پارچه اسپان باند از کجا بخرم؟

پارچه اسپان باند از کجا بخرم؟

برای خرید پارچه اسپان باند ،SMS و ملت بلون از کارخانه های معتبر زیر خرید نمایید ،پارچه اسپان باند های وارداتی فاقد کیفیت و استاندارد های لازم هستند ،پارچه اسپان باند با واحد کیلوگرم و متر به فروش می رسد .پارچه اسپان باند را از شرکت های زیر خریداری کنید :

  • بافتینه
  • حریر بافت امیر
  • نساجی کاماش
  • زرین
  • بادران
  • آناهیتا
  • آکا
  • جلفا

پارچه اسپان باند چیست؟

پارچه اسپان باند بیمارستانی را می توانیم از آن دسته پارچه هایی محسوب کنیم که کاربردهای فراوانی دارد و در حال حاضر با توجه به شرایط بیمارگونه و آلودگی هایی که در کشور خود شاهد هستیم، می توانیم ادعا کنیم که مصرف این پارچه افزایش شدیدی داشته است و تولیدی ها به دنبال خرید آن در حجم های زیادی هستند.

پارچه های فوق را معمولا در عرض های ۱۰۰، ۱۲۰ و ۱۶۰ سانتی متر مورد تولید قرار می دهند و خرید هریک از عرض های فوق به نظر تولیدی بستگی دارد و این که قرار است با استفاده از این پارچه، چه محصولی را تولید نماید. همچنین گرماژ پارچه را معمولا بین ۲۰ تا ۱۱۰ گرم قرار داده اند تا با توجه به نوع مصرف انتخاب شود و سپس تولید گردد.

قیمت پارچه اسپان باند دیجی کالا
قیمت پارچه اسپان باند دیجی کالا

پارچه اسپان باند از کجا بخرم؟

برای این که بتوانیم به سوال پارچه اسپان باند از کجا بخرم، پاسخی بدهیم باید اعلام داریم که کارخانه های بسیاری هستند که در این زمینه فعالیت دارند و هر آنچه که شما نیاز دارید را تولید می کنند و می توانید به راحتی سفارشات خود را ثبت نمایید. حال باید بگوییم که خرید اسپان باند از درب کارخانه امکان پذیر است.

در واقع شما می توانید اسپان باندهای مورد نیاز خود را در قیمت بسیار مناسب و همچنین کیفیت فوق العاده بالایی، به صورت مستقیم از درب کارخانه خریداری نمایید و یا این که به نمایندگی های کارخانه های مذکور مراجعه کنید و هر حجمی که از پارچه های اسپان باند نیاز دارید را سفارش داده و ثبت نمایید.

قیمت و خرید اسپان باند ۳۰ گرمی نفتی و سفید

لازم است در رابطه با قیمت اسپان باند ۳۰ گرمی بگوییم که این پارچه ها در گرماژهای متنوعی تولید می شوند و شما نیز می توانید هر گرماژی که نیاز دارید را سفارش دهید و نکته مهم این است که گرماژ پارچه با توجه به نوع کاربردی که شما از آن انتظار دارید، مشخص می شود و در حقیقت،  تعیین کننده نیز نوع مصرف می باشد.

قیمت این پارچه نیز در این گرماژ بسیار مناسب و پایین است و می توانید به راحتی با خرید آن از درب کارخانه و یا نمایندگی های مستقیم آن ها، قیمت مناسب تری هم دریافت نمایید که از هر نظر دارای اهمیت است. قیمت خوب می تواند سطح خرید مشتری را بالاتر ببرد و در نهایت خریدهایی در حجم های بالاتر را برای آن ها در برداشته باشد.

قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی
قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی

گرماژ پارچه اسپان باند چیست و چرا در خرید مهم است>؟

در مورد اسپان باند باید بگوییم که این پارچه در رنگ و طرح های متنوع، همچنین گرماژهای متفاوتی تولید می شود و می توان آن را به راحتی در گرماژهای ۸ تا ۳۸۰ گرم تولید نمود. شما نیز شاهد لطافت بالایی در این نوع از پارچه ها خواهید بود و ویژگی های بسیاری دارند که می توانند توجه هر مشتری را به خود جلب نمایند.

