پارچه ها در حد تعادل بوده و جزء پارچه های پراستفاده تری در صنعت نساجی قرار می گیرند.

عوامل موثر بر قیمت عمده پارچه

در هنگام خرید پارچه به صورت عمده، اولین نکته در نظر گرفته شده، کیفیت پارچه های انتخابی بوده و نکته بعدی قیمت عرضه این پارچه در بازار است. برای همه مراکز تولید کننده که از پارچه به عنوان ماده اولیه کارگاه های خود استفاده می کنند، قیمت در اولویت قرار می گیرد.

در حال حاضر که به لطف پیشرفت هایی که در صنعت و تکنولوژی به وجود آمده؛ انواع مختلف پارچه در بازار ارائه می گردد، با قیمت های متنوع تری نیز روبرو می شوید که شما را دچار سردرگمی ‌می کند.

بهتر است در هنگام خرید عمده پارچه عواملی که بر قیمت عمده پارچه تأثیر می گذارند، را بشناسید. چرا که با این شناخت به شکل بهتر می توانید در بازارهای عرضه و فروش پارچه مورد نظر خود را تهیه کنید.

برخی از عوامل تأثیرگذار بر قیمت عمده پارچه:

  • نوع الیاف بکار برده شده در روند تولید پارچه
  • نوع رنگ مورد استفاده در کارخانجات نساجی
  • شیوه رنگرزی پارچه ها به تولید شده در کارخانجات
  • گرماژ با ضخامت پارچه های تولید شده
  • حجم سفارش برای خرید پارچه
  • میزان عرضه و تقاضای پارچه مورد نظر در بازار
خرید عمده پارچه ارزان

نکات مهم در خرید پارچه عمده

داشتن اطلاعات کافی در خصوص هر موضوعی موجب شده، تا با آگاهی بیشتر محصول مورد نظر انتخاب شود. در مورد خرید پارچه نیز این گزینه مستثنا نبوده و داشتن آگاهی کامل موجب می ‌شود متناسب با شرایط و نوع نیاز خود در بین این تنوع بالا خرید کنید.

به خصوص در هنگام خرید پارچه عمده که باید هزینه زیادی برای تهیه پارچه صرف گردند لازم است که حتماً اطلاعات کافی در مورد ویژگی ‌های خاص پارچه مد نظر خود بدانید. اما فقط شناخت ویژگی های هر پارچه کافی نبوده و موارد و نکات دیگری هم وجود دارد که در هنگام خرید عمده تأثیر زیادی در خرید مقرون به صرفه می گذارد.

در این بخش به بررسی مهمترین نکاتی که در خرید پارچه عمده نیاز است، مد نظر قرار گرفته شود می پردازیم:

شناخت برندهای معتبر

شناخت برندهای معتبر و قابلیت تشخیص آنها در بازار جزء عوامل و نکات مهم است، گاهی اوقات برندهای معتبر نام برند خود را در حاشیه پارچه حک می کنند که بهترین و آسان ترین راه حل برای شناخت این پارچه ها محسوب می‌ شود. اما اعتماد کردن به باند دور طاقه پارچه به هیچ عنوان کار درستی نیست.

شناخت نوع نیاز

شناخت نیاز خود از پارچه ها اهمیت زیادی در انتخاب مناسب آنها دارد مهمترین نکات در این زمینه توجه به شرایط آب و هوایی منطقه فصل مورد نیاز و همچنین موقعیت استفاده از پارچه ها است.

عرض پارچه

استاندارد بودن عرض پارچه ها تأثیر زیادی در الگو زنی و برش بدون مشکل و دقیق دارد، پس حتماً به عرض پارچه توجه ویژه نمایید.

گرماژ پارچه

گرماژ که به معنای مشخص شدن وزن پارچه در یک مترمربع است، از مهمترین عواملی بوده که می تواند بر قیمت نهایی و همچنین شرایط استفاده پارچه تأثیر بگذارد.

انتخاب مراکز عرضه و فروش معتبر

تمامی مواردی که در اینجا ذکر شد، با انتخاب مراکز عرضه و فروش عمده پارچه که از اعتبار بالایی در بازار برخوردار هستند امکان پذیر می گردد.

بزرگترین مرکز فروش عمده پارچه

در هنگام خرید پارچه عمده توجه کردن به برخی از نکات کمک می کند تا پارچه های مناسب تری را تهیه کنید. این نکات می ‌تواند از بررسی ویژگی ‌های پارچه گرفته تا انتخاب مراکز عرضه و فروش باشند.

جهت خرید پارچه ارزان انتخاب این مراکز می تواند بهترین راه حل برای خریداران عمده قرار بگیرند. چرا که این مجموعه به عنوان یک پل ارتباطی قوی بین تولید کنندگان معتبر و مصرف ‌کنندگان نهایی عمل می کند.

در فروش عمده پارچه مزایای زیادی برای خریدار و همچنین فروشنده وجود دارد که از مهمترین آنها می توان به دسترسی راحت تر به تنوع بالای پارچه ها از لحاظ رنگ بندی و جنس اشاره کرد. البته ارائه این پارچه ها با قیمت های ارزان تر نیز جزء مزایای مهم آن محسوب می شود.

در صورتی که به هر کدام از پارچه های تترون، پارچه های بیمارستانی، پارچه‌ های فاستونی، پارچه های ابر و بادی و پارچه های ترگال، پارچه های مدارسی نیاز پیدا کردید، بدون صرف وقت و گشت و گذار در بازارهای فروش با کارشناسان این مجموعه ارتباط بگیرید.

چرا که در نهایت مناسب ترین قیمت ممکن در بازار و تنوع بالای رنگ بندی و گرماژ را در اختیار شما قرار می دهند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات تماس


پروژه ها


پارچه های لباس کار
پارچه های فرم مدارس
پارچه های بیمارستانی

ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل
تماس با پود