پارچه اسکراب پزشکی :قیمت و خرید

پارچه اسکراب پزشکی :قیمت و خرید

قیمت پارچه اسکراب پزشکی

  • کرپ مازراتی ۹۵۰۰۰ یارد
  • کرپ فیونا ۱۶۵۰۰۰ یارد
  • پارچه درنا ۷۳۰۰۰ متر
  • ترگال کاماش ۷۵۰۰۰ متر

پارچه اسکراب پزشکی را می توان از آن دسته پارچه هایی به شمار آورد که به تازگی طرفداران زیادی پیدا کرده است و با استفاده از آن در جهت دوخت و آماده سازی انواع روپوش و اسکراب های پزشکی اقدام می نمایند. این پارچه در طرح و رنگ های متنوعی مورد تولید قرار می گیرد و شما نیز توانایی انتخاب هریک از آن ها را دارا هستید.
جالب است بدانید که اسکراب پزشکی را در جنس های گوناگون و همچنین کیفیت های متنوعی مورد تولید قرار می دهند اما توجه نمایید تا الیاف پارچه مورد نظر شما از کتان و یا پنبه باشد تا هوا به راحتی مورد جابجایی قرار گیرد و به این ترتیب، هیچ گونه تعریق اضافه ای صورت نگیرد.

پارچه ترگال اسکراب پزشکی
پارچه ترگال اسکراب پزشکی


پارچه طرح دار پزشکی :ترگال و تترون


خرید و فروش پارچه طرح دار پزشکی به تازگی رونق زیادی پیدا کرده است و تمامی تولیدی هایی که به نوعی در این حوزه کاری مشغول هستند، تمایل دارند تا از این نوع پارچه های طرح دار خریداری نمایند و با استفاده از آن، اسکراب های پزشکی تولید کرده و به فروش برسانند.
پارچه های طرح داری که با عنوان طرح دار پزشکی معروف هستند معمولا از جنس تترون می باشند زیرا این نوع پارچه کاملا مناسب روپوش های پزشکی شناخته شده است و می تواند تبادل هوا را به خوبی انجام دهد و فرد استفاده کننده در حین استفاده از این روپوش های پزشکی، رضایت کاملی داشته باشد.


دوخت اسکراب جراحی با پارچه کشی


جهت دوخت اسکراب جراحی، ابتدا باید در مورد جنس پارچه آن به نتیجه برسید و زمانی که تصمیم قطعی خود را مبنی بر این موضوع گرفتید که جنس پارچه چه چیزی باشد، می توانید سفارشات خود را ثبت نمایید و با توجه به خریدهایی که انجام می دهید، در زمینه دوخت البسه ای همچون اسکراب های پزشکی اقدام نمایید.
اسکراب های جراحی را معمولا در طرح های دو تکه، بلوز و شلوار تولید می نمایند و از شکل و شمایل ساده با رنگ های متناسب با نوع فعالیت فرد استفاده کننده بستگی دارد. معمولا در بلوز آن ها جیب هایی قرار می دهند تا به راحتی بتوان از آن جهت قرار دادن وسیله های کوچک و مورد نیاز پزشکی استفاده شود.


پارچه روپوش لباس پرستاری


لباس پرستاری، موجب می شود تا تمامی پرستاران یک بیمارستان و یا محیط درمانی از لباس های یکدستی برخوردار شوند و یک نظم و انضباط خاصی در آن محیط به وجود آید. کیفیت های متنوعی را جهت دوخت این نوع لباس های پرستاری در نظر گرفته اند و هر بیمارستانی با توجه به بودجه ای که در اختیار دارد، می تواند لباس های پرستاری مورد نظر خود را خریداری نماید.
دقت کنید که این لباس ها از رنگبندی متنوعی برخوردار هستند اما معمولا بیشترین رنگی که مورد استفاده قرار می گیرد، رنگ سفید است که از پرطرفدارترین رنگ ها در محیط بیمارستان می باشد و لازم است تا از کیفیت و قیمت مناسبی هم برخوردار باشد تا خریدار راحت تر، تمامی خریدهای خود را ثبت نماید.

