مرکز پارچه های ضد آب صنعتی و بنر با قیمت روز

مرکز پارچه های ضد آب صنعتی و بنر با قیمت روز

آنچه در این مقاله می خوانید…

 • انواع پارچه های ضد آب صنعتی و بنر
 • از کجا بهترین پارچه ضد آب صنعتی بخریم؟
 • چه فاکتورهایی در قیمت پارچه های ضد آب موثراند؟
 • مرکز فروش عمده پارچه ضد آب برزنتی و ترانزیتی

پارچه های ضد آب صنعتی و بنر یکی از پرفروش ترین پارچه های مصرفی در صنایع گوناگون هستند که از طریق این مرکز فروش، با قیمت روز و رقابتی به عرضه می رسند. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

اگر شما هم تولید کننده انواع چادرهای مسافرتی، روکش های صنعتی ضد آب، کاور تجهیزات آزمایشگاهی، سایبان های ضد آب، سازه های چادری و غیره هستید، حتما به دنبال خرید انواع بهترین پارچه های ضد آب صنعتی می باشید. چرا که این پارچه ها می توانند تضمین کننده عدم نفوذ آب و هرگونه رطوبت به داخل باشند.

اما آیا می دانید که امکان خرید عمده و در تناژ بالا از بهترین پارچه های ضد آب صنعتی و بنر، توسط کدام یک از مراکز فروش در بازارهای کشور، فراهم می باشد؟ پیشنهاد می کنیم ادامه این مطلب را از دست ندهید.

انواع پارچه های ضد آب صنعتی و بنر

همانطور که متوجه شدید امروزه در تولید بسیاری از محصولات در صنعت، ما به پارچه هایی نیاز داریم که از مقاومت بالایی در برابر نفوذ هر گونه مایعات برخوردار هستند. به عنوان مثال در تولید چادرهای مسافرتی، حتما بایستی از پارچه های مقاوم در برابر رطوبت و نم استفاده کرد تا قابلیت استفاده در شرایط آب و هوایی گوناگون را داشته باشند. بدون اینکه افراد استفاده کننده از چادر مسافرتی، دچار اذیت شوند.

یا چادرهای ترانزیتی مخصوص حمل بار ترانزیت ها و کامیون ها را در نظر بگیرید که قطعا باید، مقاوم در برابر آب باران و حتی نور خورشید باشند تا بارشان، فاسد و خراب نگردد.

این موضوع سبب شده تا کارخانجات نساجی پارچه در کشور، به دنبال تکنولوژی تولید انواع بهترین پارچه های ضد آب صنعتی باشند که دغدغه و نگرانی برای تولیدی های هر یک از محصولاتی که در خطوط فوق ذکر نمودیم، وجود نداشته باشد.

از جمله انواع پارچه های ضد آب صنعتی که امروزه در بازار کشور ما و این مجموعه، به فروش می رسند، می توان به این پارچه ها اشاره کرد:

 • پارچه ضد آب برزنتی
 • پارچه ضد آب ترانزیتی
 • پارچه جاجیم ضد آب صنعتی
 • پارچه بافت ضد آب
 • پارچه بنر
 • پارچه شمعی ضد آب و بنتون
 • پارچه چادری ضد آب

هر یک از این پارچه ها دارای مشخصات فنی منحصر به خود بوده و با عرض و گرماژ معینی، تولید و به عرضه می رسند.

پارچه ضد آب برزنتی، در این بین، یکی از پرفروش ترین پارچه های ضد آب صنعتی به شمار می آید. این پارچه در عرض ۱۰۰ و ۲۰۰ سانتی متری عرضه می گردد و از مقاومت خیلی خوبی در برابر رطوبت، حرارت، سایش و کشش و حتی اشعه ماوراء بنفش خورشید برخوردار است.

این ویژگی ها سبب شده تا پارچه برزنت ضد آب، در تولید انواع چادرهای برزنتی مناسب روکش کامیون، انواع کوله پشتی های مناسب کمپینگ و کوهنوردی، انواع چادرهای مسافرتی و غیره، استفاده ویژه ای نسبت به سایر پارچه ها داشته باشد.

امروزه در شهر اصفهان به عنوان قطب صنعت نساجی کشور، شاهد فعالیت کارخانجات معتبری هستیم که توانسته با بکارگیری متریال درجه یک و نیروی کاری مجرب، بهترین پارچه های ضد آب صنعتی و بنر را تولید و روانه بازارهای فروش نمایند.

اما به نظر می رسد که بازار داغ خرید و فروش پارچه های ضد آب، سبب شده تا حضور واسطه ها و دلالان در این بازار، کمی پررنگ تر گردد. این موضوع می تواند منجر به دغدغه و نگرانی هایی از سوی مراکز تولیدی انواع محصولات ضد آب شده باشد. چرا که ممکن است قیمت و کیفیت متناسب با هم از این پارچه ها، نصیبشان نگردد.

