خرید پارچه ترگال رنگ مستقیم عمده با قیمت دست اول

خرید پارچه ترگال رنگ مستقیم عمده با قیمت دست اول

خرید پارچه ترگال رنگ مستقیم عمده با قیمت دست اول همیشه جذاب برا ی تولید کنندگان بوده ،برای اینکه سود بیشتری دارد تا از دلالان ،۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰ خرید مستقیم و دلچسب از کارخانه را با تجربه کنید.

آنچه در این مقاله می خوانید:

  • نحوه تولید پارچه ترگال رنگ مستقیم چگونه است؟
  • مهم ترین مصارف پارچه ترگال رنگ مستقیم
  • از کجا پارچه ترگال بیمارستانی خوب بخریم؟
  • مرکز خرید پارچه ترگال رنگ مستقیم از درب کارخانه

خرید پارچه ترگال رنگ مستقیم با قیمت دست اول کارخانه برای مراکز تولیدکننده اهمیت زیادی پیدا می کند، این مجموعه با ارائه پارچه های ترگال از درب کارخانجات تولید کننده امکان دسترسی به کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه را برای خریداران عمده فراهم کرده است. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

نحوه تولید پارچه ترگال رنگ مستقیم چگونه است؟

پارچه های ترگال جزء پارچه های پرمصرف است، که در حال حاضر رونق خرید و فروش این پارچه ها بسیار زیاد می باشد.

در روند تولید کارخانه ‌های ترگال از الیاف پنبه، پلی استر و فلامنت استفاده می‌ کنند، که هر چه حجم الیاف پنبه بیشتر باشد در نتیجه کیفیت پارچه ترگال بالاتر می‌ رود.

همه ما می ‌دانیم که پارچه های ترگال را در کارخانجات نساجی، ابتدا با قرار دادن الیاف خام پنبه و پلی استر به صورت مسطح مورد بافت قرار می دهند و پس از پایان مرحله بافندگی، پارچه ها به بخش رنگرزی انتقال پیدا می کنند.

پارچه ترگال چیست	
پارچه ترگال مانتویی	
جنس کتان ترگال
پارچه ترگال چیست پارچه ترگال مانتویی جنس کتان ترگال

در کارخانجات نساجی از شیوه ‌های مختلفی برای رنگرزی پارچه های ترگال نیز استفاده می‌ شود که هر شیوه با توجه به نوع رنگ، مدت زمان صرف شده برای به دست آمدن رنگ مد نظر و بسیاری از شرایط دیگر موجب می ‌شود تا پارچه ‌هایی باکیفیت های مختلف تولید گردد.

پارچه ترگال رنگ مستقیم یکی از پارچه هایی است که در این کارخانجات مورد رنگرزی قرار گرفته و به دلیل اینکه قیمت مناسب تری دارد، موارد استفاده و کاربرد آن بسیار زیاد است.

معمولاً شیوه رنگ مستقیم پارچه ترگال با کمک گرفتن از دو دستگاه جت و دستگاه ژیگر صورت می پذیرد، که پارچه های تولید شده با هر کدام از این دستگاه ها موارد استفاده و کاربردهای مشخصی دارند.

در اینجا سعی می کنیم به نحوه تولید پارچه ترگال رنگ مستقیم توسط دو دستگاه مهم جت و ژیگر بپردازیم:

  • نحوه رنگرزی با دستگاه ژیگر 

ماشین رنگرزی ژیگر یکی از دستگاه‌ های رنگرزی، که برای پارچه های بافته شده کاربرد دارد. راول کار این ماشین بسیار ساده است و معمولاً پارچه را بر روی غلطک های آب می ‌پیچند، که از میان غلطک های راهنما و از حمام رنگ ته ماشین عبور کرده و بر روی غلتک های بعدی پیچیده می شود، که به هر بار حرکت این غلتک ها یک پاساژ یا پاس می گویند و حتماً باید این حرکت ها به تعداد زوج صورت بگیرد.

به طور کلی این دستگاه از چند قسمت مانند حمام رنگ، لوله افقی افشانه و غلتک های متفاوت تشکیل شده که هر کدام از این ابزارها کمک می کنند تا مراحل رنگرزی باکیفیت بالاتری صورت می پذیرد.

برای فرم مدارس از پارچه های رنگ ثابت و غیر مستقیم استفاده کنید

نساجی پود

برا ی اشنایی با پارچه ترگال ری اکتیو روی لینک زیر کلیک کنید

buy-and-sell-tergal-reactive-fabric-in-bulk-from-the-factory

همچنین ابزارهای کنترل دما نیز در این حمام ها قرار می گیرد تا دمای رنگ حداقل ۱۲۰ درجه سانتیگراد باشد، تا به خوبی بتواند در بین الیاف پارچه نفوذ پیدا کند.

 پارچه هایی که با این شیوه مورد رنگرزی قرار می ‌گیرند مقاومت کمتری در برابر نور خورشید و آفتاب دارند؛ به همین جهت بهتر است از این نوع پارچه ها برای تولید البسه هایی که در فضاهای بسته کاربرد دارند استفاده شود.

