سایت فروش پارچه تترون گلنار عرض ۹۰ عرض ۱۵۰ و دو متر

سایت فروش پارچه تترون گلنار عرض ۹۰ عرض ۱۵۰ و دو متر

پارچه تترون گلنار عرض ۹۰، عرض ۱۵۰ و دو متر را می توانید از سایت فروش مجموعه ی ما به بهترین شکل ممکن در قیمت مناسب و به صورت عمده خریداری نمایید و از کیفیت آن لذت ببرید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: تهران نیما محمد نژاد: ۰۹۱۳۸۹۷۶۳۸۱ – شهرستان ها: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

آشنایی با پارچه تترون

همان طور که مستحضر هستید، زمانی که برای خرید پارچه به بازار مراجعه می کنیم، با سیل انبوهی از انواع و اقسام پارچه روبرو می شویم.

هر پارچه ای با توجه به جنسی که دارد و مشخصات و ویژگی هایی که دارا می باشد، برای تولید یک نوع پوشاک و یا منسوجات خاصی کاربرد دارد.

در این میان یک نوع پاره با عنوان تترون وجود دارد که از پرفروش ترین پارچه های موجود در بازار به شمار می آید.

پارچه های تترون را معمولا با الیاف پلی استر ویسکوز و در وزن و گرماژهای مختلفی مورد تولید قرار می دهند.

این پارچه در عرض های مختلف در بازار به فروش می رسد که عبارت هستند از عرض ۹۰، ۱۵۰، ۱۸۰ سانتی متر و همچنین ۲ و ۳ متر که هر عرضی جهت تولید مورد خاصی به کار گرفته می شود.

مقدار گرماژی هم که بریا پارچه تترون در نظر گرفته شده است، چیزی بین ۱۵۰ تا ۱۹۰ گرم است و این وزن متغیر می باشد.

تترون از جمله پارچه هایی می باشد که پس از بافته شدن جهت تکمیل فرآیند به واحد رنگرزی ارسال می شود و بعد از این مرحله مورد طاقه پیچی قرار می گیرد.

یک متراژ استاندارد برای طاقه پیچی وجود دارد که معمولا آن ها را در طاقه های ۴۰ متری مورد بسته بندی قرار می دهند.

موارد مصرف پارچه تترون بسیار زیاد است و از آن در تولید محصولات مختلفی بهره برده می شود که در ادامه به بیان آن ها می پردازیم.

برندهای مختلفی در این پارچه وجود دارد که آن را مورد تولید قرار می دهند که از آن جمله می توان به برند گلنار اشاره کرد.

مثلا پارچه تترون گلنار عرض ۹۰ برای تولید یک سری محصولات خاص استفاده می شود که لازم است تا با آن ها به عنوان یک فرد خریدار و مشتری آشنا شوید.

دلایل مصرف بالای تترون در میان سایر پارچه ها

برخی از پارچه ها به دلیل دارا بودن یک سری مشخصات و ویژگی ها توانسته اند به عنوان پارچه ای محبوب شناخته شوند.

در این صورت آن ها کاربردهای فراوانی خواهند داشت و می توان محصولات متنوع و بسیاری را مورد تولید قرار داد.

در میان تمام ویژگی ها می توان از لطافت، ظرافت و سادگی صحبت کرد که تمامی مشتریان پارچه به آن توجه دارند.

این مشخصات با عنوان مشخصاتی برای یک پارچه ی خوب مورد شناسایی قرار گرفته است و در جامعه عمومیت پیدا کرده اند.

در این حالت همه ی مشتریان به دنبال پارچه هایی هستند که بتوانند این مشخصات را در آن بیابند.

مورد دیگری هم وجود دارد که موجب می گردد تا تولید کنندگان به دنبال دریافت و خرید آن پارچه باشند، مبحث قیمت آن ها می باشد.

برخی پارچه ها از قیمت مناسب تری برخوردارند که از آن جمله نیز می توان به پارچه تترون اشاره کرد که قیمت بسیار مناسبی در بازار دارد.

پارچه های تترون به طور کلی یک سری ویژگی ها دارند که به سبب دارا بودن همان موارد در دسته ی پارچه های پرفروش قرار گرفته اند.

موارد و ویژگی هایی مانند ضد حساسیت بودن و خنک بودن آن ها که بسیار مهم هستند و در فصولی مانند تابستان و گرما ارزش زیادی دارند.

پارچه تترون به دلیل این که سادگی در آن موج می زند و در عین حال از رنگبندی های متفاوتی هم برخوردار است، مورد پذیرش افراد زیادی قرار گرفته است.

این نکته را همیشه مد نظر قرار بدهید که پارچه های ساده هیچ گاه درگیر از مد افتادن نمی شوند و از جمله مواردی هستند که همیشه به عنوان یک پارچه ی خوب مطرح می شوند.

