خرید پارچه فرم مدارس با قیمت روز سال ۱۴۰۳

خرید پارچه فرم مدارس با قیمت روز سال ۱۴۰۳

خرید پارچه فرم مدارس :ساده و طرح دار

پارچه های فرم مدارس و خرید پارچه ترگال مانتویی فرم مدارس را همه یکجا بخرید زیرا قیمت حمل و هزینه بسته بندی به ضرر شما می شود .

پارچه های فرم مدارس : قیمت فروردین۱۴۰۳

 • ترگال متری ۷۵۰۰۰
 • پرشیا ۴۵۰۰۰
 • تترون ۷۰۰۰۰
 • تنسل ۱۲۰۰۰۰
 • لی ۲۱۰۰۰۰۰
 • کتام ۱۷۵۰۰۰
 • مازراتی ۹۵۰۰۰
 • فاستونی ۱۳۵۰۰۰
 • سابله کش ۱۸۵۰۰۰
 • کوماش ۱۴۵۰۰۰
 • چهار خانه از ۵۵۰۰۰
 • راه راه از متری ۶۵۰۰۰

پارچه فرم مدارس از کارخانه با شروع قیمت متری ۵۵۰۰۰ تومان ،قیمت پارچه فرم مدارس به ویژگی های زیر بستگی دارد.

 • تیره و روشن بودن پارچه ترگال
 • برند پارچه ،تک و فدک ،بافتین ،گلد بافت و زرین پود ،کاماش
 • وزن پارچه
 • درصد فلامنت
 • حجم خرید

خرید پارچه فرم مدارس با قیمت روز بازار را همین حالا، از همین وب سایت انجام دهید. بزرگترین تأمین کننده پارچه های مدارسی، انواع پارچه ترگال، تترون، فاستونی و … را با قیمت ۱۴۰۲به فروش می رساند.

برای یک کارگاه تولیدی لباس فرم مدارس، انتخاب و خرید پارچه باکیفیت با مناسب ترین قیمت، از بزرگترین امتیازات محسوب می گردد. این موضوع باعث سوددهی بیشتر و جلب رضایت مشتری می شود.

خرید پارچه فرم مدارس با قیمت روز سال 1402
خرید پارچه فرم مدارس با قیمت روز سال ۱۴۰۲

بدین منظور باید تأمین کنندگان بزرگ و نمایندگی های کارخانجات معتبر و شناخته شده را یافت و با خرید بدون واسطه و دست اول پارچه از آن ها به صورت عمده، کیفیت تضمینی و قیمت رقابتی را برای خود به ارمغان آورد.

مرکز فروش مستقیم انواع پارچه فرم مدارس، بهترین کیفیت منسوجات را از هم اکنون عرضه می نماید. ضمن این که شرایط خرید پارچه فرم مدارس بصورت اینترنتی را نیز برای متقاضیان فراهم آورده است.

خرید و قیمت پارچه مناسب فرم مدارس

در بسیاری از کشورهای دنیا از جمله کشور عزیزمان، مدارس و مراکز آموزشی لباس فرم های مخصوصی دارند که به ایجاد نظم، آراستگی و هماهنگی در پوشش دانش آموزان کمک می کند. چه مدارس دخترانه و چه مدرسه های پسرانه، هر کدام لباس خاص خود را دارند.

یکی از مزیت های استفاده از لباس فرم، تشخیص دادن دانش آموزان از سایرین است. همچنین با توجه به قیمت مقرون به صرفه ای که دارد، در کم شدن هزینه های خرید چندین لباس نیز تأثیرگذار خواهد بود.

خرید پارچه فرم مدارس با قیمت روز سال 1402
پارچه ترگال خنک است؟

شایان ذکر است که رنگ لباس فرم با توجه به مقطع تحصیلی انتخاب می گردد، به عنوان مثال برای دوره های ابتدایی و پیش دبستانی عمدتاً از رنگ های روشن تر و شادتر، برای دوره های بالاتر مثل مقطع متوسطه از رنگ های تیره استفاده می نمایند.

پارچه ترگال یکی از پرفروش ترین پارچه های مناسب تهیه لباس فرم مدارس است که کارخانه های تولید کننده بسیار زیادی در داخل کشور، انواع پارچه های ترگال ساده و کجراه را تولید و در رنگ های متنوع تکمیل می کنند.

پارچه ترگال فرم مدارس

باید گفت که بدون شک کیفیت نخ و رنگ پارچه های تولید کارخانجات مختلف، یکسان نخواهد بود. پارچه ترگال فدک، زرین پود، تک، مهنام، آیدین، کیمیا، البرز، آذین و … از جمله معتبرترین برندها در زمینه تولید و عرضه انواع ترگال فرم مدارس به شمار می روند.

جهت تولید انواع پارچه ترگال از الیاف پلی استر و‌ ویسکوز استفاده می شود. علاوه بر این، هر متر از پارچه ترگال ساده ۲۴۰ گرم وزن دارد. عرض پارچه نیز ۱۵۰ سانت است که به طور معمول در طاقه های ۴۰ متری به بازار عرضه می شود.

