قیمت پارچه تترون عرض ۹۰

قیمت پارچه تترون عرض ۹۰

یکی از مهم ترین مسائل در صنعت خیاطی، انتخاب پارچه مناسب برای دوخت و دوز است.جنس و رنگ پارچه می‌تواند تاثیر بسیار زیادی بر نتیجه پایانی کار بگذارد. به همین دلیل است که یک خیاط ماهر باید با همه پارچه‌ها تا حدی آشنایی داشته باشد تا بتواند بهترین و مناسب ترین گزینه را انتخاب کند. یکی از پرکاربردترین پارچه ها، پارچه تترون است. اما چه دلایلی باعث شده است تا این پارچه به یکی از محبوب ترین پارچه‌ها تبدیل شود؟ قابل ذکر است که پارچه تترون در عرض‌ها و رنگ های مختلفی تولید می‌شود و شاید یکی از دلایل پرمصرف بودن آن، همین موضوع باشد. یکی از پرکاربرد ترین عرض های این پارچه، عرض ۹۰ است که برای دوخت لباس های کوچک مورد استفاده قرار می‌گیرد تا میزان دور ریختگی کمتر شود. در این مقاله با ما باشید تا اطلاعات کاملی درباره قیمت پارچه تترون عرض ۹۰ بیان کنیم.

فاکتورهای موثر در قیمت پارچه تترون عرض ۹۰

همان طور که در مطالب بالاتر گفته شد کاربرد این پارچه بسیار زیاد است. زمان خرید پارچه ممکن است با قیمت های بسیار مختلفی روبرو شوید. دو موضوع کیفیت و قیمت در زمان خرید پارچه، برای اکثریت بسیار اهمیت دارد. به خصوص اینکه اکثر تولیدی ها تمایل دارند پارچه های با کیفیت را با کیفیت بسیار عالی و قیمت مناسب خریداری کنند. چرا که در این صورت است که به سود زیادی دست پیدا خواهند کرد.

 از آنجا که یکی از مهم ترین دغدغه ها و نکات برای خریداران، قیمت پارچه است بنابراین بهتر است با قیمت پارچه تترون عرض نود و ویژگی های تاثیرگذار بر آن آشنایی داشته باشید. قیمت پارچه تترون عرض ۹۰ تحت تأثیر عوامل مختلف قرار می‌گیرد. به برخی از فاکتورهای موثر در قیمت این پارچه می‌توان اشاره کرد:

جنس پارچه

نوع جنسی که در تولید پارچه تترون استفاده می‌شود، از جمله عوامل اصلی در تعیین قیمت آن است. جنس با کیفیت و با نخ‌های باکیفیت تولید شده، ممکن است باعث افزایش قیمت پارچه شود.

خرید عمده

یکی دیگر از عواملی که می تواند قیمت پارچه تترون عرض ۹۰ را تحت تاثیر قرار دهد، خرید عمده است. مطمئنا هرچه شما میزان طاقه پارچه بیشتری سفارش بدهید، می توانید با قیمت کمتری پارچه تترون را خریداری کنید.

مارک یا برند

برندهای معروف و مارک‌های مشهور در بازار معمولاً قیمت بالاتری دارند. اگر پارچه تترونی که در نظر دارید از یک برند مشهور باشد، ممکن است قیمت آن بیشتر از برندهای غیرمعروف باشد. البته قابل ذکر است که کیفیت بالای محصولات یک شرکت باعث برند و معروف شدن آن می شود.

رنگ و طرح

دسترسی به رنگ‌ها و طرح‌های متنوع در پارچه تترون، ممکن است به قیمت آن افزوده شود. رنگ‌های خاص و طرح‌های منحصربه‌فرد معمولاً با قیمت بیشتری همراه هستند.

عرض پارچه

عرض پارچه تترون نیز به قیمت آن تأثیر می‌گذارد. پارچه با عرض بزرگتر معمولاً قیمت بالاتری دارد. قیمت پارچه تترون عرض ۹۰ چون دارای عرض کمتری است، نسبت به بقیه عرض ها ثقیمت مناسب تری نیز دارد.