دقیقا به دلیل دارا بودن ویژگی ها و مشخصات فوق است که پارچه های تترون طرفداران زیادی دارند و میزان مصرف بالاتری نسبت به سایر پارچه ها دارا هستند.

پارچه تترون گلنار عرض ۹۰ هم از پرفروش ترین های تترون می باشد و از آن در تولید محصولات بسیاری بهره می برند.

پارچه تترون گلنار عرض 90

پارچه تترون چه مصارفی دارد؟

همان طوری که متوجه شدید، پارچه های تترون از فروش بالایی برخوردار هستند و موارد مصرف آن ها هم بسیار بالا است.

در واقع می توان به این مورد اشاره کرد که در تمام طول سال، کاربرد دارند و می توان محصولات تولید شده از این پارچه را در بازار مشاهده نمود.

از پارچه تترون در جهت تولید محصولاتی همچون:

  1. انواع پیراهن زنانه و مردانه
  2. ملحفه های مورد استفاده
  3. چادر
  4. مقنعه در سایز و طرح های متفاوت
  5. انواع یونیفرم های اداره ها و همچنین مدارس
  6. تولید انواع لباس نوزادی
  7. روتختی های متنوع کورک و بزرگسال
  8. به عنوان خرجکار پوشاک مختلف

و بسیاری موارد دیگر استفاده کرد و مطمئن بود که به عنوان یک پارچه ی خوب و کاربردی مطرح می شود.

حال جالب است بدانید که جهت تولید هرکدام از موارد فوق لازم است تا از پارچه تترون با یک گرماژ مشخص و همچنین عرض های مختلفی استفاده شود.

به عنوان مثال برای دوخت انواع پیراهن معمولا از تترون های با گرماژ ۱۸۰ تا ۱۹۰ گرم بهره برده می شود تا تراکم بافت پارچه به شکلی باشد که آن را بدن نما جلوه ندهد.

همچنین تترون های پیراهنی معمولا از عرض ۱۵۰ سانتی متری برخوردار هستند و آن ها را می توان در رنگبندی های متفاوتی خریداری کرد و مورد استفاده قرار داد.

و یا این که از تترون های با عروض ۲ و ۳ متر معمولا جهت تولید انواع ملحفه استفاده می شود به طوری که این دو عرض کلا با عنوان تترون ملافه ای معروف هستند.

از پارچه تترون گلنار عرض ۹۰ هم جهت تولید موارد حاصی همچون تولید انواع مقنعه استفاده می شود که این مورد از قدیم رواج داشته است و در حال حاضر معمولا برای تولید این محصول هم از عرض های بالاتر استفاده می نمایند.

 پارچه تترون چاپی و طرح دار

شایان ذکر است که پارچه های تترون در دو نوع ساده و چاپی و طرح دار وجود دارند که موارد مصرف مختلفی هم دارا هستند.

پارچه های تترون معمولا در حالت ساده تولید می شوند و در نهایت به منظور ارتقائ آن و یا این که بتوانند طرح های مختلفی از آن را ایجاد کنند، نسبت به تولید آن در حالت طرح دار می پردازند.

پارچه های تترون پس از این که به طور کامل تکمیل شدند، جهت رنگرزی به آن واحد مربوطه ارسال می گردند.

حال اگر کارخانه بخواهد تترون را در طرح های مختلفی تولید نماید، در آن جا طرح های مورد نظر جهت چاپ بر روی پارچه ارائه می شوند.

در واقع این طرح ها را بر روی پارچه مورد چاپ قرار می دهند و در نهایت پارچه ی مورد نظر با طرح های متنوع و جذاب به بازار عرضه می گردد.

این طرح ها برای تمامی سنین در مدل های مختلف ایجاد می گردند مثلا برای کودکان از طرح های جذاب بچه گانه بهره برده می شود و برای بزرگسالان نیز طرح های متنوعی مورد چاپ قرار می گیرند.

 پارچه تترون خارجی

لازم به ذکر است که در کشور ما، تولید پارچه تترون در حجم وسیعی صورت می گیرد و نیاز مشتریان این گروه از پارچه را به طور کامل رفع می نماید.

اما باز هم عده ای برای مصارف داخلی پارچه های تترون خارجی را به بازار وارد می کنند.

پارچه های تترون ژاپنی که در بازار می توان آن ها را با عنوان تترون خارجی پیدا کرد در بیش از ۵۰ رنگ متنوع وارد می شوند.

در این میان تترون های چینی هم در بازار مشاهده می شوند که در عرض ۹۰ به بازار وارد شده اند و فروش بالایی هم دارند.

اگر بخواهیم به طور دقیق تر، تترون های خارجی را با تولید داخل بررسی نماییم، به این نتیجه می رسیم که تترون های خارجی در نوع ظرافت بافتی که دارند و همچنین هم رنگ بودن تمام طاقه ها از تترون های ایرانی برتری دارند.