پارچه روپوش پزشکی در تهران
پارچه روپوش پزشکی در تهران


پارچه تترون اسکراب پزشکی :گرم بالا


همانطور که پیشتر هم بیان نمودیم، پارچه ای که باید جهت دوخت انواع اسکراب پزشکی به کار برده شود، بایستی الیاف کتان یا پنبه داشته باشد. پارچه تترون اسکراب پزشکی سفارش عمده و ارزان نیز الیاف مورد نظر ما را دارا است و می تواند به خوبی، تبادل هوا را در پی داشته باشد و بر این اساس، رضایت مشتریان را رقم بزند.
قیمت این پارچه ها معمولا بسیار مناسب است و در صورتی که ثبت سفارشات شما به شکل عمده انجام گیرد، می توانید آن پارچه را با قیمت بسیار ارزان تر و بهتری نیز خریداری نمایید و مورد استفاده قرار دهید تا به راحتی انواع اسکراب پزشکی را تولید کرده و به بازار عرضه نمایید.


جنس لباس های کادر درمان چیست؟


برای این که بتوانید پاسخ سوال جنس لباس های کادر درمان چیست؟ را بیابید لازم است بدانید که جنس لباس های این افراد اهمیت زیادی دارد زیرا در مدت زمانی که از آن استفاده می نمایند، باید احساس راحتی داشته باشند چون با افراد بیمار سر و کار دارند و باید به درمان آن ها بپردازند و نباید مشکلی برای آن ها وجود داشته باشد.
جنس لباس های این افراد باید الیافی از کتان یا نخ را دارا باشد اما جهت جلوگیری از چروک شدن و یا حفظ ظاهر پارچه، معمولا مقدار کمی پلی استر نیز در آن ها به کار می رود تا بتوان از چروک و یا لک شدن پارچه ها جلوگیری نمایند. همچنین معمولا پارچه های لباس کادر درمان را به صورت آبژاولی تولید می نمایند تا در صورت شست و شوی بسیار، هیچ مشکلی برای کیفیت و یا رنگ آن ها به وجود نیاید.

خرید پارچه اسکراب پزشکی1
خرید پارچه اسکراب پزشکی۱


بهترین پارچه روپوش پزشکی


پارچه اسکراب پزشکی را می توانید در جنس ها و همینطور کیفیت های متنوعی خریداری نمایید و مورد استفاده قرار دهید. بهترین پارچه روپوش پزشکی از نظر افرادی که از آن استفاده می نمایند، پارچه ای است که در آن احساس خوبی داشته باشید و نه زیاد بدن را گرم کند که دچار تعریق اضافی شوید و نه آنقدرها نازک باشد که به نوعی بدن نما تلقی گردد.
از آن جایی که روپوش های پرشکی به منظور یک محافظ در برابر هر نوع آلودگی مورد استفاده قرار می گیرد، باید بتوان از آن به همین منظور بهره مند شد. پس پارچه ای را می توان به عنوان بهترین پارچه در نظر گرفت که نه خیلی ضخیم باشد نه نازک، آبرفت خاصی مشاهده نشود، رنگ مناسبی را در آن مورد رنگرزی قرار داده باشند.


بهترین قیمت خرید پارچه اسکراب طرح پزشکی


برای این که بتوانید از بهترین قیمت خرید پارچه اسکراب طرح پزشکی برخوردار شوید، می توانید با روش های خرید آن ها بیشتر آشنا شوید و در مورد پارچه هایی که در این زمینه کاربرد دارند هم اطلاعاتی را کسب نمایید تا راحت تر، ثبت تمامی سفارشات خود را زده و خریدهایی که دارید را انجام دهید.
دقت کنید که عوامل بسیاری در رابطه با قیمت های خرید پارچه نقش دارند و باید با دقت بالایی به بررسی آن ها مشغول باشید، یکی از این موارد، جنس پارچه می باشد که لازم است کیفیت قابل قبولی داشته باشد و دوم این که، برند تولیدکننده باید به گونه ای باشد تا خود بیانگر میزان کیفیت پارچه بوده و دیگر نیازی به تحقیقات اضافی حس نشود.


