پارچه کجراه شلوار کردی

پارچه کجراه شلوار کردی

خرید پارچه کجراه شلوار کردی اصفهان

ایران، سرزمین فرهنگ و تمدن، دارای اقوام بیشماری همچون ترک، کرد، بلوچ، لر و بسیاری از قوم های دیگر است. هر قومی فرهنگ، آیین و گویش خاصی داشته و با توجه به همین فرهنگ و اصالت، لباس های محلی خاصی هم بر تن می کنند. یکی از این اقوام، قوم با اصالت و بزرگ کرد است. پارچه های مناسب برای دوخت این لباس ها، دارای بافت، رنگ و جنس خاصی می باشد. در این مقاله قرار است در مورد پارچه کجراه شلوار کردی توضیحاتی را به شما ارائه دهیم و شما را در خصوص خرید پارچه ای مناسب برای دوخت این لباس راهنمایی کنیم. با ما همرا باشید و پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

پارچه کجراه پنبه شلوار کردی

همانطور که گفته شد، هر قم و ملیتی بر اساس شرایط آب و هوایی منطقه خود، فرهنگ و آداب و رسومی که دارد، سبک پوشش خاصی هم برای خود انتخاب می کند. مهم ترین و معروف ترین لباس کردی مردانه، شلوار آن است که با نام شلوار کردی شناخته می شود. این نوع شلوار با به کار گیری چند متر پارچه دوخته می شود. یکی از خصوصیات بارز این شلوار، راحت بودن و گشاد بودن آن و تنگ بودن مچ شلوار است. اما مهم ترین بخش این شلوار، پارچه آن است. پارچه ای که برای دوخت شلوار کردی استفاده می شود، باید از مقاومت بسیار بالایی برخوردار باشد. بافت و ضخامت این پارچه باید مناسب باشد و در برابر پارگی، پرز دادن، آب رفتن و غیره، مقاومت خوبی داشته باشد. یکی از پارچه های مناسب برای دوخت این شلوار، پارچه کجراه شلوار کردی می باشد. این پارچه از الیافی همچون پلی استر، ویسکوز، فلامنت و الیاف طبیعی همچون پنبه و پشم تولید می شود. الیاف این پارچه دقیقا برای دوخت شلوار کردی مناسب بوده و از تمام ویژگی و خصوصیات لازم برای این کار برخوردار می باشد.

قیمت پارچه شبه فاستونی کجراه شلوار کردی

از خصوصیات پارچه کجراه شلوار کردی می توان به راحتی و لطافت این پارچه اشاره کرد. این پارچه در عین مقاومت و دوام بسیار بالای خود در برابر ساییدگی، کشیدگی و نخ کش شدن، از لطافت و ظرافت خوبی هم برخوردار بوده و راحتی را برای شخص مصرف کننده به ارمغان خواهد آورد.

از دیگر ویژگی های پارچه کجراه شلوار کردی، طول عمر بالای این پارچه است. شما می توانید مدت زمان طولانی را از این پارچه در شرایط مختلفی استفاده کنید و بهترین بازدهی را از آن دریافت کنید.

این پارچه تمام رنگبندی های مناسب برای شلوار کردی مردانه را دارد و تمامی این رنگ ها از نوع ثابت بوده و تحت هیچ شرایطی تغییر نخواهد کرد یا کمرنگ نخواهد شد.

این نوع از پارچه کجراه، به هیچ عنوان آبرفت نداشته و در صورت شسته شدن، کوچک یا شل نخواهد شد.

پارچه کجراه شلوار کردی از تراکم استانداردی برخوردار بوده و ضخامت مناسبی هم دارد.

این پارچه ایستایی فوق العاده ای دارد.

برخی از سوالات متداول

کارخانه پارچه کجراه شلوار کردی زندان دوز

پارچه کجراه شلوار کردی مناسب چه فصلی است؟ این پارچه به دلیل تنوع در بافت، جنس، ضخامت و الیاف، قابل استفاده برای تمام فصول بوده و از هر نوع این پارچه می توان در شرایط آب و هوای مناسب آن استفاده کرد. به همین منظور، افراد می توانند شلوار کردی های دوخته شده از این پارچه را در تمام فصول سال به خصوص در بهار و پاییز استفاده کنند.

بهترین پارچه کجراه شلوار کردی بروجردی

بسیاری از افراد در رابطه با این پارچه می پرسند “آیا پارچه کجراه شلوار کردی چروک می شود؟” در پاسخ به این سوال باید بگوییم که این پارچه به طور کلی از چروک پذیری کمی برخوردار خواهد بود. چرا که بافت و ضخامت این پارچه به میزان استانداردی بوده و خیلی زود دچار جمع شدگی نمی شود. اما با این حال، هر چه الیاف پارچه طبیعی و گیاهی باشد، امکان چروک شدن و جمع شدگی پارچه بیشتر خواهد بود و هر چه این الیاف غیر طبیعی و مصنوعی باشد، ریسک چروک پذیری پارچه پایین تر خواهد آمد.

پارچه کجراه شلوار کردی چی بخرم؟

هر پارچه ای با توجه به جنسی که دارد، شسته می شود. چگونگی شست و شوی پارچه در حفظ کیفیت و طول عمر آن تاثیر بسزایی دارد. نحوه شست و شوی پارچه کجراه شلوار کردی نیز با توجه به نوع پارچه و بافت آن صورت می گیرد. به طور کلی، این پارچه را نباید با آّب داغ و مواد شوینده بسیار قوی بشویید. برای شست و شوی این پارچه، از آب ولرم و مواد شوینده ای مناسب استفاده کنید. تمیز کردن پارچه کجراه شلوار کردی آسان بوده و چندان لک پذیر نمی باشد.

پارچه شلوار کردی رنگبندی پاکویی شیرازی

قیمت خرید پارچه شلوار کردی می تواند با توجه به برخی عوامل متغیر باشد. اما به طور کلی، قیمت این پارچه اقتصادی بوده و جزء پارچه های با کیفیت و قیمت مناسب به شمار می رود. البته برند، الیاف و فروشگاه می تواند در کاهش یا افزایش قیمت این پارچه تاثیر گذار باشد.

خرید پارچه کجراه کیلویی فلامنتی گرم پایین برای کردی

همانطور که در این مقاله خواندید، پارچه کجراه شلوار کردی به دلیل مزایا و خصوصیاتی که دارد، بهترین گزینه برای دوخت شلوار کردی است. اما برای اینکه پارچه کجراه شلوار کردی را با کیفیتی خوب و قیمتی مناسب تهییه کنید، باید مرکز فروش مناسبی هم پیدا کنید که محصول مورد نیاز شما را ارائه دهد. ما در این مجموعه، فعالیت خود را در زمینه فروش عمده انواع پارچه در بهترین کیفیت آغاز کرده ایم و کسب رضایت مشتریان را هدف خود قرار داده ایم. شما می توانید برای خرید پارچه کجراه به سایت ما مراجعه کنید و با شماره های درج شده در صفحه تماس حاصل نمایید.

خرید کجراه ایران ناز
قیمت کجراه ایران ناز

اطلاعات تماس


پروژه ها


پارچه های لباس کار
پارچه های فرم مدارس
پارچه های بیمارستانی

ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل
تماس با پود