مرکز خرید اینترنتی پارچه لی شلوار با کیفیت بالا

مرکز خرید اینترنتی پارچه لی شلوار با کیفیت بالا

خرید پارچه لی شلوار را می توانید از همین سایت و مرکز خرید اینترنتی سفارش بدهید که به صورت کاملا عمده و در قیمت های فوق العاده مناسب و با کیفیت بالا به فروش می رسد. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: تهران نیما محمد نژاد: ۰۹۱۳۸۹۷۶۳۸۱ – شهرستان ها: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

همه آن چه از پارچه های لی نمی دانید

همان طور که مستحضر هستید، پارچه های جین در بازار ایران با عنوان پارچه لی معروف هستند و با این نام شناخته می شوند.

در واقع پارچه لی به آن دسته از پارچه های ضخیم و کلفتی گفته می شوند که جنس آن ها به صورت صد در صدی از کتان است.

پارچه های لی از دیرباز تا کنون مورد استفاده اکثر مردم قرار می گرفته است و در حال حاضر می توانیم بگوییم که این استفاده بسیار گسترده تر از قبل شده است.

پارچه لی لباس کاری جوشکاری

برای افرادی که شغل خود را در این حیطه قرار داده اند، لازم است تا با مشخصات ظاهری این پارچه ها و همچنین تمامی ویژگی هایی که دارا می باشند، آشنا شوند.

از مهم ترین ویژگی هایی که پارچه های لی دارند، این است که شیارهای مورب شکلی را در سطح پشت پارچه می توانید، مشاهده نمایید.

این ویژگی را می شود، یک نوع خاص از بافت محسوب کرد که از الگوی مورب شکل بهره برده است.

در حقیقت این نوع تنیدگی الیاف پارچه می باشد که طرح مورب را به وجود آورده است.

سطح بیرونی پارچه های لی به رنگ آبی می باشد و دیواره داخلی آن ها نیز سفید رنگ است.

در رابطه با مورد فوق که بیان نمودیم، علت این است که بافت نخ استفاده شده در تولید جین، موجب می شود تا آن را به این رنگ ها تحویل بگیرید.

پارچه های لی استحکام بالایی دارند و همین ویژگی منحصر به فرد موجب شده است تا تولید کنندگان به دنبال این پارچه باشند و در پی آن به تولید انواع و اقسام پوشاک بپردازند.

شما مشتری و خریدار محترم باید تمام سعی خود را داشته باشید تا در خرید پارچه لی شلوار نیز موارد فوق را در نظر بگیرید و خصوصیات دیگر آن ها که در ادامه بیان می نماییم را هم مد نظر داشته باشید.

خرید پارچه لی شلوار

پارچه لی شلوار و مشخصات نوع درجه یک آن

از پارچه های لی در تولید پوشاک گوناگونی استفاده می شود و می توان گفت که شلوار جین یکی از محبوب ترین پوشش هایی است که در سراسر جهان وجود دارد و در انواع زنانه و مردانه نیز تولید می گردد.

پارچه های لی که از مرغوبیت بالاتری برخوردار هستند، لازم است تا ضخامت آن ها نیز بیشتر به چشم بیاید و خشن و زبر می باشند.

شلوار جینی مرغوب به شمار می آید که از سایر شلوار ها سنگین تر و با وزن بیشتری حس شود.

شلوار جینی که مرغوب می باشد معمولا بافتی دارد که می توانید به راحتی آن را ببینید و مورد لمس قرار دهید.

البته کمی هم به زبری و خشنی گرایش دارد و دانستن این مورد هم مهم است که شلوارهایی که چندین بار و به مدت متوالی مورد شست و شو قرار می گیرند، این ویژگی را از دست می دهند.

بنابراین در حالت کلی این ویژگی بیشتر در جین های نو قابلیت مشاهده و لمس کردن دارد.

این زبر بودن شلوار و پارچه گاهی تا حدی می باشد که افراد در آن احساس خوبی ندارند و فکر می کنند که اذیت می شوند در صورتی که پس از چند بار استفاده، تازه به راحتی و کیفیت آن اطمینان می آورید.

برخی از پارچه های جین به صورت کشی تولید می شوند که معمولا شلوارهای زنانه را با این پارچه مورد دوخت قرار می دهند و این به عنوان یک عیب نیست بلکه یک نمونه از پارچه های لی می باشد.

خرید پارچه لی شلوار معمولا بر اساس نکاتی که در بالا به آن ها اشاره کردیم، صورت می گیرد و نتیجه ی مثبتی را در پی خواهد داشت.

بهترین پارچه لی شلوار را از کجا بخرم؟

شاید در میان هزاران سوالی که در رابطه با پارچه های جین و یا همان لی در ذهن شما نقش بسته است، این سوال هم به نوعی شما را آزار بدهد تا بتوانید پاسخ آن را بیابید.