بهترین قیمت خرید پارچه اسکراب طرح دندانپزشکی


جهت دریافت بهترین قیمت خرید پارچه اسکراب طرح دندانپزشکی می توانید از کارشناسان فروش همین مجموعه درخواست نمایید تا این لیست قیمت را در بهترین حالت ممکن در اختیار شما قرار دهند و آن باید کاملا به روز و معتبر باشد تا بتوانید با توجه به موارد گوناگون، ثبت سفارشات خود را رقم بزنید.
قیمت پارچه های اسکراب پزشکی، به این صورت می باشد که جنس پارچه، برند تولیدکننده، نوع رنگرزی آن ها، نحوه ثبت سفارش و حتی حجمی که سفارش شما بر اساس آن ثبت می گردد نیز در تعیین قیمت موثر است و می تواند قیمت های نهایی را دچار تغییراتی کند.
خرید و قیمت اسکراب پزشکی
در صورتی که تمایل به خرید و قیمت اسکراب پزشکی دارید، می توانید ابتدا، درخواست خود را مبنی بر دریافت لیست قیمت ارائه دهید و با توجه به آن، اسکراب های پزشکی مورد نیاز خود را خریداری نمایید. در واقع هرچه قیمت نهایی مشخص تر باشد، شما راحت تر می توانید حجم سفارشات خود را با توجه به بودجه ای که در اختیار دارید، مشخص کنید.
خرید اسکراب های پزشکی هم می تواند به دو صورت آنلاین و حضوری صورت بگیرد و برای انتخاب روش خرید، بایستی بدانید که کدامیک بهتر می تواند نیازهای شما را رفع نماید و راحت تر، ثبت سفارش آن چه که در نظر دارید را انجام دهید و خرید نمایید. بدون شک خریدی که هیچ گونه هزینه های جانبی اضافی برای مشتری نداشته باشد می تواند گزینه مناسبی تلقی گردد.


قیمت روپوش پزشکی و اسکراب جراحی در تولیدی


از آن جایی که روپوش های پزشکی در تنوع گوناگونی مورد تولید قرار می گیرند، پزشکان و پرستاران این توانایی را دارند تا مدل و جنس آن را خود انتخاب نمایند. این تنوعی که از آن نام بردیم نیز در رنگ و سایز پارچه هم مشاهده می شود و قیمت نهایی آن ها نیز به این موارد بستگی دارد.
قیمت روپوش پزشکی و اسکراب جراحی در تولیدی نیز به موارد فوق بستگی دارد و بدون هیچ گونه شکی، زمانی که شما قصد خرید یک روپوش پزشکی دارید که کیفیت بالایی در آن مشاهده می شود، باید صد در صد هزینه بالاتری را جهت خرید آن، متحمل شوید و یا خرید در حجم کم هم می تواند قیمت ها را بیشتر کند.


دوخت لباس فرم پزشکی


برای دوخت لباس فرم پزشکی باید قبل از هر کاری، پارچه مناسب آن را تهیه نمایید و با توجه به ویژگی هایی که دارا می باشد، فرم های پزشکی مورد نظر را تولید نمایید. معمولا الیاف های متفاوتی را جهت تولید پارچه روپوش پزشکی در نظر می گیرند که وجود هریک از آن ها موجب می شود تا هم کیفیت روپوش تغییر داشته باشد هم این که قیمت نهایی کم و زیاد شود.
معمولا دوخت فرم های پزشکی را در سایزهای مشخص و همچنین با طرح های کاملا ساده آغاز می کنند و به این ترتیب، فرد خریدار می تواند به راحتی خریدهای خود را ثبت نماید. تولیدی هایی که به دوخت این نوع پوشاک مشغول هستند با توجه به نیاز مشتری این کار را انجام می دهند و سپس تولیدات خود را روانه بازار می نمایند.


