مرکز چاپ روی انواع پارچه با بهترین کیفیت

مرکز چاپ روی انواع پارچه با بهترین کیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید:

 • چاپ روی انواع پارچه به چه صورت انجام می شود؟
 • بهترین روش چاپ روی پارچه کدام است؟
 • قیمت چاپ روی پارچه چگونه مشخص می گردد؟
 • مجهزترین مرکز چاپ پارچه با قیمت مناسب

چاپ روی انواع پارچه با بهترین کیفیت ممکن، توسط مراکز معتبر صورت می ‌گیرد. این مرکز با ارائه بهترین روش چاپ روی پارچه به همراه قیمت مناسب سعی دارد خدمات خوبی را به مشتریان بدهد. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

داشتن پارچه هایی با نقش و نگارهای خاص جزء خواسته‌ های اغلب افراد است، در شرایط حال حاضر امکان چاپ های کاملا سفارشی بر روی پارچه ها، مطابق سلیقه و نیاز مشتریان وجود دارد.

جهت آشنایی با ویژگی های بهترین روش چاپ روی پارچه و همچنین آشنایی با انواع روش های چاپ روی پارچه در ادامه همراه ما بمانید.

چاپ روی انواع پارچه به چه صورت انجام می شود؟

چاپ بر روی پارچه ها موجب شده تا جذابیت پارچه و موارد استفاده و کاربرد آنها بیشتر شود که در حال حاضر به دلیل وجود دستگاه های مختلف چاپ، کیفیت چاپ ها بسیار بالا است.

روش های زیادی برای چاپ روی پارچه وجود دارد که هر کدام از این روش ها برای برخی از پارچه ها مناسب بوده که با شناسایی آنها می توانید نتایج بهتری را بدست آورید.به عنوان مثال پارچه ترگال و پارچه تترون می باشد

برخی از دستگاه های چاپ بر روی پارچه هایی با درصد بالای پنبه، طرح هایی با وضوح بهتر ایجاد می کنند؛ اما برای برخی از دستگاه ها پارچه هایی که دارای الیاف پلی استر و فیلامنت هستند با کیفیت بهتری چاپ می شوند.

در حال حاضر که چاپ روی انواع پارچه با کمک دستگاه های مختلف صورت می پذیرد، تقریباً محدودیت طرح و کیفیت وجود ندارد و متناسب با هر شرایط می توان عملیات چاپ را انجام داد؛ زیرا به راحتی می توان از دستگاه های چاپ آنالوگ و دستگاه های چاپ دیجیتال استفاده کرد.

اما نکته مهمی که در همه چاپ ها باید به آن توجه شود؛ ماندگاری چاپ بر روی پارچه است که در حین عملیات شستشو یا قرارگیری در معرض نور خورشید رنگ آن از بین نرود.

در اینجا به بررسی انواع دستگاه های چاپ مناسب برای پارچه های مختلف می پردازیم:

 • چاپ سیلک

سیلک جزء قدیمی ترین روش های چاپ که از سال ‌های دور مورد استفاده قرار می ‌گرفت، این چاپ از سرعت بالایی برخوردار بوده و می توان هر سایزی از پارچه را با این روش مورد چاپ قرار داد. چاپ سیلک برای انواع سطوح و پارچه ها مناسب بوده؛ زیرا روش های اجرای آن بسیار متنوع است.

 • چاپ دیسکو

چاپ دیسکو جزء زیباترین جلوه ‌های چاپ بر روی پارچه که با استفاده از چسب و ورقه های مخصوص این افکت بر روی پارچه ایجاد می شود. این نوع چاپ به دلیل جلوه زیبا در گروه چاپ های فانتزی قرار گرفته و بیشتر مناسب برای لباس هایی از جنس تریکو می باشد.

 • چاپ سابلیمیشن

در این روش چاپ رنگ با حرارت ۲۰۰ درجه از حالت جامد به گاز تبدیل شده و بر روی الیاف پارچه قرار می گیرد، مولکول های رنگ به صورت یک لایه مذاب در سطح پارچه قرار گرفته، با استفاده از یک دستگاه پرس حرارتی ماندگاری چاپ را بالا می برند. از ویژگی خاص این نوع چاپ امکان استفاده از آن بر روی الیاف مصنوعی مانند پلی استر و فلامنت است.

