خرید عمده پارچه تترون سفید : نخی

خرید عمده پارچه تترون سفید : نخی

پارچه تترون سفید در عرض مختلف را می توانید با روش عمده و با قیمت بسیار مناسب تر از بازار از مجموعه ی ما به شکل اینترنتی و آنلاین تهیه نمایید و مورد استفاده قرار بدهید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: تهران نیما محمد نژاد: ۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴– شهرستان ها: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

پارچه تترون چیست و چه کاربردهایی دارد؟


همان طور که می دانید پارچه تترون یکی از پرمصرف ترین و پرفروش ترین پارچه ها در بازار می باشد.
از این پارچه در موارد و مصارف گوناگون بهره برده می شود، به همین دلیل تمامی کارخانه ها و نساجی ها با استفاده از جدیدترین فناوری ها و دستگاه ها سعی بر تولید بهترین و بالاترین میزان کیفیت پارچه تترون سفید در عرض مختلف دارند.
پارچه های تترون هم مانند سایر پارچه ها مشخصاتی دارا هستند که همین موارد سبب می گردد تا با استفاده از آن ها پوشاک گوناگونی مورد تولید قرار بگیرند.
پارچه های تترون از الیاف فلامنت و همچنین پلی استر ویسکوز تشکیل شده اند و به این ترتیب و با استفاده از این مواد اولیه مورد تولید قرار می گیرند.
پارچه های تترون را در عرض های مختلف مورد تولید قرار می دهند که عبارت است از عرض ۹۰، ۱۱۰، ۱۵۰، ۱۸۰، ۲۰۰ و ۳۰۰ سانتی متر که هرکدام مصارف مختلفی دارند

قیمت پارچه تترون سفید دیجی کالا قیمت پارچه تترون سفید عرض سه متر قیمت پارچه سفید ارزان قیمت پارچه تترون سفید عرض ۹۰ قیمت پارچه تترون سفید ژاپنی قیمت پارچه تترون اعلا قیمت پارچه تترون 4000
قیمت پارچه تترون سفید دیجی کالا قیمت پارچه تترون سفید عرض سه متر قیمت پارچه سفید ارزان قیمت پارچه تترون سفید عرض ۹۰ قیمت پارچه تترون سفید ژاپنی قیمت پارچه تترون اعلا قیمت پارچه تترون ۴۰۰۰

و هر تولیدی با توجه به نوع مصرفی که از آن انتظار دارد، نسبت به خرید این پارچه اقدام می نماید.
از جمله موارد مصرف این پارچه تترون هم می توان گزینه های ذیل را نام برد که عبارت هستند از:
تترون های پیراهنی که مخصوص تولید پیراهن های مردانه و زنانه می باشند و معمولا از پارچه تترون با عرض ۱۵۰ در تولید این موارد بهره برده می شود.
تترون های مقنعه ای که معمولا عرض ۹۰ بهترین نوع آن می باشد اما در حال حاضر هر تولیدی بنا بر الگوی دوختی که دارد از یک نوع عرض بهره می برد.
تترون های بیمارستانی که معمولا از عرض های ۱۵۰ و ۳۰۰ سانتی متری استفاده می کنند و پارچه تترون عرض سه متر بالاترین میزان درخواست تولید را در میان کارخانه ها دارا می باشد.
تترون های ملحفه ای و تترون های مخصوص تولید پیژامه که همان طور که متوجه شدید هر تولیدی بنابر الگوی دوختی که دارد عرض مورد نظرشان را تعیین می نماید و بر همان اساس به کارخانه و یا نساجی مورد نظرش، درخواست خرید خود را می دهد.
قیمت پارچه سفید ملحفه ای هم نسبت به سایر پارچه ها مناسب تر است و شرایط بهتری را برای فرد ایجاد می کند تا بتواند بهتر خریدش را ثبت نماید و سود بالاتری را به دست بیاورد.