از آنجایی که پارچه ترگال ساده و پارچه ترگال مانتویی دارای ویژگی های فوق العاده ای از جمله تراکم بالا، بافت مستحکم، ثبات رنگی بالا، بدون آبرفت، قیمت مناسب، دوام خوب و … است، جهت دوخت لباس فرم مدارس به وفور مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت و خرید پارچه ترگال مدارسی

می دانید که پارچه های مناسب دوخت فرم مدارس بسته به نوع و جنسی که دارند، دارای قیمت های متفاوتی هستند. از جمله فاکتورهای تاثیرگذار بر قیمت پارچه فرم مدارس ۱۴۰۲در بازار، عبارتند از:

 • قیمت مواد اولیه
 • هزینه های تولید، تعمیر و نگهداری خطوط تولید
 • دستمزد نیروی انسانی
 • نسبت میزان عرضه و تقاضا
 • میزان صادرات و واردات پارچه

پارچه ترگال فاستونی ضخیم

پارچه ترگال فاستونی از پارچه ترگال ساده و پارچه ترگال کجراه ضخیم تر است ،وزنش در حدود ۳۹۰ گرم می باشد و مناسب برای شل.ار است . نام دیگر پارچه ترگال فاستونی ،پارچه ترگال شلوار است .

اگر می خواهید به صورت کاملاً اقتصادی، پارچه مخصوص فرم مدارس را تهیه نمایید، پیشنهاد می شود به جای خرید از بازار، تولید کننده های این پارچه ها را پیدا کنید. چرا که در خرید پارچه فرم مدارس با قیمت ارزان، این موضوع یعنی خرید بی واسطه بسیار حائز اهمیت است.پارچه ترگال البرز فتک ،بافتین و ترگال کاماش بهترین ها هستند.

در واقع با مراجعه به بازار عمده فروشان، پارچه ها چندین و چند دست چرخیده، در تمامی این مراحل هم واسطه هایی وجود دارند که هر کدام فکر جیب خود هستند. پس با حذف واسطه ها این هزینه ها مدیریت می شود.برای خرید اقتصادی ترین پارچه فرم مدارس روی لینک زیر کلیک کنید.https://poood.ir/purchase-and-price-list-of-tergal-and-kajrah-tek-fabrics-from-the-factory/.پارچه ترگال و کجراه نساجی تک ،بهترین پارچه برای فرم مدارس هستند.

خرید پارچه فرم مدارس با قیمت روز سال 1402
پارچه ترگال رنگ مستقیم

مزایای خرید اینترنتی پارچه مدارس

می دانید که خرید عمده انواع پارچه برای اهداف مختلف، به صورت حضوری یا غیر حضوری از طریق سایت های معتبر امکان پذیر است. حال اگر با مراکز فروش اینترنتی پارچه در ارتباط باشید، می توانید با خرید غیر حضوری، از هزینه های اضافی پیشگیری کرده و پارچه مورد نیاز خود را به قیمت کارخانه خریداری نمایید.

از طرفی، با خرید حضوری امکان دسترسی به تنوع گسترده پارچه های مناسب فرم مدارس را نخواهید داشت. در حالی که به کمک سایت ها و شبکه های مجازی به راحتی می توانید حجم وسیعی از محصولات تولیدی کارخانجات متعدد را مشاهده و سپس نسبت به خرید اقدام کنید.

خرید پارچه فرم مدارس با قیمت روز سال 1402
قیمت عمده پارچه ترگال

پس می توان نتیجه گیری کرد که با خرید اینترنتی پارچه مدارس، دستتان برای انتخاب بازتر است، ضمن این که قیمت کمتری هم باید بپردازید. در نهایت با عرضه لباس فرم باکیفیت، رضایت مشتریان جلب شده و سفارش دوخت فرم های سال بعد مدرسه را نیز از آن خود خواهید کرد.

خرید پارچه فرم مدارس با قیمت روز

کارگاه های تولیدی، همگی به دنبال تهیه لباس فرم باکیفیت و البته قیمت مناسب هستند. لذا علاوه بر برنامه ریزی برای خرید پارچه فرم مدارس مرغوب، قیمت پارچه نیز مسئله ای مهم و تاثیرگذار به شمار می رود که باید آن را در نظر گرفت.

پیشنهاد می کنیم اگر قصد دارید هر دو فاکتور ذکر شده، یعنی کیفیت و قیمت را به بهترین حالت ممکن برای خود رقم بزنید، از کارشناسان این مرکز بصورت رایگان مشاوره بگیرید. این گروه نساجی، یکی از بزرگترین مراکز تأمین کننده پارچه فرم مدارس بوده که هدف خود را بر مبنای جلب رضایت مشتری نهاده است.

خرید پارچه فرم مدارس با قیمت روز سال 1402
قیمت عمده انواع پارچه ترگال سبز بیمارستانی پارچه ترگال سبز بیمارستانی کارخانه تولید پارچه ترگال سبز بیمارستانی

از طرفی می دانید که هر شخص خریدار، قبل از نهایی کردن سفارش خود تمایل دارد تا به طور کامل در خصوص پارچه انتخاب کرده، تحقیق کند و از قیمت دقیق آن نیز مطلع گردد.

کارشناسان ما در این خصوص نیز تمام تلاش خود را به کار گرفته تا ضمن معرفی انواع پارچه فرم مدارس، شما را از قیمت پارچه ترگال مدارسی یا سایر پارچه های پرفروش مطلع گردانند.

پارچه ترگال البرز

پارچه ترگال البرز یکی از بهترین پارچه های فرم مدارس ۱۴۰۳ در بازار می باشد که توسط رنگ حیدر تکمیل و رنگری می شود.

قیمت پارچه ترگال فرم مدارس
قیمت پارچه ترگال دیجی کالا
پارچه مدارس تهران
اسم پارچه فرم مدرسه
اسم پارچه مانتو مدرسه
قیمت پارچه ترگال درجه یک

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات تماس


پروژه ها


پارچه های لباس کار
پارچه های فرم مدارس
پارچه های بیمارستانی

ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل
تماس با پود