به راستی که بهترین پارچه لی شلوار را از کجا باید خرید و چه روش هایی برای این خرید وجود دارد.

قبل از این که نسبت به خرید اقدام فرمایید، باید بدانید که هر پارچه ای از چه ویژگی ها و مشخصاتی برخوردار است.

به این ترتیب این توانایی در شما شکل خواهد گرفت که پارچه های مرغوب را از انواع نامرغوب و بی کیفیت آن ها تشخیص دهید.

برای خرید بهترین پارچه لی سعی داشته باشید تا همیشه اطلاعات خود را در رابطه با پارچه ها به روز نگه دارید و در مورد کارخانه ها و نساجی هایی که به تولید آن ها هم می پردازند، اطلاعاتی مفید داشته باشید.

بهترین روش خرید این است که تمامی آن چه که نیاز دارید را به صورت مستقیم از تولید کننده و یا فروشنده ی معتبر آن تهیه فرمایید.

به موردی که در بالا بیان نمودیم، توجه ویژه ای داشته باشید زیرا این مسئله می تواند منجر به اتفاقات جالبی نشود و شما را درگیر افراد کلاهبردار و یا افرادی که در این میان واسطه و دلال هستند، بکند.

بنابراین مطابق با گفته فوق، مجموعه هایی که واسطه ها را حذف نموده اند و به صورت مستقیم با تولید کننده های مختلف فعالیت می نمایند، می توانند از بهترین مراکزی باشند که شما امکان خرید دارید و مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد.

برای خرید پارچه لی شلوار به بهترین شکل ممکن هم از نظر قیمتی و هم از بحث میزان کیفیت، همین حالا با استفاده از همین وبسایت اقدام نمایید و هر آن چه که نیاز دارید را در حجم های مختلف درخواست نمایید.

خرید پارچه لی شلوار
فروش اینترنتی پارچه لی کش شلواری و پارچه لی لباس کاری

۵ نکته قبل از خرید پارچه لی

همان طور که می دانید، قبل از این که بخواهید نسبت به خرید و فروش کالاهای مختلف همچنین پارچه لی اقدام کنید، لازم است تا در مورد آن ها اطلاعاتی داشته باشید تا بتوانید بهترین خرید را ثبت نمایید.

این نکات اهمیت فراوانی دارند به طوری که رعایت نکردن تنها یک مورد می تواند خسارت زیادی به شما وارد آورد و بر همین اساس، لازم است تا با دقت کافی به این موارد توجه داشته باشید.

از جمله این نکات می توانیم موارد ذیل را نام ببریم که عبارت هستند از:

  1. هدف شما از خرید پارچه لی چه چیزی می باشد و با هدف آماده سازی چه نوع پوشاکی قصد خرید آن پارچه ها را دارید.

به این معنی که شما می خواهید پارچه لی را برای تولید لباس های مردانه و یا زنانه به کار ببرید و انتظارتان از آن پارچه ها چیست.

  1. همچنین لازم است تا الگوی دوخت مشخصی داشته باشید و بر آن اساس خریدهای خود را ثبت نمایید و حجم و عرض پارچه ها را مشخص کنید.

شایان ذکر است که هر پارچه ای در عرض های مشخصی و همین طور متفاوتی تولید می شوند که شما تولید کننده محترم بنا بر نوع دوختی که از آن پارچه دارید، تعیین می نمایید که چه عرضی خریداری کنید.

  1. کارخانه ی تولید کننده می تواند اهمیت زیادی داشته باشد زیرا برخی از نساجی ها کیفیت بالایی در کارهای خود دارند و آن ها را در قیمت مناسب عرضه می نمایند، در حالی که برخی دیگر در عین بی کیفیت بودن از قیمت بالایی هم برخوردارند.
  2. روش خرید و فروش را قبل از ثبت سفارش در نظر داشته باشید که بر اساس نوع انتظارات خریدار به وجود می آید و البته در این تعیین روش خرید، مواردی همچون شرایط اقتصادی جامعه و یا شرایط کلی کشور و همچنین کارخانه ها هم شرط است.
  3. خرید خود را به گونه ای انجام دهید که در این میان هیچ واسطه و دلالی وجود نداشته باشد، بر طبق همین موضوع شما این توانایی را دارید تا مراکز فروشی را بیابید که به صورت مستقیم فعالیت دارند و واسطه ها را در جهت بهبود وضع اقتصادی کشور حذف نموده اند و می توانید تمامی سفارش های خود را به این ترتیب مورد درخواست قرار دهید.

همان طور که متوجه شدید، تمامی موارد فوق بیانگر این هستند که شما با رعایت چه نکاتی می توانید بهترین خرید پارچه لی شلوار را داشته باشید و در این بین ضرری متوجه شما نخواهد شد.

