قیمت پارچه کجراه ارزان :لباس کار + کلاه

قیمت پارچه کجراه ارزان :لباس کار + کلاه

پارچه کجراه ارزان :لباس کار + کلاه

گرماژ پارچه کجراه قیمت تومانمورد مصرف
۲۴۰ فلامنتی۴۷۰۰۰لباس کار
۲۶۰ ویسکوز پلی استر۶۳۰۰۰لباس کار
۲۸۰ پلی استر ویسکوز۷۳۰۰۰لباس کار
۳۰۰ ویسکوز۸۲۰۰۰فرم مدارس و روپوش پزشکی
۳۹۰ پنبه ۱۷۵۰۰۰لباس کار

پارچه کجراه از انواع پارچه های تولید شده در کارخانجات می باشد این نوع پارچه از پرکاربرد ترین پارچه ها در صنعت به شمار می آید و از آن به عنوان  لباس کار و پوشاک استفاده می گردد، علاوه بر آن از پارچه کجراه در اغلب صنف ها استفاده می شود. تولیدات در حجم بالای این پارچه سبب شده است که بیشتر شرکت های تولیدی لباس کار و پوشاک  از این نوع پارچه استفاده نمایند. امروزه با ازدیاد شغل و همینطور جمعیت روزافزون، استفاده از لباس کار بسیار زیاد شده است و همین موضوع باعث شده تا شرکت های تولید پارچه، تولیدات خود را افزایش دهند. به طور کلی برای خرید پارچه باید اطلاعات کامل ودقیقی داشت تا بتوان باکیفیت ترین آن را خریداری نمود پس در این مقاله سعی داریم در مورد انواع پارچه کجراه و نحوه خرید آن مطالبی را عنوان نماییم همچنین برای خرید مطمئن و تضمینی این نوع از پارچه می توانید به مراکز فروش پارچه کجراه در سراسر کشور مراجعه نمایید و یا با مشاوران این مراکز تماس گرفته و نسبت به ثبت سفارش خود اقدام کنید.

پارچه کجراه و انواع آن چیست؟

در این قسمت می خواهیم در خصوص پارچه کجراه و انواع آن مطالبی را بیان نماییم. همانطور که از نام این نوع پارچه پیداست، این پارچه دارای خطوط کجی است که برروی پارچه مشخص شده و وجود دارد و به همین دلیل است که به این اسم نام گذاری شده است، پارچه کجراه بیشتر در صنعت لباس کار استفاده می گردد اما مصرف عمده این پارچه فقط برای لباس کار نیست و هرکدام از گونه های پارچه کجراه بنا به استفاده کاربران با هم متفاوت می باشد. از انواع مدل های پارچه کجراه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. کجراه کتان
 2. کجراه ویسکوز
 3. کجراه فلامنت
 4. کجراه جین
 5. کجراه ژرسه
 6. کجراه سابله
 7. میکرو کجراه
 8. داکرون کجراه

مدل های مختلف پارچه کجراه که در بالا به آن اشاره شد همگی از پرمصرف ترین پارچه ها در کشور هستند که تعداد زیادی از آن ها توسط شرکت های تولید کننده عرضه و روانه بازار می شود، فلامنت ویسکوز نیز از الیاف فلامنت بافته شده است. وزن و یا گرماژ این نوع از پارچه حدود ۲۸۰ گرم است، همنطور الیاف استفاده شده در کتان از نوع پنبه می باشد البته همه پارچه های کتان از پنبه نیست و تنها بخشی از پنبه تشکیل شده است ولی بیشتر شرکت ها و کارخانجات تولید کننده از الیاف پلی استر استفاده می کنند ، شابد برای شما این سوال به وجود آمده باشد که بین  پارچه ترگال و پارچه کجراه چه تفاوت هایی وجود دارد؟ برای پاسخ دادن به این سوال باید دو مورد را در نظر گرفت که از اصلی ترین تفاوت بین پارچه ترگال و کجراه به حساب می آید و آن عبارت است از:

 • بافت پارچه ترگال نسبت به پارچه کجراه متفاوت بوده و هیچ نقش و نگاری در آن وجود ندارد.
 • از لحاظ متراژ نیز با هم متفاوت هستند.