 پارچه تترون سفید در عرض مختلف

کارخانه های تولید پارچه تترون


لازم به ذکر است که در تمامی شهرهای کشورمان، کارخانه هایی قرار گرفته اند که در زمینه ی تولید انواع پارچه تترون فعالیت دارند.
برخی از این کارخانه ها با عنوان برند فعالیت می نمایند و توانسته اند که بالاترین میزان کیفیت را به نمایش بگذارند و بر اساس همین موارد، به عنوان یک برند محبوب و معروف مورد پذیرش قرار بگیرند.
این مورد البته به این معنا نمی باشد که هر کارخانه ای که برند نیست، کیفیت محصولاتش پایین می باشد بلکه می توان این معنا را برایش در نظر گرفت که توانایی رقابت با کارخانه های بزرگ را به هر دلیلی نداشته است.
پارچه تترون سفید در عرض مختلف را در این کارخانه ها مورد تولیدی قرار می دهند و شما به عنوان یک مشتری و یا فردی که تولیدی دارید، می توانید آن را به راحتی خریداری نمایید.
این کارخانه ها در برخی از شهرها شهرت بالاتری دارند و اصلا لازم نیست جهت تبلیغ محصولاتشان کار خاصی انجام بدهند و فقط کافیست بگویند که در کدام شهر محصولاتشان را مورد تولید قرار می دهند.

قیمت پارچه تترون سفید دیجی کالا قیمت پارچه تترون سفید عرض سه متر قیمت پارچه سفید ارزان قیمت پارچه تترون سفید عرض ۹۰ قیمت پارچه تترون سفید ژاپنی قیمت پارچه تترون اعلا قیمت پارچه تترون 4000
قیمت پارچه تترون سفید دیجی کالا قیمت پارچه تترون سفید عرض سه متر قیمت پارچه سفید ارزان قیمت پارچه تترون سفید عرض ۹۰ قیمت پارچه تترون سفید ژاپنی قیمت پارچه تترون اعلا قیمت پارچه تترون ۴۰۰۰


دلیل مصرف بالای تترون سفید


آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید گه چه مسائل و مواردی سبب می گردند تا یک پارچه خواهان بیشتری داشته باشد و در حجم های بیشتر مورد خرید و فروش قرار بگیرد؟
در میان تمامی پارچه ها، پارچه تترون بالاترین میزان طرفدار و در عین حال فروش را دارد که به بررسی علل آن می پردازیم.
در میان مشخصاتی که پارچه ها دارا هستند، یک سری به عنوان مشخصه های خوب عمومیت پیدا کرده اند که عبارت هستند از لطافت، سادگی و ظرافت که با توجه به آن ها خرید و فروش آن ها کم و زیاد می شود.
مبحث قیمت هم در این میان اهمیت زیادی دارد و پارچه هایی که ساده هستند و قیمت مناسبی دارند و از لطافت و ظرافت هیچ چیزی کم ندارند همیشه به عنوان پارچه ی خوب در نظر گرفته می شوند و فروش بالایی هم دارا هستند.
پارچه تترون سفید در عرض مختلف و یا به طور کلی هر نوع پارچه تترونی دارای این مشخصات است و به همین سبب طرفداران زیادی دارد و فروش آن بی نهایت بالا است.
قیمت پارچه سفید ملحفه ای هم بسیار مناسب می باشد و همین مورد سبب می گردد تا با توجه به میزان کیفیتی هم که در آن مشاهده شده است، افراد به خرید آن بیشتر روی بیاورند.

 پارچه تترون سفید در عرض مختلف


پارچه تترون سفید در عرض های مختلف


در میان تمامی رنگ های پارچه تترون می توان یک رنگ را معرفی کرد که بالاترین میزان طرفدار را دارد و به عنوان پرفروش ترین رنگ تترون شناخته شده است.
پارچه تترون سفید پرفروش ترین رنگ این پارچه این پارچه می باشد و آن را می توانید در عرض های مختلفی تهیه نمایید و مورد استفاده قرار بدهید.
پارچه تترون سفید در عرض مختلف در کارخانه های مختلفی تولید می شود و این به شما بستگی دارد که تمایلتان به خرید از کدام نساجی می باشد.
رنگ های دیگر هم کاربردهای فراوانی دارند اما با توجه به نوع نیاز مردم و استفاده کنندگان به این نتیجه رسیدیم که رنگ سفید متقاضیان خرید بیشتری دارد و در عین حال از عرض سه متر آن بالاترین استفاده می شود.
یعنی پارچه تترون عرض سه متر با رنگ سفید را می توانید در بازار راحت تر و با قیمت مناسب تری پیدا کنید که از جمله کاربردهای آن تولید ملحفه های مورد نیاز در هر مرکز می باشد.