شایان ذکر است که از هر گرماژ پارچه نمی توانید در تولید هر نوع محصولی استفاده کنید و بایستی به صورت دقیق ابتدا کاربرد مورد نظر خود را مشخص نمایید و سپس در جهت خرید پارچه اسپان باندی که نیاز دارید، اقدام نمایید. پرفروش ترین گرماژ پارچه فوق معمولا تا وزن ۹۰ گرم است.

قیمت هر کیلو پارچه اسپان باند چقدر است؟

معمولا فروش پارچه های اسپان باند به دو صورت اتفاق می افتد: یک این که شما می توانید پارچه های مورد نظر خویش را به صورت متری خریداری نمایید که با توجه به عرض پارچه و گرماژی که دارد، قیمت آن ها تعیین می شود. یا این که پارچه ها را کیلویی خریداری نمایید که باز هم گرماژ در قیمت های آن ها نقش به سزایی دارد.

فروش پارچه اسپان باند تهران
فروش پارچه اسپان باند تهران

قیمت هر کیلو پارچه اسپان به موارد و عوامل بسیاری بستگی دارد و لازم است تا در زمان ثبت سفارشات خود، ابتدا آن عوامل و ویژگی ها را تعیین و مشخص کنید و سپس با توجه به آن ها، خریدهایی که دارید را ثبت نمایید. جهت دریافت قیمت به روز هر کیلو پارچه اسپان باند، همین حالا با کارشناسان مجموعه ارتباط برقرار نمایید.

قیمت پارچه اسپان باند ۹۰ گرمی چقدر است و چه کاربردی دارد؟

پارچه های اسپان باند با گرماژ ۹۰ گرم را می توان به عنوان مناسب ترین و به عبارتی پرفروش ترین وزنی به شمار آورد که در تمامی کارهای خیاطی کاربرد دارد. کیفیت این پارچه با توجه به گرماژی که دارد، بسیار بالا است و می تواند در تولید محصولات گوناگونی به کار رود.

قیمت پارچه اسپان باند ۹۰ گرمی نیز با توجه به پرکاربرد بودن آن بالاتر از سایر گرماژها می باشد و لازم است ابتدا تصمیم خود را بگیرید که قرار است با استفاده از این پارچه، چه محصولی را تولید نمایید و سپس در جهت ثبت سفارشات آن برآیید تا در این حین پشیمان نشوید و شرایط برای تغییر نظر خود و حتی سفارشاتی که دارید نیز وجود داشته باشد.

قیمت پارچه اسپان باند دیجی کالا

پارچه اسپان باند بیمارستانی از مهم ترین پارچه هایی است که در ایران تولید می شود و کاربردهای بسیاری دارد و مجموعه های گوناگونی هم برای فروش این نوع از پارچه، نمایندگی فعالی دارند. یکی از این شرکت های بزرگ که در زمینه فروش اسپان باند فعال است، شرکت دیجی کالا است.

قیمت پارچه اسپان باند دیجی کالا نیز به راحتی به دست می آید و برای این کار تنها کافی است که به سایت این مجموعه مراجعه نمایید و عرض پارچه و همینطور گرماژ آن را مشخص کنید و قیمتی که به شما اعلام می شود نیز قیمت روز است و همان لحظه می توانید، پارچه ای که انتخاب کرده اید را در حجم های مشخص خود، خریداری نمایید.

قیمت پارچه اسپان باند در یزد

همانطور که می دانید، یزد یکی از بزرگترین شهرهایی است که در زمینه تولید انواع پارچه فعالیت می کند و می توانید به راحتی پارچه های مورد نیاز خویش را از کارخانجات موجود در این شهر خریداری کرده و مورد مصرف قرار دهید. قیمت پارچه اسپان باند یزد نیز با توجه به کیفیت پارچه هایی که در این شهر تولید می شوند، ممکن است کمی بالاتر باشد.

