پارچه تترون چادر نماز

پارچه تترون چادر نماز

پارچه تترون چادر نماز یکی از پرمصرف ترین پارچه ها در بازار است که شما می توانید به راحتی از سایت پود سفارش دهید. ما با ارتباط داشتن با کارخانه های تولید کننده، سعی بر ان داریم که مناسب ترین قیمت را به خریداران ارائه دهیم.

پارچه تترون یک نوع پارچه تخت است که توسط نساجی های مختلفی در کشورمان تولید می شود. قلب این تولید کننده ها در شهر اصفهان است. این پارچه کاربرد های بسیارزیادی دارد و به دلیل خرید و فروش در حجم بسیار زیاد، به یکی از پرمصرف ترین پارچه ها تبدیل شده است.

با پیشرفت تکنولوژی، دستگاه های نساجی ها نیز پیشرفت بسیار زیادی کرده اند و پارچه تترون را در انواع مختلف و با کیفیت های بسیار زیاد تولید می کنند. این موضوع باعث شده است که مدارس برای دوخت انواع فرم و چادر نماز، از پارچه تترون استفاده کنند.

بهترین برند پارچه تترون جشن تکلیف مدارس

همان طور که در مطالب بالاتر گفته شد پارچه تترون در عرض های مختلفی از جمله ۹۰، ۱۱۰، ۱۵۰ و ۱۸۰، ۲۰۰ و ۳۰۰ سانتی متر تولید می شود. معمولا از پارچه تترون با عرض بالا مانند دو یا سه متر برای دوخت چادر نماز استفاده می کنند. آیا میزان قیمت پارچه تترون چادر نماز را می دانید؟ آیا می دانید بهترین برند چادر نماز و چادر جشن تکلیف چیست؟

پارچه تترون چادر نماز و چادر جشن تکلیف توسط کارخانه های و نساجی های مختلفی تولید می شود. قیمت خرید و فروش هریک از ان ها با همدیگر متفاوت است و عموامل مختلفی بر روی قیمت تاثیرگذار هستند که در ادامه مطلب آن ها را بیان خواهیم کرد.

بهترین برندهای مطرح و شناخته شده تترون سفید عرض سه متر به شرح زیر هستند:

روژان

کاشان

سیب

ستاره سهیل

بروجرد

و بهترین تولید کنندگان تترون گلدار با عرض ۱۱۰ سانتی متر به شرح زیر هستند:

کاشان

گلچهر

گلدن لایف

ریسمان

نگین

بروجرد

پارچه تترون چادر نماز

قیمت عمده فروشی پارچه تترون چادر نماز

بهتر است بدانید که تترون چادر نماز در عرض های مختلفی در نساجی ها تولید می شود. متراژ این پارچه در یه طاقه حدودا چهل متر است. به شما توصیه می کنیم اگر تولیدی دارید، این پارچه را به قیمت عمده از درب کارخانه و یا از نمایندگی های رسمی کارخانه ها بخرید.

خرید پارچه تترون چادر نماز از درب کارخانه باعث می شود تا شما پارچه را به صورت عمده و در حجم های بسیار زیاد، با قیمتی بسیار مناسب بخرید. عوامل زیادی در قیمت چادر نماز تاثیر گذار هستند که برخی از آن ها به شرح زیر هستند:

نوع پارچه

نوع پارچه مورد استفاده برای چادر نماز می‌تواند قیمت را تحت تأثیر قرار دهد. برای چادر نماز از پارچه های گلدار استفاده می شود. اما برای جشن تکلیف عموما از تترون نباتی، تترون سفید و یا صورتی استفاده می شود. قیمت این دو پارچه کمی با همدیگر متفاوت است.

کیفیت پارچه

کیفیت پارچه نیز تأثیر مستقیمی بر قیمت دارد. پارچه‌های با کیفیت بالا ممکن است قیمت بیشتری داشته باشند. عواملی مانند نخ و نخ‌کشی، ضخامت، نرمی و مقاومت پارچه می‌توانند به کیفیت آن مرتبط باشند. به عنوان مثال روش‌های تولید پارچه چادر می‌توانند تأثیر زیادی در کیفیت آن داشته باشند. استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و روش‌های تولید دقیق می‌تواند باعث افزایش کیفیت پارچه چادر شود، اما هزینه تولید را نیز افزایش می‌دهد.

برای داشتن اطلاعات کامل درباره چادر نماز جشن تکلیف می توانید به مقاله “چادر نماز جشن تکلیف” مراجعه کنید.

طرح و دیزاین

طرح و دیزاین پارچه نیز می‌تواند تأثیری در قیمت آن داشته باشد. پارچه‌های با طرح‌ها و الگوهای پیچیده و دست‌کاری‌های خاص ممکن است قیمت بیشتری داشته باشند.