پس بنظر شما راهکار چیست؟ یعنی چگونه می توان در بازارهای شلوغ و پر از واسطه گری، بهترین پارچه ضد آب صنعتی را با قیمت ارزان خریداری کرد؟

پارچه های ضد آب صنعتی و بنر

از کجا بهترین پارچه ضد آب صنعتی بخریم؟

مقصود از بهترین پارچه ضد آب صنعتی فقط این نیست که، کیفیت خوبی داشته باشد، بلکه باید قیمت مناسبی را هم برخوردار گردد.

اگر چه متأسفانه شاهد آن هستیم که برخی از خریداران پارچه ضد آب، کیفیت را فدای قیمت این پارچه ها می کنند و حاضرند با قیمتی پایین تر، کیفیت درجه دو و پایین تری از پارچه ضد آب را خریداری نمایند!

اما آیا می دانید که استفاده از پارچه های بی کیفیت در تولید محصولات ضد آب، می تواند کیفیت این محصولات را پایین آورده و شما را مشمول خسارات سنگین مالی نماید؟

به همین سبب همواره توصیه می گردد تا در هنگام خرید پارچه ضد آب صنعتی و بنر، از کیفیت پارچه ها و متریال استفاده شده در تولید آنها، مطمئن شده و سپس از مراکزی خرید کنید که دو اصل قیمت و کیفیت را متناسب با هم ارائه می دهند.

چه فاکتورهایی در قیمت پارچه های ضد آب موثراند؟

درصد بالایی از کارگاه های تولید کننده انواع منسوجات و محصولات ضد آب، به دنبال خرید بهترین کیفیت و قیمت از پارچه های ضد آب صنعتی و بنر هستند. اما آیا تمامی مراکز فروش در بازار، هم قیمت منصفانه و هم کیفیت درجه یک را از این پارچه ها عرضه می نمایند؟

قطعا پاسخ سوال فوق منفی است، چرا که برخی از مراکز فروش، تنها کیفیت خوبی ارائه می دهند و برخی دیگر قیمت ارزانتری را! اما مهم این است که هم کیفیت و هم قیمت، برای هر طرف فروشنده و خریدار، راضی کننده و منصفانه باشد.

خالی از لطف نیست که شما به عنوان خریدار پارچه ضد آب صنعتی، با فاکتورها و عواملی که بر قیمت این پارچه موثرند، آشنا شوید. چرا که این دید را به شما می دهد که هنگام مراجعه به بازارهای فروش، فریب فروشندگان ناشناخته و غیر منصف را نخورید.

از مهم ترین عوامل تأثیرگذار در نرخ قیمت پارچه های ضد آب صنعتی، می توان به قیمت متریال و مواد اولیه مورد نیاز در تولید این پارچه ها اشاره کرد. که متأسفانه با توجه به نوسانات ارز در چند وقت اخیر، شاهد افزایش قیمت متریال و در نتیجه افزایش قیمت خود پارچه های ضد آب بوده ایم.

این موضوع سبب می گردد که برخی از خریداران تصور کنند که نمی توانند خرید پارچه ضد آب صنعتی را با قیمت ارزانتری هم انجام دهند. حال اگر بخواهیم به فاکتور بعدی موثر در قیمت پارچه ضد آب بپردازیم، نحوه خرید شماست که می تواند به صورت حضوری و غیر حضوری انجام گردد. آیا می دانید که اگر شما بتوانید از طریق مراکز فروشی که مستقیما با کارخانجات تولید کننده پارچه های ضد آب، ارتباط دارند، خرید خود را انجام دهید، خریدی اقتصادی تر را حتی در اوضاع نابسامان بازار امروزی تجربه خواهید کرد؟

پارچه های ضد آب صنعتی و بنر

مرکز فروش عمده پارچه ضد آب برزنتی و ترانزیتی

این مجموعه به عنوان یکی از بزرگترین مراکز عرضه کننده پارچه های ضد آب صنعتی و بنر در اصفهان و سراسر کشور، با حذف تمامی واسطه ها، قیمت دست اول و کیفیت درجه یک را به مشتریانش ارائه می دهد.

شما می توانید قبل از خرید، به صورت رایگان با مشاورین ما در ارتباط بوده و در کمترین زمان ممکن سفارش خرید خود را به ثبت برسانید.

انواع پارچه های ضد آب صنعتی شامل پارچه های برزنتی، جاجیم، ترانزیت، بافت و غیره، همراه با کالیته به شما عرضه می گردند و امکان ارسال به سراسر کشور وجود دارد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات تماس


پروژه ها


پارچه های لباس کار
پارچه های فرم مدارس
پارچه های بیمارستانی

ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل
تماس با پود