گرماژ پارچه

یکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت پارچه، گرماژ آن است. گرماژ پارچه به میزان ضخامت پارچه می گویند. هرچه ضخامت پارچه یا به عبارتی گرماژ آن بیشتر باشد مطمئنا قیمت نیز بیشتر خواهد بود. در واقع می توان گفت هرچه گرماژ بیشتر باشد از الیاف بیشتری در تولید پارچه استفاده شده است که این موضوع می تواند بر قیمت تاثیر بگذارد.

عوامل بازار

 عوامل اقتصادی، تقاضا و عرضه در بازار نیز می‌توانند قیمت پارچه تترون را تحت تأثیر قرار دهند.

مهم است بدانید که قیمت پارچه تترون عرض ۹۰ بر اساس عوامل فوق و شرایط بازار ممکن است متغیر باشد و بهتر است از فروشندگان معتبر و مطمئن خرید کنید تا قیمت مناسب و کیفیت مناسب را بدست آورید. اگر بتوانید نمایندگان اصلی کارخانه ها را مشخص کرده و به آن ها مراجعه کنید، مطمئنا پارچه را با قیمت مناسب تری خرید خواهید کرد. چرا که تنها در این صورت است که با حذف واسطه ها می توانید به راحتی پارچه را با قیمت مناسب تری خریداری کنید.

برای به دست آوردن اطلاعات کامل تر درباره پارچه تترون عرض نود، مقاله “خصوصیات و کاربرد پارچه تترون عرض ۹۰” را مطالعه کنید.

مزایای خرید اینترنتی پارچه های تترون

همان طور که در مطالب بالا گفته شد پارچه تترون دارای محبوبیت بسیار زیادی در بازار پارچه فروشان است چرا که کیفیت بالا و قیمت مناسبی نسبت به دیگر پارچه ها دارد. بیشتر تولیدی ها تمایل دارند از این پارچه برای دوخت انواع لباس ها استفاده کنند تا بتوانند به سود بیشتری دست پیدا کنند.

یکی از مناسب ترین و بهترین راه ها برای اطلاع از قیمت پارچه تترون عرض ۹۰، خرید مستقیم از کارخانجات اصفهان و یا نمایندگی های آنهاست. مراجعه حضوری به کارخانه های اصفهان ممکن است برای همگان میسر نباشد.

امروزه با پیشرفت علم و فناوری، خرید اینترنتی در بین مردم بسیار رواج پیدا کرده  است. در واقع می توان گفت یکی از راحت ترین روش ها برای خرید، مراجعه به سایت های معتبر است. خرید پارچه نیز از این قاعده مستثنی نیست.

 توجه داشته باشید که زمان خرید اینترنتی باید به معتبر بودن سایت بسیار دقت داشته باشید. سایت هایی که دارای نماد الکترونیکی هستند را انتخاب کنید تا بتوانید از کیفیت و قیمت پارچه اطمینان کامل پیدا کنید. پارچه تترون را می توان به راحتی با استفاده از سایت های اینترنتی خریداری کرد. همچنین قیمت پارچه تترون عرض ۹۰ را می توان در سایت های مختلف مشاده کرده و قیمت ها را با همدیگر مقایسه کرد.

پارچه تترون متری چند

خرید اینترنتی دارای مزیت هایی به شرح زیر می باشد:

در هر ساعت از شبانه روز روز می توان به راحتی خرید کرد

پارچه ها را در عرض های مختلف می توان قیمت گرفته و خریداری کرد

محصولات خریداری شده را می توان در کوتاه ترین زمان خریداری کرد

ارسال محصولات خریداری شده در بسته بندی های کاملا مناسب

مقایسه قیمت ها در سایت های مختلف و بررسی شرایط خرید آن ها

مشاهده و خرید پارچه تترون در رنگ های مختلف

در هرساعت از شبانه روز می توان خرید خود را به صورت اینترنتی و در هر زمان انجام داد.

پارچه تترون سفید سیب عرض ۹۰

پارچه تترون مانتویی عرض ۹۰

معایب پارچه تترون عرض ۹۰

پارچه تترون نخی سیب عرض ۹۰

قیمت پارچه تترون عرض ۹۰

قیمت پارچه تترون نخی سیب عرض ۹۰

 

اطلاعات تماس


پروژه ها


پارچه های لباس کار
پارچه های فرم مدارس
پارچه های بیمارستانی

ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل
تماس با پود