موردی که در این میان بسیار به چشم می آید این است که تترون های خارجی از قیمت بسیار بالایی برخوردار هستند و هرکسی نمی تواند آن ها را خریداری کند.

از آن ها بیشتر جهت تولید لباس های خاص استفاده می شود که افراد خاصی هم آن را تهیه می کنند.

بیشترین چیزی که باید مورد نظر قرار بگیرد این است که بتوانیم سطح کیفیت تولیدات خودمان را به قدری بالا ببریم که دیگر تفاوتی با نمونه های مشابه خارجی نداشته باشیم.

تترون های ایرانی از قیمت مناسبی برخوردارند و طرفداران زیادی هم دارا هستند اما خب از نظر کیفیت تولید مسلما از نمونه های ارجی کم دارند.

به عنوان مثال می توانیم پارچه تترون گلنار عرض ۹۰ را با مورد مشابه خارجی آن مورد مقایسه قرار بدهیم که در این مورد می بایست تعیین شود که چه محصولی لازم به تولید است.

کارخانه ها و نساجی ها این را بدانند که باید سطح کیفیت تولیداتشان را بالا ببرند تا بتوانند نیاز مشتریان را به درستی رفع نمایند.

قیمت پارچه تترون درجه یک

پارچه های تترون را همان طور که بیان کردیم از قیمت مناسبی در بازار برخوردار هستند و به عنوان پارچه های ارزان قیمت به شمار می آیند.

تترون ها هم مانند سایر پارچه ها از درجه های کیفی متفاوتی برخوردار هستند و این مورد در تعیین قیمت آن ها تأثیر زیادی دارد.

تترون های درجه یک مسلما از قیمت بالاتری نسبت به سایر انواع تترون برخوردارند و این به دلیل بالا بودن کیفیت آن ها می باشد.

برای این که بتوانید به راحتی قیمت پارچه های تترون را به دست بیاورید لازم است تا با مشخصات و ویژگی های آن ها آشنا شوید.

در این صورت خواهید توانست، به بهترین شکل ممکن، پارچه های مورد نیازتان را تهیه نمایید و مورد استفاده قرار بدهید.

از جمله راه هایی که می توانید بر اساس آن به قیمت پارچه ها دست پیدا کنید، این است که به صورت مستقیم این امر را انجام دهید.

به این شکل که از خود تولید کننده و یا فروشنده ی آن نسبت به دریافت قیمت اقدام می نمایید و با این کار چون واسطه ای دیگر وجود ندارد، قیمت ها به صورت درب کارخانه ای مطرح می شوند.

از بهترین راه های دریافت قیمت این است که به صورت آنلاین اقدامات لازم را انجام دهید و از این طریق می توانید بهترین قیمت پارچه را در دست داشته باشید.

البته با روش آنلاین این مورد هم برایتان وجود دارد که قیمت ها بسیار دقیق و به روز می باشند و می توانید با خیال راحت از آن ها استفاده کنید.

روش های خرید انواع تترون گلنار عرض ۹۰

در رابطه با خرید پارچه تترون روش های مختلفی وجود دارد که می بایست شما با توجه به شرایطی که خودتان دارید و همچنین شرایط بازار، نسبت به نوع خرید اقدام کنید.

یکی از روش های خرید این است که به صورت مستقیم به درب کارخانه مراجعه کنید و این کار را به شکل حضوری انجام دهید.

در این صورت شما می توانید بدون حضور واسطه با قیمتی بسیار مناسب خریدهای خودتان را ثبت نمایید اما خب معایبی هم برای این روش وجود دارد که موجب شده است تا روش های دیگری جایگزین شوند.

روش دیگر این است که فرد از طریق مراکز فروش هر کارخانه که در شهرهای مختلف راه اندازی شده اند و زیر نظر خود کارخانه در حال فعالیت هستند، پیش برود و محصولات مورد نیازش را سفارش دهد.

در این صورت باید دقت زیادی کنید تا درگیر افراد کلاهبردار و یا مراکز فروشی که زیر نظر کارخانه فعالیت ندارند، نشوید.

همچنین این راه هم برای شما از طرف کارخانه دارها برنامه ریزی شده است که رفاه حال شما مشتریان عزیز را در نظر گرفته اند که به صورت آنلاین خریدهایتان را انجام دهید.

خرید پارچه تترون گلنار عرض ۹۰ از طریق اینترنتی هم ممکن است و می توانید به راحتی و بدون محدودیت در مکان و زمان نسبت به ثبت سفارشات خودتان عمل نمایید.

شما مشتری محترم همین حالا می توانید از طریق وبسایت ما نسبت به ثبت درخواست های خود مبتنی بر خرید پارچه تترون اقدام کنید و پارچه  یمورد ینازتان را به صورت عمده و در قیمت مناسبی خریداری کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات تماس


پروژه ها


پارچه های لباس کار
پارچه های فرم مدارس
پارچه های بیمارستانی

ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل
تماس با پود