بنابراین لازم است تا به مقایسه میان کیفیت پارچه های تولیدی بین دو کارخانه بپردازید تا اگر تفاوت قیمتی در آن ها مشاهده نمودید، بدانید که علت آن چیست و چه مواردی می تواند به راحتی این تغییرات قیمتی را به وجود آورد. جهت دریافت لیست قیمت معتبر و به روز پارچه های اسپان باند یزد، همین حالا از طریق سایت های مربوط به کارخانجات این شهر اقدام نمایید.

قیمت پارچه اسپان باند سه لایه برای مصارف دندان پزشکی و کاور برانکارد

پارچه های اسپان باند را در لایه های متنوعی تولید می کنند و از مهم ترین و به عبارتی پرکاربردترین نوع آن ها می توانیم به اسپان باندهای سه لایه اشاره کنیم که آنتی باکتریال و آنتی یووی هستند و با توجه به ویژگی ها و مزایایی که دارا هستند، می توان قیمت پارچه اسپان باند سه لایه را بسیار مناسب تلقی کرد.

جهت دریافت قیمت اسپان باندهای سه لایه و آشنایی با آن ها، می توانید از روش آنلاین بهره مند شوید و برای این کار تنها کافی است که به دفتر فروش مربوطه پیام دهید و از کارشناسان فروش آن مجموعه تقاضا نمایید تا لیست قیمت به روز و معتبر این نوع پارچه ها را برای شما ارسال نماید و به این ترتیب، از تمامی جزییات این پارچه مطلع شوید.

قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی در نمایندگی آنلاین

قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی در نمایندگی آنلاین به این صورت است که شما نیازی ندارید با مراجعه حضوری از این قیمت ها مطلع شوید و تنها کافی است که به سایت مورد نظر مراجعه داشته باشید و در همان زمان از قیمت های به روز باخبر شوید و این امکان نیز برای شما فراهم شده است تا در صورت تایید قیمت از طرف شما، بتوانید به راحتی سفارشاتی که دارید را نیز به ثبت برسانید.

قیمتی که به صورت آنلاین به دست می آورید کاملا به روز است و در واقع قیمت همان زمان می باشد و از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا می توانید با توجه به آن، هر حجمی که از پارچه نیاز دارید را خریدرای کرده و در جهت مصرف آن اقدام نمایید و مورد مصرف قرار دهید.

سایت فروش پارچه اسپان باند بیمارستانی ارزان

www.kamash.ir

در مورد سایت فروش پارچه اسپان باند بیمارستانی ارزان باید بدانید که معمولا کارخانه ها و نمایندگی هایی که زیر نظر مستقیم نساجی مورد نظر فعالیت دارند، برای معرفی خود و تولیداتی که دارند، سایت هایی را راه اندازی می کنند و شما می توانید با مراجعه به این سایت ها، علاوه بر کسب اطلاعات بیشتر، نسبت به خرید نیز اقدامی داشته باشید.

خوبی این سایت ها نیز در این است که شما نیازی ندارید که مراجعه حضوری کنید و تنها کافی است که به اینترنت دسترسی داشته باشید و در هر زمان و مکانی که قصد خرید پارچه های مورد نظر خویش را دارید، اقدام کنید و سفارشات خود را به ثبت برسانید.

قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی در شیراز

نکته مهم در رابطه با قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی این است که این پارچه ها را می توانید در قیمت های متنوعی تهیه کنید و خریداری نمایید. بنابراین مهم است که بدانید علت تغییرات قیمتی به چه شکل است و چه عواملی می توانند در تعیین قیمت ها نقش تعیین کننده داشته باشند.

