خرید و فروش اینترنتی پارچه ترگال فرم مدارس در تهران ۱۴۰۳

خرید و فروش اینترنتی پارچه ترگال فرم مدارس در تهران ۱۴۰۳

خرید و فروش اینترنتی پارچه ترگال فرم مدارس در تهران ۱۴۰۲،مشاوره رایگان ۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴

برند پارچه فرم مدارسجنس پارچه فرم مدارس
نساجی تکترگال و کجراه
نساجی کاماشپارچه پرشیا
نساجی فدکپارچه ترگال
نساجی درنا ،کمند ،سیب ،گلنازپارچه تترون

برای خرید سریع می توانید وارد لینک زیر شوید

https://miladarshadi.com/product/purchase-and-price-of-isfahan-tergal-tek-fabric/

ارسال کاتالوگ رایگان ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

فروش اینترنتی پارچه ترگال
فروش اینترنتی پارچه ترگال

پارچه ترگال فرم مدارس چیست ؟

از پارچه ترگال در لباس های کار ، ملحفه ،لباس های بیمارستان ، پوشاک فرم مدرسه و … استفاده می شود . ولی بطور کلی پارچه ترگال برای کار های پرتحرک مناسب است.

همینطور پارچه‌های ترگال جزو پارچه‌های محبوب صنعت نساجی هستند و در تنوع بالایی هم تولید وعرضه می‌ شوند.

با توجه به تنوع و گستردگی پارچه ترگال، موارد استفاده و کاربرد آن‌ها نیز بسیار زیاد است و تقریباً می شود گفت که پارچه ترگال یک بخش بسیار مهم در صنعت نساجی محسوب می‌ شود.

فروش اینترنتی پارچه ترگال
قیمت پارچه ترگال مدارس

قبل از خرید و فروش اینترنتی پارچه ترگال فرم مدار س ،حتما از اتحادیه پارچه فروش ها استعلام بگیرید ،مواظب ضرر و زیان مالی خود باشید.

نساجی فون

انواع پارچه ترگال برای فرم مدارس ،مشکی ،سرمه ای و سفید

پارچه های ترگال در دو نوع شامل ترگال ساده و کجراه توسط کارخانه های نساجی تولید می‌شوند. نکته مهم اینکه در بازار برای پارچه ترگال ساده فقط واژه «ترگال» و برای ترگال کجراه فقط واژه «کجراه» استفاده می شود.

یکی از تفاوت های پارچه ترگال و کجراه این است که در سطح پارچه کجراه خطوط کجی در بافت این نوع از ترگال مشاهده می‌ شود که در نوع ساده آن وجود ندارد.

فروش اینترنتی پارچه ترگال
فروش اینترنتی پارچه ترگال

خرید اینترنتی پارچه ترگال برای فرم مدارس در تهران و شهرستان ها

پارچه های مورد استفاده برای فرم مدارس باید از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار باشد؛ به شکلی که دانش‌ آموز بتواند در طول سال تحصیلی به راحتی از آن استفاده کند بدون اینکه در طول سال دچار افت کیفیت شود. از آنجایی که بافت پارچه ترگال به نسبت از مقاومت بالایی برخوردار است، خرید اینترنتی پارچه ترگال برای دوخت فرم مدارس پیشنهاد می ‌شود.

بنابراین تنوع داشتن در رنگ، مقاومت بالا و قیمت مناسب، پارچه ترگال را برای تولید روپوش مدارس به یک گزینه مناسب تبدیل کرده و از آن جایی که خانواده ها به صورت (بشور بپوش) استفاده می کنند، پارچه ترگال را به یک گزینه ی ایده آل بدل کرده است. همچنین برای تولید روپوش و لباس فرم مدارس، باید به نکاتی همچون داشتن قدرت خرید، جنسیت و موارد دیگر دقت کرد که پارچه ترگال می تواند پاسخگوی مناسبی  برای این موارد باشد.یکی از برند های معتبر در ایران پارچه ترگال نساجی تک می باشد ،برای آشنایی با این پارچه روی لینک https://poood.ir/purchase-and-price-list-of-tergal-and-kajrah-tek-fabrics-from-the-factory/ کلیک کنید.

فروش اینترنتی پارچه ترگال
فروش اینترنتی پارچه ترگال

خرید پارچه فرم مدارس ترگال کجراه مستقیم از کارخانه بدون واسطه ۱۴۰۲

از مهم ترین موضوعاتی که متقاضیان زمان خرید پارچه ترگال بدان می پردازند، گرفتن قیمت پارچه فرم مدارس است. شرایط امروز بازار موجب شده که کسب و کارهای مختلف جنبه رقابتی به خود بگیرند. به گونه ای که هر تولید کننده‌ برای بدست آوردن سود بیشتر به دنبال خرید کالای ارزان ‌تر است.

لازم به ذکر است که قیمت پارچه‌ ترگال برای فرم مدارس در هر کارخانه با دیگری فرق دارد و هر تولید کننده ای پارچه‌ های خود را با قیمتی که قابل رقابت باشد به بازار عرضه می‌ کند. از دلایل اصلی تفاوت قیمت تولیدکننده ها، قیمت نخ و اجرت شرکت‌های تولیدکننده پارچه است. در نتیجه این دو موضوع موجب می ‌شود تا قیمت نهایی پارچه هر کارخانه با کارخانه دیگر متفاوت باشد.یکی از برند های معتبر و اقتصادی پارچه ترگال بافتین می باشد ،برای اشنایی با پارچه ترگال بافتین اینجا را کلیک کنید.

