قیمت و خرید پارچه کجراه گلد بافت

قیمت و خرید پارچه کجراه گلد بافت
رنگقیمت کجراه
روشن۷۹۰۰۰
تیره ۸۶۰۰۰
ویژه۹۶۰۰۰
سفید۷۳۰۰۰خرید پارچه ترگال کجراه گلد بافت دهق

پارچه‌های متنوعی برای دوخت فرم مدارس استفاده می‌شوند و انتخاب بهترین پارچه بستگی به عوامل مختلفی دارد، از جمله:

برای فرم مدارس، پارچه‌هایی با محتوای مناسب و مقاوم انتخاب شوند. بهتر است پارچه‌هایی با درصد بالایی از الیاف مصنوعی مانند پلی استر استفاده شود، زیرا این پارچه‌ها معمولاً مقاومت بالا و کم‌آب‌گیری مناسبی دارند.خرید پارچه ترگال کجراه گلد بافت دهق با بهترین مواد اولیه تولید می شود،برای خرید پارچه ترگال کجراه گلد بافت دهق تماس بگیرید.۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴

پارچه ترگال کجراه کلد بافت
پارچه ترگال کجراه کلد بافت

عکس پارچه ترگال کجراه گلد بافت

پارچه‌های مختلف می‌توانند برای فرم‌های اداری استفاده شوند، اما انتخاب بهترین پارچه بستگی به چند عامل دارد، از جمله استفاده مداوم، نوع فرمالیتهای محیط اداری، آب و هوا و نیازهای خاص شما. در زیر تعدادی از پارچه‌های معمول برای فرم‌های اداری را می‌آورم:

پارچه‌های کجراه گلد بافت : این پارچه‌ها به دلیل ظاهر مقاوم و فرمال انتخاب خوبی برای فرم‌های اداری هستند. ضخامت و گرمایی که ارائه می‌دهند، آن‌ها را برای فصول سرد مناسب می‌کند.

پارچه‌های ترگال گلد بافت : ترگال یک پارچه خنک و راحت است که برای فصول گرم مناسب است. این پارچه باعث ایجاد یک ظاهر کمی غیرفرمالتر می‌شود، اما بسته به نیازهای محیط اداری، ممکن است مناسب باشد.

پارچه‌های سابله کش گلد بافت: پارچه‌هایی که از ترکیب مواد مختلف مثل پنبه و پلی‌استر ساخته می‌شوند، می‌توانند ترکیبی از راحتی و فرمالیت را ارائه دهند. این نوع پارچه‌ها معمولاً مقاومت به چروک خوبی دارند و مناسب می‌توانند باشند.پارچه کجراه شلواری سابله کش بهترین انتخاب برای کت و شلوار و فرم مدارس است.

پارچه‌های شبه فاستونی: این نوع پارچه‌ها اغلب به عنوان پارچه‌های زنانه و فمینین شناخته می‌شوند، اما بسته به طراحی و نوع پارچه، می‌توانند برای فرم‌های اداری هم استفاده شوند.

پارچه‌های تترون گلد بافت: پارچه‌هایی مانند کرپ و شیفون که تا حدودی شفافیت دارند، معمولاً در مواقعی که نیاز به لباس‌های کمی متفاوت تر و اغلب در فصل گرم استفاده می‌شود.

هنگام انتخاب پارچه، بهتر است با توجه به نیازهای اداری خود، بهره‌برداری راحت، مراقبت و نگهداری آسان، مناسبت با محیط اداری و فصل تصمیم‌گیری کنید. همچنین، توصیه می‌شود با تولید کنندگان محلی یا فروشگاه‌های متخصص در پوشاک اداری تماس بگیرید تا راهنمایی دقیق‌تری در انتخاب پارچه مناسب دریافت کن


خرید پارچه کجراه گلد بافت

قیمت پارچه کجراه گلد بافت

کارخانه پارچه کجراه گلد بافت

پارچه کجراه گلد بافت سابله کش

پارچه کجراه گلد بافت

بهترین پارچه کجراه بازار

اطلاعات تماس


پروژه ها


پارچه های لباس کار
پارچه های فرم مدارس
پارچه های بیمارستانی

ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل
تماس با پود