یکی از مهم ترین عواملی که در قیمت پارچه اسپان باند تاثیرگذار است، گرماژ پارچه است و عرضی که پارچه با آن تولید شده است. بنابراین توجه داشته باشید که اگر دو قیمت متفاوت از پارچه اسپان باند از دو مرکز فروش، دریافت نمودید، ابتدا بررسی نمایید که علت این تفاوت قیمت ها به چه منظوری می باشد و سپس سفارشات خود را به ثبت برسانید و صرفا به قیمت کمتر یک مجموعه اکتفا نکنید.

خرید انواع اسپان باند بهداشتی

جهت خرید انواع اسپان باند بهداشتی می توانید از روش های بسیاری بهره مند شوید که یکی از مهم ترین این روش ها، خرید از طریق اینترنت است و برای آن، نیاز است که ابتدا به سایت های فروش اسپان باند مراجعه کنید و در نهایت خرید خود را قطعی نمایید و سفارشاتی که در این زمینه دارید را به ثبت برسانید.

روش دیگر این است که به کارخانجات و یا نمایندگی های آن ها مراجعه حضوری داشته باشید البته در این روش هزینه های جانبی بسیاری را به شما تحمیل می کنند و لازم است تا زمان زیادی را صرف کنید تا به محل مورد نظر مراجعه کنید که این موارد در سفارشات آنلاین دیگر معنایی ندارند.

مزایای اسپان باند برای مصارف صنعتی و پزشکی

اگر بخواهیم در مورد مزایای اسپان باند صحبتی داشته باشیم باید بگوییم که این پارچه در وهله اول سازگاری بالایی با محیط زیست دارد و می تواند به راحتی با قرار گرفتن در محیط، در مدت زمان کوتاهی تجزیه شود و به محیط زیست برگردد. همچنین این پارچه از نرمی و لطافت خاصی برخوردار است و می تواند از خواصی همچون آنتی باکتریال بودن آن نیز بهره مند شوید.

پارچه های اسپان باند را می توانند به صورت چند لایه تولید کنند و باید بدانید که آن ها را نمی بافند بلکه با روش پرس تولید می کنند و دقیقا به همین علت است که در صنعت نساجی از طرفداران بی شماری برخوردار می باشد و فروش فوق العاده زیادی را برای این پارچه بیان کرده اند. در صورت نیاز می توانید این پارچه را با شرایط استثنایی خریداری نمایید.

پارچه اسپان باند بیمارستانی بی بافت چیست؟

پارچه اسپان باند بیمارستانی را معمولا به صورت بی بافت تولید می کنند و به این ترتیب با عنوان پارچه اسپان باند بیمارستانی بی بافت شناخته می شود و کارایی بسیاری دارد که از مهم ترین کاربردهای آن نیز می توانیم به تولید البسه مخصوص بیماران اشاره کنیم که در محیط های درمانی و بیمارستانی طرفداران بسیاری دارد.

پارچه های اسپان باند را در وزن های گوناگون و همینطور عرض های متنوع و رنگبندی های بی نظیری تولید می کنند و شما این توانایی را دارید تا پارچه مورد نظر خویش را در هر طرح و رنگی و ویژگی های دیگری که نیاز دارید، سفارش دهید و در همان حجم مورد نیاز خود، دریافت نمایید و خریدهای خود را به ثبت برسانید. شاید این پارچه را با نام های دیگری همچون نبافته، بی بافت، نبافته سوزنی و غیره بشناسید که با اسپان باند یکی هستند و تفاوتی ندارند.

معایب پارچه اسپان باند حریر بافت امیر
خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بافتینه
پارچه اسپان باند از کجا بخرم نی نی سایت
قیمت اسپان باند ۹۰ گرمی جلفا
قیمت پارچه اسپان باند سه لایه بهپود
پارچه اسپان باند ۹۰ گرمی دیجی کالا
قیمت پارچه اسپان باند یزد
کارخانه تولید پارچه اسپان باند تهران

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات تماس


پروژه ها


پارچه های لباس کار
پارچه های فرم مدارس
پارچه های بیمارستانی

ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل
تماس با پود