پارچه کتان ترگال
  • نحوه رنگرزی با دستگاه جت

ماشین جت رنگرزی جزء تکنولوژی‌ های بسیار خاصی است، که در جهت رنگرزی پارچه های تار و پودی کاربرد دارد. این دستگاه از دیگ ‌های بزرگ تشکیل شده، که جنس بدنه آن ها از استیل ضد زنگ می باشد.

 این شیوه از رنگرزی به دلیل معضل کم آبی در کشور ما، جزء شیوه های پر طرفدار محسوب می شود، که صرفه جویی قابل توجهی در مصرف آب هم دارد.

پارچه ترگال لباس مدرسه :ری اکتیو

به طور کلی پارچه را درون دیگ مخزن قرار داده و آرام آرام دمای آب را بالا می برند تا به ۸۰ درجه سانتیگراد برسد، در چنین دمایی الیاف پارچه آماده پذیرش رنگ هستند و با شیب مشخصی این دما را تا ۱۲۰ درجه افزایش می ‌دهند، سپس رنگ ترکیب شده با میکسرهارا به مخزن اضافه می کنند تا وارد الیاف تار و پود پارچه شود.

پارچه های ترگال که با این شیوه مورد رنگرزی قرار می ‌گیرند در برابر آفتاب مقاومت بالاتری دارند؛ به همین جهت کاربرد این پارچه ها برای برخی از البسه بیشتر می گردد.

پارچه ترگال رنگ مستقیم

مهم ترین مصارف پارچه ترگال رنگ مستقیم

پارچه ‌های ترگال رنگ مستقیم به دلیل اینکه با توجه به شیوه های رنگرزی خاص هزینه های کمتری را به دنبال دارند، بیشتر مورد استفاده در تولید برخی از البسه قرار می گیرند.

داشتن گرماژ ۲۳۰ گرم و عرض ۱۵۰ گرم، سبب شده تا به آسانی بتوان برای تولید البسه های مختلف از این پارچه استفاده کرد.

بهترین پارچه ترگال بیمارستانی را از لحاظ کیفیت و قیمت می ‌توان از میان پارچه ‌های ترگال رنگ مستقیم انتخاب کرد؛ زیرا هزینه های این مراکز را تا حد زیادی پایین می آورد.

اما به طور کلی مصارف پارچه ترگال رنگ مستقیم بسیار زیاد است، که در اینجا مهمترین آنها را ذکر می کنیم:

  • برای تولید لباس فرم قنادی
  • برای تولید لباس فرم نانوایی
  • برای تولید منسوجات مختلف بیمارستانی
  • برای تولید برخی از انواع لباس کار در شرایط مختلف
خرید پارچه ترگال تک اصفهان
خرید پارچه ترگال تک اصفهان

از کجا پارچه ترگال بیمارستانی خوب بخریم؟

خرید پارچه ترگال مناسب برای مصارف بیمارستانی اهمیت زیادی پیدا می ‌کند که این پارچه ها را باکیفیت خوب و قیمت مناسب تر تهیه کنند.

معمولاً مراکز درمانی و یا تولید کنندگان البسه های بیمارستانی بهشکل مستقیم اقدام به خرید عمده پارچه ترگال می کنند، تا هم از کیفیت پارچه ها و قیمت آنها اطمینان داشته باشند.

اما اینکه از کجا پارچه ترگال بیمارستانی خوب بخریم؟ سوال مهمی است که برای خریداران به وجود می آید.

کارخانجات تولید کننده می تواند پیشنهاد مناسبی باشد؛ اما برای همه افراد امکان رفتن به درب کارخانجات وجود ندارد.

مراکز عرضه و پخش مستقیم که به شکل عمده پارچه های خود را از کارخانجات تهیه می کنند می توانند جزء بهترین گزینه‌ ها محسوب شوند.این پارچه با بافت کجراه ،و رنگ ضد وایتکس به پارچه کجراه سبز خمی معروف است.

پارچه ترگال سفید
پارچه ترگال سفید

مرکز خرید پارچه ترگال رنگ مستقیم از درب کارخانه

خرید پارچه ترگال رنگ مستقیم سبب شده تا هزینه ‌های بسیاری از مراکز تولیدی کاهش پیدا کند؛ زیرا این پارچه علاوه بر کیفیت مناسبی که دارد به علت شیوه های رنگرزی خاص از قیمت‌ های کمتری هم برخوردار می باشد.

این مرکز خرید با ارائه پارچه های ترگال رنگ مستقیم از درب کارخانه تولید کننده، سعی کرده تمام واسطه ها را حذف کند.

حذف کامل واسطه ها سبب می ‌شود تا دلالان نتوانند در این معاملات حضور پیدا کنند و امکان عرضه پارچه درجه یک و قیمت مناسب تر به وجود می آید.

در صورت نیاز به کم کردن هزینه های تولیدی و تهیه پارچه های ترگال مرغوب با کارشناسان فروش این مجموعه ارتباط برقرار نمایید.

معایب پارچه ترگال چیست ؟پارچه ترگال چروک می شود؟

پارچه ترگال کش ندارد و به همین دلیل امکان کمی چروک پذیری دارد.خرید پارچه فرم مدارس با قیمت روز سال 1402

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات تماس


پروژه ها


پارچه های لباس کار
پارچه های فرم مدارس
پارچه های بیمارستانی

ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل
تماس با پود