اسکراب شلوار سیزگی


اسکراب شلوار سیزگی، از آن دسته از روپوش های پزشکی می باشد که از هر نظر فوق العاده می باشد و همچنین از کیفیت بالا و خوش ساختی بسیاری برخوردار شده و آن را می توانید در فروشگاه های بسیاری خریداری نمایید. راحتی این نوع پوشاک و همینطور تنوع رنگی آن موجب شده است تا طرفداران بی شماری داشته باشد.


برندی که بیان نمودیم، در تولید این پوشاک، سال ها فعالیت داشته است و در این زمینه تجربه های فراوانی دارد که در نهایت موجب شده است تا بهترین و باکیفیت ترین محصولاتی با این شکل و شمایل را تولید نماید و به بازار عرضه دارد. این برند در میان پرستاران و پزشکان، طرفداران بسیاری دارد و خرید و فروش خوبی را شاهد می باشد.


انواع اسکراب پزشکی


لباس های اسکراب پزشکی انواع گوناگونی دارد و شما نیز می توانید، انواع اسکراب پزشکی را در مدل های ساده و طرح دار مشاهده نمایید و هر آن چه که تمایل دارید را سفارش دهید و خریداری نمایید. اسکراب ها در سایزهای متنوع، کوتاه و بلند تولید می شوند و فرد خریداری امکان انتخاب هریک از مدل های فوق را دارد.
توجه داشته باشید که اسکراب را در رنگ های متنوعی تولید می کنند و شما با توجه به نوع مصرف خود در محیطی که مد نظر دارید، می توانید یک رنگ را انتخاب کنید و خرید خود را ثبت نمایید. در حال حاضر هم اسکراب های طرح دار، طرفداران زیادی پیدا کرده اند و فروش بالایی هم در آن ها مشاهده می شود. جهت خرید انواع اسکراب پزشکی هم باید ویژگی هایی که مد نظر دارید را دقیقا مطرح نمایید تا خرید شما بر اساس آن چه در نظر خود دارید، صورت گیرد.


عرضه عمده اسکراب پزشکی پارچه ای


پارچه اسکراب پزشکی از مهم ترین پارچه هایی است که جهت دوخت انواع روپوش های پزشکی به کار برده می شود و باید از کیفیت قابل توجهی برخوردار باشد. عرضه عمده اسکراب پزشکی پارچه ای به این صورت است که می توانید آن را در هر حجمی که تمایل دارید، تهیه کنید و هیچ گونه مشکلی از نظر قیمتی برای شما وجود نخواهد داشت.
همچنین توانایی این را هم دارید تا پارچه مورد نظر خویش را در طرح و رنگ هایی که تمایل دارید، سفارش دهید و حجم آن را هم تعیین کنید تا بر اساس نوع نیاز شما، تولید انجام گیرد و به شما تحویل شوند. در سفارشات عمده دقت داشته باشید تا دقیقا همان چیزی که مد نظر دارید را درخواست دهید و ثبت کنید زیرا به هر حال حجم آن ها به گونه ای است که نمی توانید سفارش را پس بفرستید و یا تولیدات دیگری داشته باشید.

پارچه اسکراب پزشکی دیجی کالا
خرید پارچه اسکراب پزشکی مردانه
قیمت پارچه اسکراب پزشکی شیراز
قیمت پارچه اسکراب سیزگی تهران
قیمت پارچه اسکراب طرح دار زنانه

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات تماس


پروژه ها


پارچه های لباس کار
پارچه های فرم مدارس
پارچه های بیمارستانی

ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل
تماس با پود