 • چاپ پیگمنت

در این روش نیز از پرینتر دیجیتال استفاده شده؛ اما به طور مستقیم عملیات چاپ روی پارچه صورت می گیرد و مناسب پارچه هایی با الیاف پنبه، ویسکوز و انواع پلی استرمی باشد.

 • چاپ حرارتی

این چاپ به وسیله پرس های حرارتی طرح را به طور کامل به سطح پارچه می چسباند و برای اغلب پارچه ها مناسب هستند؛ اما نفوذ رنگ به عمق پارچه کم بوده و پس از شستشوهای متوالی کمرنگ می شود.

چاپ روی انواع پارچه

بهترین روش چاپ روی پارچه کدام است؟

تا اینجا دریافتیم که انواع مختلفی از روش های چاپ بر روی پارچه وجود دارند که متناسب با جنس الیاف به کار رفته و همچنین کیفیت مورد تقاضا می توان از روش های مختلف استفاده کرد.

اما اگر به دنبال پیدا کردن بهترین روش چاپ روی پارچه هستید، باید بدانید که عوامل زیادی هست که با بررسی آنها می توان بهترین روش چاپ روی پارچه را پیدا کرد.

برخی از ویژگی های بهترین روش چاپ روی پارچه عبارتند از:

 • از آنجایی که در شرایط حال حاضر برای تولید اغلب پارچه ها از الیاف پلی استر و فیلامنت استفاده می شود، باید دستگاه ‌های چاپ امکان چاپ های با کیفیت بالا و ماندگار را بر روی این پارچه ها داشته باشند.
 • تمامی چاپ های انجام شده پس از شستشو با مواد شوینده قوی کیفیت خود را از دست ندهند.
 • بتوان پارچه ها را در تیراژهای پایین یا بالا با کیفیت مناسب چاپ کرد.
 • در پروسه چاپ محدودیت رنگی وجود نداشته باشد.
 • داشتن هزینه مناسب در کنار کیفیت بالای چاپ جزء ویژگی های مهم است.

معمولا پارچه های با الیاف پلی استر مانند پارچه ترگال، پارچه تترون، پارچه کرپ، پارچه اسکاچی، پارچه بوگاتی و بسیاری از پارچه های دیگر برای تولید لباس های فرم کار مورد استفاده هستند باید چاپ های مقام در برابر نور خورشید و شستشو داشته باشند.

پس انتخاب بهترین روش چاپ برای این نوع از پارچه های پرکاربرد اهمیت زیادی دارد.

قیمت چاپ روی پارچه چگونه مشخص می گردد؟

نیاز به چاپ روی پارچه در حوزه‌های مختلف احساس می ‌شود که یکی از مهمترین آنها حوزه پزشکی است.

معمولاً از روپوش های پزشکی تمامی گروه های دندانپزشکان، کلینیک ها و بیمارستان ها و همچنین پزشکان اطفال استفاده می کنند.

برای مراکز تولیدی فعال در حوزه روپوش پزشکی و بسیاری از حوزه های دیگر دریافت قیمت چاپ روی پارچه مهم می گردد. 

قیمت چاپ روی پارچه بسیار متنوع بوده و عوامل زیادی وجود دارد که قیمت چاپ را مشخص می کند.

برخی از این عوامل مهم عبارتند از:

 • کیفیت چاپ ارائه شده
 • نوع دستگاه های مورد استفاده در روند چاپ
 • کیفیت و قیمت مواد اولیه
 • تعداد رنگ در طرح های چاپی

مجهزترین مرکز چاپ پارچه با قیمت مناسب

اغلب افرادی که به دنبال دریافت خدمات چاپ هستند ترجیح می دهند تا این خدمات را از مراکز مجهز و حرفه ‌ای دریافت کنند.

این مجموعه یکی از بهترین ها در حوزه چاپ پارچه بوده؛ چرا که بهترین دستگاه ها و تکنولوژی ها را جهت چاپ تهیه کرده است.

در صورتی که به دنبال دریافت خدمات چاپ خاص با قیمت مناسب هستید، با کارشناسان این مجموعه جهت مشاوره به صورت رایگان و ثبت سفارش ارتباط بگیرید.

داشتن پرسنل متبحر و دستگاه های مدرن و به روز و تنوع روش های چاپی موجب شده تا همه مشتریان از خدمات ارائه شده در این مرکز رضایت کافی را داشته باشند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات تماس


پروژه ها


پارچه های لباس کار
پارچه های فرم مدارس
پارچه های بیمارستانی

ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل
تماس با پود