عرضه مستقیم پارچه اسپان باند برای مصارف کشاورزی

عرضه مستقیم پارچه اسپان باند برای مصارف کشاورزی

پارچه اسپان باند کشاورزی در حال حاضر موارد استفاده و کاربرد بسیار گسترده ای دارد که عرضه مستقیم پارچه اسپان باند برای مصارف کشاورزی توسط این مرکز به صورت مستقیم و با قیمت مناسب انجام می پذیرد. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

 پارچه اسپان باند و مصارف گوناگون آن

پارچه های اسپان باند از منسوجات نبافته عصر حاضر محسوب می‌ شود که برای تولید آنها از هیچ‌ گونه الیاف نخ به شکل سنتی استفاده نمی کنند،بلکه این پارچه ها را با استفاده از روش های جدید با کمک دستگاه های پرس به صورت مستقیم از الیاف فیلامنت تولید می نمایند.

مواد تشکیل دهنده پارچه نبافته مانند پارچه های سنتی از الیاف طبیعی حیوانی و یا گیاهی نمی ‌باشد، بلکه تمامی مواد مورد استفاده در روند تولید را از الیاف فیلامنت که مواد اولیه آنها نیز پلیمرهای مخصوص پلی پروپیلن هستند تشکیل می دهد.

استفاده از این الیاف برای تولید پارچه های اسپان باند سبب شده تا این پارچه ‌ها را بتوان با سرعت بالاتر و قیمت های مناسب تری تولید کرد به همین جهت موارد استفاده و کارکردهای گوناگونی در صنایع مختلف دارد.

در اینجا به چند مورد از مصارف گوناگون پارچه اسپان باند در صنایع مختلف اشاره می کنیم:

 • استفاده از این پارچه ها در صنعت پزشکی در بخش های مختلف برای تولید گان و شان جراحی، لباس بیماران، زیرانداز و همچنین دوخت ماسک در انواع مختلف و بسیاری از مصارف دیگر
 • این پارچه در صنعت خودروسازی به عنوان عایق محافظتی صدا و همچنین استفاده از آن درتزئینات داخلی و همچنین به عنوان فیلتر مناسب روغن و دیگر مصارف
 • در صنعت راه و ساختمان از این پارچه در ساخت و تولید دیوارهای کاذب، قالب بندی ها، تثبیت خاک و راهسازی و همچنین روکش ساختمان‌ های نیمه ساز و در برخی دکوراسیون های داخلی به عنوان عایق حرارتی و صدا
 • در تولید انواع فیلترهای صنعتی مانند فیلتر دستگاه های نوشابه سازی، فیلتر دستگاه شیردوش و دستگاه قهوه ساز خانگی و یا جاروبرقی و بسیاری از موارد این چنین
 • در صنعت تولید کاور و بسته بندی انواع مواد غذایی، لوازم الکترونیکی، پوشاک، کیف و کفش و غیره
 • در صنعت حفظ محیط زیست در دریاها برای رفع آلودگی های نفتی و همچنین در قفس حیوانات برای زیرانداز و موارد مختلف دیگر

 کاربرد پارچه اسپان باند در کشاورزی

پارچه های اسپان باند جزء پارچه های مدرن است که به شکل پلاستیک و پارچه های بافت سنتی نیست ولی از پارچه های سنتی بسیار سبک تر و از پلاستیک ها کاملا مقاوم تر است.

پارچه های اسپان باند با توجه به ویژگی و خصوصیات خاصی که دارد کمک زیادی به رشد و نمو اولیه گیاه و دریافت نتیجه نهایی محصول تولید شده می ‌کند.

به کار بردن این پارچه ها برای نهال های جوان و بذرهای تازه به عنوان یک پوشش محافظتی در برابر سرما و یخ زدگی عمل کرده و در دمای ۵ درجه سانتیگراد مقداری از رطوبت در گردش را نگهداری می کند، بدون این که این رطوبت در هوای سرد شب دچار یخ زدگی شود.

همچنین این پارچه ها از گیاهان تازه روییده در برابر تگرگ و باران های شدید و طوفان به طور کامل محافظت می کند و خطرات ناشی از این عوامل را به حداقل ممکن می‌ رساند.