تقاضا و عرضه

تقاضا و عرضه نیز می‌توانند قیمت پارچه تحت تأثیر قرار دهند. اگر تقاضا برای چادر جشن تکلیف با استفاده از این پارچه بالا باشد و عرضه کم باشد، قیمت ممکن است بالا رود و برعکس.

برند و محبوبیت

برند و شهرت تولیدکننده پارچه نیز می‌توانند قیمت را تحت تأثیر قرار دهند. برندهای معروف و محبوب ممکن است قیمت بیشتری داشته باشند. به طور کلی می توان گفت پارچه تترون چادر نماز کارخانجات معتبر، دارای قیمت بالاتری نیز هستند. دلیل اصلی گران تر بودن این پارچه ها، کیفیت بسیار بالای آن هاست. کارخانجات معتبر با استفاده از دستگاه های پیشرفته، پارچه های با کیفیت تری را تولید می کنند. به همین دلیل است که اکثر خریداران چشم بر روی قیمت بسته و به سراغ کیفیت بالا می روند.

هزینه تولید

هزینه تولید از جمله جنس مورد استفاده، هزینه تولید و طراحی و سایر هزینه‌های مرتبط با تولید پارچه نیز می‌توانند قیمت را تحت تأثیر قرار دهند. میزان هزینه مواد اولیه مورد استفاده برای تولید پارچه چادر، مانند نخ، پنبه، پلی استر و غیره، تأثیر زیادی در قیمت نهایی دارد. مواد با کیفیت و بازار پذیری بالا معمولاً هزینه بیشتری دارند.

همچنین هزینه‌های مرتبط با فرآیند تولید، شامل هزینه‌های نیروی کار، ماشین‌آلات، انرژی، تکنولوژی و سایر عوامل تولید است. این هزینه‌ها می‌توانند به طور مستقیم یا غیرمستقیم قیمت را تحت تأثیر قرار دهند.

گرماژ پارچه

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار برروی قیمت پارچه تترون چادر نماز،گرماژ پارچه است. گرماژ پارچه به وزن و ضخامت آن اشاره دارد. پارچه‌های با گرماژ بالاتر، به طور کلی دارای ضخامت و وزن بیشتری هستند و ممکن است برای تولید آنها از مواد با کیفیت و هزینه بالا استفاده شده باشد. بنابراین، پارچه تترون با گرماژ بالاتر ممکن است قیمت بیشتری داشته باشد. این به دلیل استفاده از مواد با کیفیت بالا و همچنین هزینه بیشتر در فرآیند تولید است. همچنین، گرماژ پارچه می‌تواند تأثیری در استحکام و دوام آن داشته باشد، که همچنین می‌تواند نقشی در تعیین قیمت پارچه داشته باشد.

برای دریافت مشاوره رایگان و خرید پارچه تترون در طرح ها و رنگ های مختلف با کیفیت بسیار عالی و قیمت مناسب با شماره های ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰ و ۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴ تماس بگیرید

عرض پارچه

عرض پارچه تترون نیز می‌تواند تأثیری در قیمت آن داشته باشد. پارچه‌های با عرض بزرگتر معمولاً قیمت بیشتری دارند. این به دلیل استفاده از مواد بیشتر در تولید و همچنین هزینه بیشتر در فرآیند تولید است. در نتیجه، پارچه‌های با عرض بزرگتر ممکن است قیمت بیشتری داشته باشند. همچنین، عرض پارچه می‌تواند تأثیری در کاربردهای مختلف داشته باشد. برای مثال، در صنعت مد، پارچه‌های با عرض بزرگتر ممکن است برای دوخت لباس‌های بزرگتر و پرده‌های بزرگتر استفاده شوند که ممکن است قیمت بیشتری داشته باشند.

بنابراین، قیمت پارچه چادر جشن تکلیف تحت تأثیر عوامل مختلفی است که شامل نوع پارچه، کیفیت، طرح و دیزاین، تقاضا و عرضه، برند و محبوبیت، و هزینه تولید، گرماژ و عرض می‌شوند.

قیمت پارچه چادر نماز گلدار

قیمت پارچه چادر نماز جشن تکلیف

پارچه چادر نمازی اصفهان

چادر رنگی تترون

قیمت پارچه تترون سفید چادری

پارچه چادر نماز ارزان قیمت

قیمت چادر نماز تترون

قیمت پارچه چادر نماز دیجی کالا

اطلاعات تماس


پروژه ها


پارچه های لباس کار
پارچه های فرم مدارس
پارچه های بیمارستانی

ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل
تماس با پود