پارچه ترگال ایرانی یا چینی؟

پارچه ترگال ایرانی یا چینی؟

پارچه ترگال ایرانی یا چینی؟

قطعا پارچه ترگال ایرانی بهتر است ،پارچه ترگال ایرانی از مواد اولیه تولید می شود ،این مواد از پتروشیمی های داخل خریداری می شود ،فلامنت ماده اولیه پارچه ترگال است .پارچه های ترگال چینی از مواد بازیافتی تکمیل می شوند.پارچه ترگال ایرانی دارای تنوع رنگ بیشتری نسبت به پارچه های چینی است یعلاوه شما قادر خواهید بود هر رنگی را در متراژ ۸۰۰ متر در نساجی های کاماش ،تک ،فدک و.. تکمیل و تولید کنید.

پارچه ترگال مناسب هوای شرجی است؟

ترگال یک نوع پارچه‌ی کتانی است که از الیاف پنبه و پلی استر تشکیل شده است. این پارچه به دلیل مزایایی مانند مقاومت در برابر چروک‌ها، پوشش‌دهی خوب و قابلیت شستشوی آسان، برای استفاده در برخی از مهمانی‌ها و مواقع خاص مناسب است. اما، مناسب بودن یک پارچه برای هوای شرجی به عوامل دیگری نیز بستگی دارد.

هوای شرجی به طور عمومی به هوای گرم و مرطوب اشاره دارد که در شهرهایی با اقلیم استوایی و مدیترانه‌ای مانند اهواز ،بوشهر ،نور ،امل و… کشورهای آسیای جنوب شرقی شاهد آن هستیم. در این نوع آب و هوا، پوشش از جنس پارچه‌های نرم و تنفس پذیر مانند پنبه و لینن معمولاً مناسب تر به نظر می‌رسد. با این حال، برای مواقع خاصی که نیاز به پوشش کمی سنگین‌تر و مقاومت بیشتر در برابر چروک و آب دارید، ممکن است ترگال نیز گزینه‌ای مناسب باشد، البته در صورتی که احساس راحتی کافی را در آن داشته باشید.


قیمت پارچه ترگال با کیفیت مدارس

  • ررنک های روشن ۷۴۰۰۰
  • رنگ های تیره ۷۷۰۰۰
  • رنگ های ویژه ۹۲۰۰۰

معایب پارچه ترگال سبک

پارچه ترگال یک نوع پارچه باسابقه و پرکاربرد است، اما همچنان دارای معایبی نیز می‌باشد. برخی از معایب احتمالی پارچه ترگال شامل موارد زیر می‌شود:

نرمی نسبی: چندان نرم نیست و در برخی مواقع ممکن است سختی بیشتری داشته باشد که ممکن است برای برخی افراد آزاردهنده باشد.

پیرایش و کمرنگ شدن رنگ: در مقایسه با بعضی از انواع پارچه دیگر، ممکن است پارچه ترگال به راحتی پیرایش بخورد و رنگ آن متاثر شود، این امر معمولاً در زمان شستشو و استفاده مکرر اتفاق می‌افتد.

بافت بافت: پارچه ترگال معمولاً با یک بافت تنی و محکم تهیه می‌شود که ممکن است برخی از افراد ترجیح مواد نرمتر را داشته باشند، به خصوص برای لباس‌هایی که به عنوان لباس روزمره استفاده می‌شوند.

پارچه ترگال مانتویی قیمت

قیمت پارچه ترگال مانتویی در حدود متری ۷۵۰۰۰ می باشد.

قیمت: از آنجا که پارچه ترگال معمولاً از الیاف پنبه تهیه می‌شود و فرایند تولید آن نیز از ساده‌ترین فرآیندها استفاده می‌کند، ممکن است قیمت آن به طور نسبی کمتر از برخی از پارچه‌های دیگر باشد، اما همچنین ممکن است ارزش بیشتری نسبت به قیمت خود داشته باشد.

احتمال کمبود اصالت: در بازارهایی که تقلب در مورد مواد اولیه رایج است، ممکن است نسخه‌های کم‌کیفیتتری از پارچه ترگال به فروش برسد، که این موضوع می‌تواند معایبی مرتبط با کیفیت و عمر مفید پارچه را به دنبال داشته باشد.

لازم به ذکر است که این معایب بسته به شرایط مختلفی که ممکن است در فرآیند تولید یا استفاده از پارچه ترگال وجود داشته باشد، متفاوت خواهد بود.

پارچه ترگال چروک نمیشه؟


پارچه ترگال یک نوع پارچه باسابقه است که از الیاف پنبه و پلی استر تشکیل شده است. این پارچه به دلیل ترکیب الیاف مختلف، دارای ویژگی‌هایی همچون مقاومت در برابر چروک و لطافت است. با این حال، همانطور که در مورد بسیاری از پارچه‌ها صدق می‌کند، اگرچه ترگال به طور کلی مقاومت بهتری در برابر چروک دارد، اما همچنان ممکن است در برخی شرایط چروک بشود، به ویژه اگر به طور نامناسب دخالت شود یا در شرایط غیرمناسب شستشو یا نگهداری شود. برای جلوگیری از چروک شدن پارچه ترگال، می‌توانید از روش‌هایی مانند اتوکشی با حرارت ملایم، شستشو با آب سرد یا استفاده از اتو با حالت بخار استفاده کنید.


پارچه ترگال سفید پزشکی


پارچه ترگال سفید برفی معمولاً یک گزینه خوب برای روپوش‌های پرستاری است، زیرا این پارچه معمولاً خواص ضد آب و ضد لک را دارد و در عین حال نیز نسبتاً ضدعفونی است. این پارچه اغلب در بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی برای لباس‌های پرستاری و دیگر پوشش‌های پزشکی استفاده می‌شود.

پارچه ترگال مشکی قیمت

  • ترگال کاماش مشکی ۷۷۰۰۰
  • تک مشکی ۷۵۰۰۰
  • گلد بافت مشکی۷۷۰۰۰
  • بافتین مشکی ۷۶۰۰۰
  • پارچه ترگال گلپود مشکی قیمت ۶۲۰۰۰

اطلاعات تماس


پروژه ها


پارچه های لباس کار
پارچه های فرم مدارس
پارچه های بیمارستانی

ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل
تماس با پود