 پارچه تترون سفید در عرض مختلف


پارچه تترون بیمارستانی


یکی دیگر از انواع پارچه تترون، نوع بیمارستانی آن می باشد که می توان بیمارتسان ها و مراکز درمانی را بالاترین و پرمصرف ترین مجموعه ها دانست که از این نوع پارچه بهره می برند.
تمامی لباس های فرم بیماران که به صورت یکسان و در یک طرح دوخته می شود و در اختیار بیماران قرار می گیرند اکثرا با استفاده از این پارچه ها تهیه می شوند.
لباس های پرسنل بیمارستان ها و همچنین پزشکان و پرستاران اغلب از این پارچه دوخته می شوند و به همین دلایل است که آن ها را در تیراژهای بسیار بالا خریداری می کنند و در جهت تولید این منسوجات به کار می برند.
پارچه تترون بیمارستانی باید دارای یک سری مشخصاتی باشد که عبارت هستند از سبک بودن پارچه یعنی باید از گرماژ مناسبی آماده شده باشند، بدن نما نباشند که باز هم به همان گرماژ مرتبط است.
رنگرزی آن ها نیز به گونه ای انجام شده باشد که دوام کافی داشته باشند و برای مدت زمان زیادی رنگشان ثابت بماند و تغییری نداشته باشند.
در بیمارستان ها معمولا از پارچه های تترون با رنگ های آبی، صورتی و سفید استفاده می شود و آن ها تمایل دارند تا تترون های مورد سفارششان به صورت ضد آب ژاولی تهیه شده باشند تا در برابر شست و شوی زیاد و همچنین ضد عفونی های مکرر زمان زیادی را دوام بیاورند.

 پارچه تترون سفید در عرض مختلف


لیست قیمت تترون با عرض های مختلف


همان طور که بیان نمودیم، تترون ها را در عرض های مختلفی تولید می کنند و به مرحله ی فروش می رسانند.
لازم است بدانید که هر عرض تترونی دارای قیمت مشخص و متفاوتی با سایر عرض های آن می باشد که لازم است این تفاوت قیمتی را از مراکز اصلی جویا شوید.
برای بهبود این دغدغه ی بزرگتان خواهید توانست از طریق راه های مختلفی اقدام کنید تا بتوانید به راحتی این لیست قیمت را به دست بیاورید و بر آن اساس نسبت به ثبت سفارشاتتان قدم بردارید.
از جمله مهم ترین روش های دریافت لیست قیمت این است که قبل از هر کاری تصمیمتان بر این باشد که بتوانید لیست قیمت را به صورت مستقیم به دست بیاورید.
هرچه سعیتان بر این باشد که واسطه و دلال را در این راه کمتر نمایید از به وجود آمدن تورم و نوسانات در بازار جلوگیری خواهد کرد.
این مورد هم به نفع فروشنده و تولید کننده خواهد بود و هم این که شما به عنوان یک خریدار و مشتری در دراز مدت می توانید سود بالاتری را به دست بیاورید.
هم اکنون می توانید با استفاده از روش اینترنتی و آنلاین تمامی درخواست های خود را مطرح نمایید و فقط کافیست که به همین وبسایت مجموعه ی ما مراجعه نمایید و درخواست خود را مبی بر دریافت لیست قیمت به مشاوران و کارشناسان ما بدهید.
این لیست قیمت کاملا به روز و معتبر برای شما ارسال خواهد شد و در نهایت می توانید به راحتی با استفاده از آن ها نسبت به ثبت خریدهایتان اقدام نمایید.