به طور کلی از پارچه اسپان باند کشاورزی استفاده های بسیار زیادی می شوند که ورود این پارچه به حوزه کشاورزی سبب آسان تر شدن بسیاری از کارها و بهبود کیفیت آنها شده است.

برخی از موارد استفاده و کاربرد پارچه اسپان باند در کشاورزی عبارتند از:

 • استفاده از پارچه های اسپان باند برای برپایی گلخانه ها
 • مناسب ترین محافظ نهال در برابر سرما و بارش باران و تگرگ
 • یک محافظ مناسب و کامل آنتی یو وی در روکش گلدان های خاص برای جلوگیری از آفتاب سوختگی
 • محافظ خاک زمین های زیر کشت در برابر یخ زدگی و آبیاری های شبانه
 • در پرورش قارچ در حجم های عمده
 •  برای بسته بندی کود و جابجایی آنها
 • در بسته بندی انواع مختلف میوه ها مانند مرکبات و سیب
پارچه اسپان باند کشاورزی

 از کجا پارچه اسپان باند ارزان و باکیفیت بخریم؟

انواع مختلفی از پارچه های اسپان باند در کارخانجات در کشور ما تولید می‌ شود که هر کدام از این پارچه ها موارد استفاده و کاربردهای خاصی در صنایع گوناگون دارند.

 برای تهیه پارچه های اسپان باند با کیفیت بالا باید ابتدا به خوبی مشخصات و ویژگی ‌های این پارچه‌ ها را شناسایی کنید که در بازارهای عرضه و فروش امکان تشخیص آنها به درستی برای شما فراهم گردد.

به طور مثال پارچه اسپان باند کشاورزی مورد استفاده در بخش‌ های مختلف صنعت کشاورزی قرار می‌ گیرد، در گرماژهای ۲۵ گرم تا ۶۰ گرم کاربرد دارد که با توجه به نوع نیاز و مصرف باید این محصول با کیفیت بالا تهیه شود.

بهترین توصیه به خریداران در مورد به دست آوردن قیمت پارچه اسپان باند می‌ ‌توان داشت این است که حتماً به دنبال مراکز عرضه مستقیم و بدون واسطه باشید تا لیست قیمتی دریافتی شما کاملا مقرون به صرفه و متناسب با قیمت درب کارخانه ارائه گردد.

انتخاب عمده فروشی ها و مراکز پخش به شکل مستقیم و حضوری یک راه دسترسی به پارچه اسپان باند ارزان و با کیفیت است که برای خرید می توانید استفاده کنید.

انتخاب سایت های آنلاین معتبر که به صورت مستقیم با کارخانجات تولید کننده همکاری دارند نیز یکی از بهترین روش ها محسوب می ‌شود، که با حذف هر گونه واسطه به شکل مستقیم و به دلیل کاهش بسیاری از هزینه‌ های جانبی پارچه‌ ها با قیمت های ارزان و با کیفیت بالاتر خریداری می شود.

مرجع فروش مستقیم پارچه اسپان باند کشاورزی

 این مرجع فروش برای خرید پارچه اسپان باند کشاورزی می ‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌ های ممکن برای خریداران محسوب شود.

زیرا این مرجع به شکل مستقیم با کارخانجات تولید کننده همکاری کرده و پارچه ها را به قیمت درب کارخانه ارائه می‌ دهد.

از آنجا که در خریدهای عمده تغییرات قیمتی ناچیز نیز مورد توجه و اهمیت قرار می‌ گیرد با انتخاب این مرکز می توانند از هرگونه تفاوت قیمتی اطمینان خاطر داشته باشند.

در صورتی که به پارچه اسپان باند کشاورزی به صورت عمده نیاز دارید و در بازارهای خرید و فروش برای تهیه این محصول دچار سردرگمی شده اید بدون صرف وقت و هزینه های اضافی با کارشناسان بخش فروش ما تماس بگیرید.

پس از دریافت مشاوره به صورت کاملا رایگان مطابق اطلاعات به دست آورده، بهترین تصمیم را برای خرید پارچه اسپان باند با توجه به نوع نیاز خود بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات تماس


پروژه ها


پارچه های لباس کار
پارچه های فرم مدارس
پارچه های بیمارستانی

ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل
تماس با پود