فروش اینترنتی پارچه ترگال
پارچه ترگال سفید

کاربردهای عمومی پارچه ترگال مدارس ،ترگال مانتویی و ترگال اسکراب پزشکی

این نوع پارچه به دلیل مقاومت بالایی که دارد در صنایع گوناگون به عنوان لباس کار هم مورد استفاده قرار می گیرد. به طور معمول دارای دو نوع ساده و کج راه است و داشتن قیمت مناسب بر محبوبیت این پارچه افزوده است.

فروش اینترنتی پارچه ترگال
فروش اینترنتی پارچه ترگال

موارد استفاده پارچه ترگال درجه یک این پارچه عبارتند از :

  • برای لباس کار
  • پارچه ترگال  برای لباس فرم مدارس
  • ملحفه
  • مانتو
  • لباس بیمارستانی

تاثیر رنگ پارچه در قیمت پارچه ترگال و کجراه

معمولاً بین رنگ های یک جنس ثابت، اختلاف قیمت وجود دارد. مثلاً پارچه ترگال سفید، یک قیمت متفاوت با پارچه کجراه سرمه ای دارد. به دلیل اختلاف قیمتی که بین مواد اولیه رنگ ها در بخش رنگرزی پارچه وجود دارد، هر رنگ یا یک طیف رنگی خاص، ممکن است قیمت متفاوتی داشته باشد. توضیح اینکه در این اختلاف قیمت همیشه یک اصل ثابت وجود دارد: رنگ های روشن از رنگ های سیر ارزان تر هستند.

بیشتر کارخانه های تولید کننده پارچه ترگال برای هر رنگ کد خاصی را لحاظ می کنند. کارخانه ها در لیست قیمتی خود، کدها را در گروه هایی دسته بندی کرده و هر گروه رنگ یک قیمتی دارد که با توجه به آن لیست، قیمت ها را مشخص می کنند.

البته که این یک اصل همیشگی نیست. بعضی از کارخانه ها هم با توجه به استراتژی های فروش خود، ممکن است تمام رنگ ها را با یک قیمت عرضه کنند.

خصوصیات یک پارچه ترگال مناسب چیست؟

  1. ثبات داشتن در رنگ
  2. داشتن تراکم مناسب
  3. تل نشدن (گوله نشدن)
  4. ثبات سایشی
  5. استقامت بالا

موارد استفاده از این پارچه چنین ایجاب می کند که این پارچه در برابر شستشو، ضد عفونی کردن و… ثبات رنگ بالایی داشته باشد. داشتن استقامت بالا در برابر سایش و کشش در این پارچه هم، آن را برای کارهای پرتحرک مناسب می سازد. پارچه ترگال از لحاظ اقتصادی هم به صرفه و ارزان بوده و در صورت شناختن منابع اصلی تولید و فروش، می توان تولیداتی با قیمت مناسب داشت.

اطلاعات فنی درباره پارچه ترگال ساده و پارچه کجراه

این نوع پارچه ها از نوع تخت بافت به شمار می روند که از شبکه منظمی از الیاف در طول و عرض، و در هم تنیدگی آن ها با عرض ۱۵۰ سانتیمتر تشکیل می شوند. به الیاف مورد استفاده در طول پارچه در اصطلاح تار یا چله گفته می شود و الیاف مصرفی در عرض پارچه، پود نامیده می شود.

تار پارچه ترگال ساده یا چله آن از الیافی به نام ( پلی استر – ویسکوز ) است.

توضیح اینکه هر نخ یا همان الیاف دارای یک نمره است که به ضخامت، قطر و وزن نخ مربوط می شود. نمره نخ تار پارچه ترگال، یا همان – پلی استر ویسکوز- ۲/۳۰ است. البته این نمره نخ در بازار به نام سی دولا هم شناخته می شود.

سخن آخر

خرید پارچه ترگال در فصل بهار و تابستان هم خیلی پیشنهاد می‌ شود. البته که استفاده کردن از این نوع پارچه‌ ها محدود به بهار و تابستان نیست، بلکه از ترگال به همراه پشم و شیشه در پاییز هم می‌ شود استفاده کرد. زمانی که ترگال با پشم و شیشه ضخیم می ‌شود می‌ توان از آن به جای پارچه کتان هم استفاده کرد.

هر ساله به دلیل تقاضای بالای پارچه ترگال متراژ بالایی از پارچه ترگال در مدل های ساده و کجراه در رنگبندی مختلف با برندهای متفاوت تولید و روانه بازار می ‌شوند. کارخانه‌ های زیادی هستند که در زمینه تولید پارچه ترگال در حال فعالیت هستند.

از آنجایی که امروزه تهیه نیازهای اکثر مردم از طریق فروشگاه های اینترنتی انجام می شود، شما می توانید برای خرید پارچه فرم مدارس و گرفتن قیمت پارچه فرم مدارس از سایت ما دیدن کرده و برای دریافت قیمت و مشاوره با ما تماس بگیرید.

اطلاعات تماس


پروژه ها


پارچه های لباس کار
پارچه های فرم مدارس
پارچه های بیمارستانی

ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل
تماس با پود