 پارچه تترون سفید در عرض مختلف

فروش عمده ی پارچه تترون سفید


در حال حاضر اکثر تولید کننده و نمایندگی های این کارخانه و نساجی ها تمایل دارند تا تمامی تولیداتشان را به صورت عمده به فروش برسانند.
این عمده فروشی علاوه بر این که برای مشتری سود خوبی در پی دارد، برای فرد فروشنده و تولید کننده هم سود بالاتری دارد.
در این روش فروشنده این امکان را دارد تا تمامی تولیداتش را به صورت یکجا در معرض فروش قرار بدهد و سود خود را به صورت یکدفعه به دست آورد.
شما نیز به عنوان یک خریدار می توانید تمامی محصولاتی که نیاز دارید را به شکل عمده دریافت کنید که این امکان برایتان وجود دارد تا در عین به دست آوردن تخفیف خرید عمده، از تخفیف بیشتری که تولید کننده برایتان رد نظر می گیرد بهره مند شوید.
همچنین هزینه هیا حمل و نقل و رفت و آمدی که دارید در یک بار خرید انجام می شود در صورتی که خرید در حجم های کم، این هزینه ها را برایتان چند برابر خواهد کرد.
خرید اینترنتی پارچه تترون سفید یکی از روش هایی است که می توانید با استفاده از آن هر حجمی که از این پارچه ها تمایل دارید را خریدار یکرده و مورد استفاده قرار بدهید.

 پارچه تترون سفید در عرض مختلف

فروش تترون به صورت اینترنتی


کارخانه ها هر کدام برای این که بتوانند علاوه بر معرفی هرچه بیشتر خودشان، فروش بالاتری را تجربه نمایند نسبت به راه اندازی مراکز فروشی معتبر اقدام نموده اند.
این مراکز فروش در هر شهری می توانند قرار داشته باشند و فروش خودشان را هم دارند.
خرید اینترنتی پارچه تترون سفید طرفدار زیادی دارد زیرا افراد می توانند به راحتی نسبت به این شکل از خرید اقدام کنند و کار برای این افراد راحت تر شده است.
این روش از روش های مدرن می باشد که با توجه به پیشرفت در علم و تکنولوژی به دست آمده است و به خوبی توانسته با توجه به مزایایی که دارد به عنوان روش جایگزین سایر روش ها مورد استفاده قرار بگیرد.
در این روش شما فقط به وبسایت ما مراجعه می نمایید و علاوه بر دریافت اطلاعات بسیار زیاد در مورد محصول و همچنین قیمت به روز آن ها، درخواست خرید خود را در کوتاه ترین زمان ممکن به ثبت می رسانید.
خرید به صورت اینترنتی شما را به زمان و مکان محدود نمی کند و می توانید در هر زمانی که تمایل به خرید داشتید حتی زمانی که غیر از تایم اداری و یا در هر مکانی که به اینترنت دسترسی دارید حتی مکان غیر از محیط کارخانه و مراکز فروش آن، نسبت به خرید اقدامات لازم را انجام بدهید.
با توجه به این که قیمت تترون در مقایسه با سایر پارچه ها کمتر است، فروش بالاتری را دارا می باشد و پارچه تترون سفید در عرض مختلف را هم می توانید با استفاده از این روش تهیه نمایید.
در حالت کلی لازم است بدانید که خرید تترون به صورت اینترنتی طرفداران زیادی دارد و افراد بسیاری هستند که تمامی خریدهای خودشان را با استفاده از این روش انجام می دهند.

قیمت پارچه تترون سفید دیجی کالا
قیمت پارچه تترون سفید عرض سه متر
قیمت پارچه سفید ارزان
قیمت پارچه تترون سفید عرض ۹۰
قیمت پارچه تترون سفید ژاپنی
قیمت پارچه تترون اعلا
قیمت پارچه تترون ۴۰۰۰

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات تماس


پروژه ها


پارچه های لباس کار
پارچه های فرم مدارس
پارچه های بیمارستانی

ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل
تماس با پود