کاربرد پارچه کجراه کتان

همانطور که در بالا نیز به آن اشاره نمودیم از پارچه کتان کجراه  بیشتر در صنایع پوشاک و به خصوص شرکت های تولید کننده لباس کار و تجهیزات پزشکی استفاده می شود اما این بدان معنی نیست که فقط و فقط از این نوع پارچه در این صنعت استفاده می گردد. به نظر شما بیشترین کاربرد این پارچه در چه مشاغل و مواردی می باشد؟ در ادامه با کاربرد این پارچه در مشاغل مختلف و گوناگون نیز آشنا می شویم.  

 استفاده از پارچه کجراه در فرم مدارس

از پارچه های مختلفی برای فرم مدارس استفاده می شود اما از بهترین و باکیفیت ترین آنها می توان به پارچه ترگال، ویسکوز و پارچه کجراه اشاره کرد که کارخانه های تولید پارچه نساجی با رنگ ها و مدل های زیبا این نوع لباس ها را تولید می کنند و اما نکته ای که حائض اهمیت است این می باشد که چرا از پارچه کجراه در فرم مدارس استفاده می گردد؟ دلیل این موضوع آن است که این پارچه از مقاومت بالایی برخودار است و ضخامت زیادی نیز دارد که این مورد باعث شده تا از این نوع پارچه بیشتر برای لباس فرم مدارس استفاده شود.

استفاده از پارچه کجراه در تولید لباس کار

لباس کار از موارد مهم در هنگام کار می باشد که کیفیت و مقاومت آن بسیار مهم و قابل توجه است. انواع لباس کار، لباس پرنسلی، روپوش های دکتری و پرستاری تماما از این نوع پارچه تهیه می شوند مثلا مشاغلی که با گرمای زیاد سروکار دارند نیازمند پارچه ای هستند که علاوه بر خنک بودن از مقاومت بالایی نیز برخوردار باشد همچنین کسانی که در شرکت های نفت و گاز و کسانی که در پمپ بنزین ها مشغول به کار هستند از این پارچه در لباس کارهای خود استفاده می نمایند.

تا اینجا در خصوص کاربردهای مختلف و متنوع پارچه کجراه مطالبی را عنوان نمودیم علاوه بر این مواردی که به آن اشاره شد، از این نوع پارچه می توان در کاربردهای دیگری نیز استفاده نمود. همانطور که می دانید از این پارچه در شغل ها فنی، مدارس و شغل های آزاد نیز استفاده می شود در ادامه به برخی دیگر از شغل های استفاده کننده از این پارچه می پردازیم :

 • مانتو شلوار اداری
 • منسوجات بیمارستانی
 • روپوش پرستاری
 • شلوار های راحتی

قیمت پارچه کجراه

یکی از پرکاربرد ترین پارچه های موجود در صنعت پوشاک، پارچه کجراه می باشد. در این مقاله سعی کردیم از مزایا و کاربرد این پارچه صحبت کنیم. قیمت این نوع پارچه به عوامل و فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که از جمله می توان به کیفیت آن اشاره نمود که هرچه کیفیت این نوع پارچه بالا باشد هزینه نهایی نیز به نسبت بیشتر خواهد بود. یکی دیگر از عوامل مهم در قیمت پارچه کجراه، مقاومت آن می باشد که تاثیر بسزایی در قیمت آن دارد.

به طور کلی عوامل زیادی علاوه بر مواردی که در بالا گفته شد، در قیمت نهایی پارچه کجراه موثر است برای خرید مطمئن و تضمینی این نوع پارچه می توانید به مراکز فروش پارچه کجراه در سراسر کشور مراجعه نمایید و یا با مشاوران این مجموعه ها تماس گرفته تا ضمن دریافت مشاوره رایگان در خصوص این نوع پارچه ها نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید.

اطلاعات تماس


پروژه ها


پارچه های لباس کار
پارچه های فرم مدارس
پارچه های بیمارستانی

ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل
تماس با پود