نمایندگی پخش پارچه ترگال فدک اصفهان

نمایندگی پخش پارچه ترگال فدک اصفهان

نمایندگی پخش پارچه ترگال فدک اصفهان در اصفهان ۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴ ،۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰ ،ارسال کاتالوگ رایگان

بهترین پارچه های نساجی فدک برای استفاده درفرم مداس کدامند؟

  • پارچه ترگال
  • پارچه کجراه
  • پاره فاستونی
  • پارچه پرشیا
  • پارچه تترون
قیمت پارچه ترگال فدک مدارس
قیمت پارچه ترگال مدارس

قیمت پارچه فدک چقدر است؟ترگال و کجراه

قیمت ها با توجه به نوسان بازار متغیر است،برای خرید عدلی و بالا تماس بگیرید ۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴

پارچه ترگال پارچه کجراه گروه
۶۰۰۰۰۶۷۰۰۰۱
۶۵۰۰۰۷۲۰۰۰۲
۷۰۰۰۰۷۷۰۰۰۳
۷۵۰۰۰۸۲۰۰۰۴
۵۷۰۰۰۶۳۰۰۰سفید

انتخاب بهترین پارچه برای فرم مدارس می تواند در ابتدا گیج کننده باشد. چیزهای زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. رنگ پارچه فرم مدارس، سبک، بافت، راحتی و موارد دیگر. اما همه اینها ارزشش را دارد زیرا یک لباس فرم به دانش آموزان و کارکنان شما احساس تعلق می دهد و نشان دهنده شرکت شما است. هنگام انتخاب مواد مورد استفاده، به یاد داشته باشید که نیازهای کارکنان خود را نیز در اولویت قرار دهید. برای اطلاعات بیشتر در مورد انواع پارچه، به ادامه مطلب مراجعه کنید.

بهترین پارچه ترگال فدک ،پارچه ترگال سوپر صد ۱۰۰ فدک هستند،این پارچه مناسب برای لباس کار و فرم مدارس قابل استفاده می باشد،بهترین روش تشخیص حاشیه پارچه می باشد.

نساجی پود

نمایندگی پارچه ترگال فدک در تهران و شهرستان ها

نمایندگی پارچه فدک در تهران در بازار بزرگ تهران قرار دارد. برای خرید پارچه ترگال فدک در تهران با ما تماس بگیرید ۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴ ،ارسال رایگان پارچه کجراه و ترگال فدک را از مراکز اصلی را بخرید.

ترگال محبوب ترین پارچه مورد استفاده در لباس فرم مدارس است. اکثر مردم در حال حاضر بسیاری از این ها را در کمد لباس خود دارند. فوق العاده همه کاره است! می توان آن را هم در آب و هوای سرد و هم در آب و هوای گرم به راحتی پوشید. می توانید آن را برای موارد زیر استفاده کنید.

  • مانتو
  • فرم اداری
  • فرم مدارس
  • اسکراب پزشکی

ترگال فدک پلی استر ویسکوزیک پارچه قابل تنفس است. با جذب عرق به جای حبس کردن آن بین لباس و پوست، به کنترل رطوبت کمک می کند. یونیفرم های ساخته شده از ۱۰۰% پنبه نرم و راحت هستند و آنها را به انتخاب بسیاری از مردم تبدیل می کند.

این پارچه برای هر دو لباس رسمی و رسمی مناسب است. می توان از آن در فرم و البسه مدارس و همچنین به عنوان فرم اداری ولباس کار و هدایای تبلیغاتی استفاده می شود.

فروش اینترنتی پارچه ترگال
خرید پارچه ترگال فدک
فروش اینترنتی پارچه ترگال

خرید پارچه ترگال فدک مستقیم از کارخانه

خرید پارچه ترگال فدک در نمایندگی ها اصلی این پارچه در بازار اصفهان انجام می شود ،برای خرید اینترنتی پارچه ترگال فدک روی لینک زیر کلیک کنید،https://miladarshadi.com/product/purchase-and-price-of-tergal-fabric-in-kajrah-fadak/

پارچه ترگال پنبه ای نوعی از ترگال است. چیزی که آن را متمایز می کند، کجراه بودن است – نوعی بافت که برای دستیابی به الگوی خطوط مورب در مواد لباس استفاده می شود. این را معمولاً می توانید در شلوار کتان لباس کار ببینید.

به دلیل این روش که در آن نخ های پنبه ای به هم نزدیک می شوند، یکنواخت حاصل دوام بیشتری دارد. این پارچه همچنین توانایی پنهان کردن لکه ها را به دست می آورد. همه این ویژگی ها با ویژگی های سبک وزن و تنفس پنبه ترکیب شده اند.

پارچه ترگال پنبه معمولاً در شلوار و بیلرسود، ژاکت و کت و شلوار استفاده می‌شود که می‌تواند هم در فضای داخلی و هم در فضای باز استفاده شود. به راحتی لکه نمی شود و می توان از آن مجددا استفاده کرد. شستشو نیز آسان است زیرا می تواند در برابر خشکشویی مقاومت کند و نیازی به اتوکشی ندارد.این پارچه ها به کتان هفتاد درصد پنبه معروف هستند

عکس کاتالوگ پارچه فدک ترگال ،کجراه ،کتان

آیا با پارچه ترگال آشنایی دارید؟ معمولاً در لباس‌های فرم مدارس دیده می‌شود، زیرا توانایی مقاومت در شستشو سالیانه دارند .ویسکوز ماده اولیه پارچه های ترگال است.

این ترگال ها با پارچه پلی استر ساخته می شوند. سریع خشک می شود و در برابر چین و چروک مقاوم است، به این معنی که مراقبت از این ماده آسان است. همچنین بادوام است زیرا از الیاف قوی ساخته شده است که ماندگاری عالی دارند.

پلی استر برای استفاده درپارچه کجراه و کتان نیز مناسب است. در زمستان ، می تواند کاربر را گرم نگه دارد. کسانی که برای انجام وظایف خود نیاز به بیرون رفتن دارند نیز می توانند از قابلیت جذب رطوبت آن بهره مند شوند.

قیمت ترگال فلامنت پلی استرویسکوز سوپر ۱۰۰ فدک


برای ویژگی های بیشتر می توان پلی استر را با پارچه های دیگر ترکیب کرد. یک مثال پلی کاتن است – مخلوطی از پلی استر و پنبه. هنگامی که هر دو ویژگی پنبه و پلی استر در یک ترکیب ۵۰-۵۰ ترکیب می شوند، نتیجه پارچه راحت و کم نگهداری است. به دلیل مقاومت در برابر چروک و چروک می تواند اتو یکنواخت را آسان تر کند. شما می توانید آن را در بلوز، پولو و تاپ مشاهده کنید که به راحتی می تواند شکل خود را حفظ کند.

پلی‌ویسکوز معمولاً در لباس‌های کار برای مردان و زنان استفاده می‌شود. گاهی اوقات آن را با مواد دیگر ترکیب می کنند . برای مقاومت بالاتر

برند های معتبر پارچه ترگال در ایران

قیمت پارچه ترگال درجه یک فدک
قیمت پارچه ترگال درجه یک

اطلاعات تماس


دسته بندی


پروژه ها


پارچه های لباس کار
پارچه های فرم مدارس
پارچه های بیمارستانی

ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل
Call Now Buttonتماس با پود