پارچه لی یا پارچه کجراه؟

خیلی ها این سوال را از من می پرسند

جواب این است که اگر احتمال آتش سوزی در کار شما وجود دارد حتما از پارچه لی صد در صد پنبه ،در غیر این صورت برای پرسنل خدماتی از ترگال کاماش یا ترگال کجراه فدک نساجی کاماش استفاده کنید.

عوامل موثر بر قیمت پارچه لی شلوار

قیمت پارچه ها را در بازار می توانید به شکل های مختلفی مشاهده نمایید و این تفاوت قیمت ها به دلیل وجود یک سری عوامل می باشد که در آن ها اثرگذار هستند.

از جمله این عوامل می توانیم به میزان کیفیتی اشاره کنیم که پارچه لی از خود دارد و کاملا به استفاده از نخ مناسب و باکیفیت باز می گردد.

بنابراین زمانی که قیمت متفاوتی از پارچه را مشاهده نمودید، قبل از هر کاری ابتدا به کیفیت آن دقت کنید.

این که چه نساجی و کارخانه ای به تولید آن پرداخته است هم در تعیین قیمت موثر است زیرا برخی از کارخانه ها به عنوان برند مطرح هستند و مسلما تولیداتی که دارند از قیمت بالاتری برخوردار می باشند.

مقدار و حجم درخواستی پارچه لی هم در قیمت ها اثر می گذارند به این صورت که شما خریدهای خود را به شکل عمده انجام دهید و حجم های بالایی را تهیه کنید، فروشنده شرایط بهتری دارد تا تخفیف بالاتری به شما اختصاص بدهد.

در حالی که اگر خریدهای شما در حجم های پایین باشد، قیمت بالاتری برای شما در نظر گرفته می شود.

نکته ای که شاید هر فردی به آن دقت نداشته باشد که می تواند در قیمت ها اثر داشته باشد، این است که نوع پرداخت شما می تواند عامل مهمی می باشد.

زمانی که پرداخت مبلغ خریدهای شما به صورت کاملا نقد صورت بگیرد، در این حالت فروشنده به شما تخفیف بالاتری را می تواند ارائه دهد و زمانی که پرداخت خود را به شکل مدت دار و یا چکی و اقساطی تعیین نموده اید، شرایط شما کاملا متفاوت خواهد بود.

در حالت کلی هم شرایط بازار از عوامل مستقیمی می باشند که می توانند قیمت محصولات را دچار تغییراتی کنند به این شکل که در صورت وجود تورم و یا نوسانات بازار، قیمت ها تکان شدیدی می خورد و موجب می شود تا قیمت پارچه لی به صورت صعودی بالاتر برود.

جالب است بدانید که به طبع آن افزایش قیمت پارچه، محصولات تولیدی از آن ها هم افزایش قیمت دارند و به بازار و اقتصاد کشور لطمه ی شدیدی می خورد.

مزایای خرید پارچه لی شلوار به صورت اینترنتی

از جمله روش های مهم در خرید پارچه لی شلوار، این است که ثبت آن را به صورت اینترنتی بدهیم و خریدهای خود را به شکل آنلاین درخواست داده و تحویل بگیریم.

این روش با توجه به شرایط مختلفی روی کار آمده است و طرفداران بی شماری برای آن وجود دارد که خرید و فروش را بسیار زیاد، تسهیل نموده است.

در این روش مزایای زیادی وجود دارد که موجب می شوند تا خریداران به آن روی بیاورند و هر آن چه که نیاز دارند را به این ترتیب درخواست بدهند.

در خریدهای اینترنتی این امکان برای شما وجود دارد که قبل از ثبت سفارش، نسبت به تولید کننده آن و یا فروشنده ای که دارد، تحقیقاتی صورت بدهید و سپس با اطمینان کامل به خرید اقدام کنید.

همچنین می توانید قبل از هرگونه خریدی، درخواست ارسال کالیته بدهید که در آن هم می شود میزان کیفیت پارچه را مورد سنجش قرار داد و هم رنگبندی دقیق آن پارچه ها موجود می باشد.

در خریدهای آنلاین شما نیز می توانید در هر مکانی که قرار دارید و به اینترنت دسترسی دارید، نسبت به خرید اقدام نمایید و لازم نیست که حتما در مکان خود کارخانه و یا فروشنده آن حضور داشته باشید.

همچنین از نظر زمانی هم این مزیت را دارید که در هر زمانی که حس کردید، می توانید بهترین خرید را داشته باشید اقدام کنید و فرقی ندارد که در زمان های اداری باشد و یا حتی در نیمه های شب این کار را صورت دهید.

شما در روش اینترنتی می توانید در هر شهری که قرار دارید، از هر شهر و کارخانه ای که تمایل داشته باشید، ثبت خرید بزنید و هیچ گونه مشکلی برای سفارشات شما در پی نخواهد داشت.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات تماس


پروژه ها


پارچه های لباس کار
پارچه های فرم مدارس
پارچه های بیمارستانی

ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل
تماس با پود