پارچه کجراه فرم مدارس چی بخرم؟

پارچه کجراه فرم مدارس چی بخرم؟

قیمت پارچه کجراه فرم مدارس

  • کجراه ۳۰۰ گرم ری اکتیو گلد بافت از متری ۷۹۰۰۰۰ ریال
  • پارچه کجراه سابله کش گلد بافت از متری ۱۸۵۰۰۰۰ریال
  • کتان کجراه ایران ناز از متری ۲۱۰۰۰۰۰ریال
  • جین کجراه پایا جین از متری ۱۹۵۰۰۰۰ ریال

بهترین پارچه کجراه فرم مدارس چیست؟

پارچه کجراه مدارس
پارچه کجراه مدارس

به طور کلی، پارچه کجراه فرم مدارس همان پارچه کجراه است که به دلیل استفاده فراوان از آن برای دوخت فرم مدرسه، به این نام شناخته می شود. این پارچه بافت کج و مورب داشته و در دسته پارچه های مقاوم به شمار می رود. یکی از دلایلی که از این پارچه برای دوخت لباس و فرم مدارس استفاده می شود، این است که پارچه کجراه فرم مدارس از طول عمر بالایی برخوردار می باشد و دانش آموزان می توانند به راحتی از لباس های خود تا آخر سال تحصیلی استفاده کنند و از راحتی آن لذت ببرند.پارچه کجراه مناسب چه فصلی است؟بیشتر بخوانید

چرا پارچه کجراه بهترین پارچه برای فرم مدارس است؟

فرم مدرسه از آن دسته لباس هایی است که باید از جنس خوبی برخوردار باشد و بتواند در برابر شرایط مختلفی دوام و کیفیت خود را حفظ کند. اکنون ممکن است این سوال برای شما مطرح شود که “چرا پارچه کجراه بهترین پارچه برای فرم مدارس است؟” همانطور که گفته شد، پارچه کجراه فرم مدارس یکی از مقاوم ترین و با کیفیت ترین پارچه برای دوخت فرم مدرسه است. اما برای آنکه بهتر این موضوع را درک کنید و دلایل انتخاب این پارچه را بدانید، در ادامه به چند نمونه از خضوصیات پارچه کجراه فرم مدارس اشاره خواهیم کرد.

مقاومت بالا

پارچه کجراه فرم مدارس از الیافی با کیفیت و مرغوب تهیه می شود. به همین منظور، می تواند به خوبی در برابر شرایط مختلف همچون ساییده شدن به نیمکت، زمین و درخت مقاومت کند. همچنین، هنگام بازیگوشی دانش آموزان و گاهی زمین خوردن آنها، این پارچه پرز نخواهد داد و نخ کش نخواهد شد.

طول عمر بالا

اینکه لباس دانش آموزان از طول عمر بالایی برخوردار باشد و بتواند کیفیت خود را در مدت زمان طولانی حفظ کند، یکی از مسائل مهمی است که حتما در انتخاب پارچه باید به آن دقت شود. پارچه کجراه فرم مدارس با توجه به خوصوصیاتی که دارد، طول عمر بالایی داشته و سال ها کیفیت خود را مانند روز اول خود حفظ خواهد کرد.

بافت لطیف و راحت

پارچه کجراه فرم مدارس در عین مقاومت و استحکام بالای خود، از لطافت و نرمی خاصی برخوردار بوده و این امکان را برای دانش آموزان فراهم می کند که با راحتی هر چه تمام تر به درس خواندن و ورزش بپردازند.

ضذ آب و ضد تعریق

پارچه کجراه فرم مدارس ضد آّب بوده و رطوبت را به خود جذب نمی کند. همچنین این پارچه در برابر تعریق نیز مقاوم بوده و ضد تعریق می باشد. ضد تعریق بودن این پارچه به این معنی است که تعریق دانش آموزن را افزایش نمی دهد و در صورت تعریق نیز، بوی بدی ایجاد نمی کند.

ضد حساسیت

این نوع از پارچه کجراه، از الیافی تشکیل شده که میزان حساسیت زایی بسیار پایینی دارند. به این تریتب، حتی افرادی که دارای حساسیت های پوستی همچون اگزمای پوستی و پسوریازیس هستند نیز، می توانند از این پارچه استفاده کنند.

رنگ ثابت

دانش آموزان در مدرسه، تحت تاثیر فعالیت بالای خود، ممکن است تعریق کرده و آلودگی های بسیاری را به خود و لباس خود جذب کنند. از این رو، برای حفظ سلامت دانش آموزان باید به صورت مداوم، لباس و یا فرم مدرسه آنها شست و شو شود. پارچه ای که برای دوخت فرم مدارس انتخاب می شود، باید توانایی کافی در برابر شست و شوی مکرر را داشته باشد و رنگ خود را از دست ندهد. پارچه کجراه فرم مدارس از رنگ های متنوعی تشکیل شده و تمامی این رنگ ها ثابت هستند. به همین جهت، تحت هیچ گونه شرایطی دچار رنگ پریدگی یا تغییر رنگ نخواهند شد.

ظاهر خوبی دارد

پارچه کجراه فرم مدارس از ظاهر خوبی برخوردار بوده و بسیار خوش برش و خوش تن می باشد. به همین علت، پس از دوخته شدن، ظاهری زیبا و شیکی را برای دانش آموزان رقم می زند.

قیمت عمده پارچه کجراه ترگال فرم مدارس

اکنون که با خصوصیات و علت انتخاب پارچه کجراه فرم مدرس برای دوخت فرم مدرسه آشنا شدید، بهتر است در مورد قیمت این پارچه هم اطلاعاتی را به دست آورید. به طور کلی، این پارچه قیمت ارزانی در مقایسه با دیگر پارچه ها دارد. و این موضوع در برابر تمام ویژگی های مثبت این پارچه، موجب می شود تا افراد حتما به سراغ خرید پارچه کجراه فرم مدارس بروند. با این حال، اگر به عنوان تولید کننده قصد خرید عمده پارچه را دارید، باید بگوییم که قیمت عمده پارچه فرم مدارس با توجه به برخی مقادیر همچون جنس، کیفیت، برند و غیره متفاوت خواهد بود. اما خیالتان راحت باشد. ما در این مرکز، تمامی پارچه ها از جمله پارچه کجراه فرم مدارس را با کیفیتی درجه یک و قیمتی به صرفه، به فروش می رسانیم. همچنین امکان فروش عمده این پارچه را فراهم کرده ایم تا تولید کنندگان و طراحان گرامی بتوانند پارچه مورد نیاز خود را به راحتی از طریق سایت ما سفارش دهند. اگر می خواهید در مورد پارچه مورد نظر خود، اطلاعات و راهنمایی های لازم را کسب نمایید، با ما تماس بگیرید تا کارشناسان این مجموعه تمامی مشاوره های لازم را به شما ارائه دهند.

اطلاعات تماس


پروژه ها


پارچه های لباس کار
پارچه های فرم مدارس
پارچه های بیمارستانی

ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل
تماس با پود